Jump to content

I'm Sorry Kang Nam Goo (2016)


Recommended Posts

I'm Sorry Kang Nam Goo

photo797137.jpg

 

Жанр: Семеен, Романтичен

Епизоди: 120

Продължителност: ~35-40 минути

Телевизия: SBS

 

Участват:

Kim Min Seo

fullsizephoto955349.jpg

Park Sun Ho

fullsizephoto846836.jpg

Lee In

fullsizephoto857754.jpg

Na Ya

fullsizephoto425494.jpg

 

Резюме: Бедно момиче, изгубен син, плейбой мошеник, дъщеря на политик. Типичният семеен сериал.

 

 

Сваляне с английски субтитри: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересна комбинация от герои. Прочетох и резюмето при рускините, явно става  въпрос за предадена любов и отмъщение. Преди време гледах подобен многосериен, който много ми хареса, дори му пуснах тема във форума, но сега не си спомням заглавието. Ще го погледна, харесвам корейските многосерийни драми, само да свърша Marry me now , тъкмо се чудех след него какво да започна. Ето и линк за онлайн с англ суб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.09.2018 г. at 18:15, andi11 написа:

Интересна комбинация от герои. Прочетох и резюмето при рускините, явно става  въпрос за предадена любов и отмъщение. Преди време гледах подобен многосериен, който много ми хареса, дори му пуснах тема във форума, но сега не си спомням заглавието. Ще го погледна, харесвам корейските многосерийни драми, само да свърша Marry me now , тъкмо се чудех след него какво да започна. Ето и линк за онлайн с англ суб.

Още съм в началото и досега няма такива неща. Не обичам спойлване и няма как да пиша разширено резюме... Ти направо обаче спойлна какво ще стане. Поне ще знам де. Вече се сетих къде могат да се получат тези неща, които спомена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериозно ли съм ти спойлнала? Писах само на каква тематика ще е според мен сериала, дори не съм го почнала още, така че може и да греша. Резюмето, което прочетох беше също две-три изречения, само че малко по-обширни. Все едно да кажа, че в дадена драма става въпрос за убийство и разследването му и да кажеш, че е спойлер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...