Jump to content

Recommended Posts

DnwCc-wUUAAim8X.jpg

 

Off Topic

DnlyfpYU0AI9u4K.jpg

Dn3V7GoV4AA3hcK.jpg

Paris+is+Not+in+a+Good+Mood++Poster+4983Paris+is+Not+in+a+Good+Mood++Poster+4983

5094a7b5d9afa375a7d201ab7d5b6c1e.jpg

ad606adf94dc8735e28665f510448290.jpg

4d4b27908702157f362662b591e32619.jpg

aed3bd3262aa47f7f53ee7b578276566.jpg

 

If Paris Downcast

 

Страна: Китай

Също известен като: Ru Guo Ba Li Bu Kuai Le

По новелата на: Bai Junhu – „Paris is Not in a Good Mood“

Година на излъчване: 2018 –Септември  – 23 до 2018 – Ноември  – 11

Време на излъчване: 20:00

Жанр: Романс, Мелодрама

Канал: Mango TV

Епизоди: 48

Режисьор: Zhang Bo Yu ( The Queen of SOP)

Продуцент: Zhang Han

Субтитри: Английски

 

Участват:

Zhang Han като  Tong Zhuo Yao

Adi Kan като Ruan Man Jun

Lin Shen като Dai Jing Jie

Zhang Ya Mei като Ye Jie Bai

Li Ying като Lin Lu Yun

Chang Kuo-Chu като Zhong Li Tao

 

Резюме:

Сериалът е по сюжет на едноименна книга, чиято авторка е участвала в написването на сценария и е присъствала по време на снимките.

 

Ruan Man Jun (Adi Kan)е юрист. По молба на приятеля си помага на компанията му в кризисна ситуация. Неумишлено нарушава закона и попада в затвора. На следващия ден я пускат, но лиценза и за адвокат е анулиран, а приятелят и и съобщава, че ще се жени за друга.  Решавайки да започне живота си на чисто, тя се устройва на  работа в търговска компания. Там среща Tong Zhuo Yao (Zhang Han), който е решен да остане с нея завинаги и да и помага във всичко.

 

Много сълзи се очертават от превютата, дано, дано да има някакъв превод.

cd22a33c85f0.gif

a8c25a46a0e0.gif

 

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Оналйн с руски субтитри :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Lawandula написа:

Супер клиширано, по китайски.Младежът бива.

Щом казваш.Аз само гарантирам за младежа.:rolleyes:

Значи да не го почваме?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъст, триъгълници, четириъгълници, кофти родители, зла съперница , неизличими болести  и  хиляда врътки иди си-ела си.Главната гледа през цялото време, като отровена от гъби, а за  капак-

Off Topic

алцхаймер на главния за край, въпреки който - щастливи до края на дните си.:896767:

 

Започнах го, заради Париж в заглавието.Превъртях го, щото получавах сърбежи  на бавни обороти, най-вече заради младежа, но не си струваше загубеното време, поне за мен.

Който иска, да се пробва, пейзажът е от моята камбанария, а камбанарии разни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lawandula написа:

Мъст, триъгълници, четириъгълници, кофти родители, зла съперница , неизличими болести  и  хиляда врътки иди си-ела си.Главната гледа през цялото време, като отровена от гъби, а за  капак-

  Скрий съдържанието

алцхаймер на главния за край.

 

Започнах го, заради Париж.Превъртях го, заради младежа, но не си струваше загубеното време.

Мерси скъпа за изчерпателното инфо:D Така поне се убедих хич да не го и почвам, щот от резюмето леко се колебаех. Още там си личеше що за чудо ще е , а на Жангчо тва му е стихията и основно в такова играе- все го раздава добрия дет  обича всеотдайно главната, но тя трябва да узрее за идеята докато той все я утешава след поредната издънка на другия. Не е нужно да споделям, че печели, явно на него се пада да убеди нежната част от Китай, че и доброто момче има бъдеще и е по-подходящ матриал за съпруг. Верно има един , чиито роли стигат още по-далеч в границата на саможертвата, граничещи чак с фантастика, при това във всеки сериал и се надявам тоя да не стига дотам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, в интерес на истината, това тук е просто миниатюрно пеленаче , в сравнение с пълния идиотизъм, в който играе   оня страдалец, дето си го упоменала по-горе в  ей   този  сериал. Реших да видя за куриоз,  до къде може да стигне  сценарното безумие, но то е невъзможно да се гледа, даже и с превъртане.Държи ми първо място за всички времена и за всички земни кълба.Мерси, че ме подсети, та да драсна една възхвала.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То сериозно трябва да се замислиш за психическото си здраве,  ако искаш да гледаш нещо със споменатите двама актьори :D Затова и винаги при тях присъства таг " мелодрама".Но  на Уолъс и аз съм му признала първото място. 

А за този сериал -  като прочетох комемтарите -  радвам се, че не се залетях  да го гледам,  а все го заобикалях:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, това е гледаемо. Особено в сравнение с коментирания по-горе. Аз си плакна очите с костюмите на Джан Хан

и му завиждам. Иначе банална лав история пълна с изсмукани от пръстите препятствия и интриги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...