Jump to content

Dae Jang Geum Is Watching (2018)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

Dae Jang-Geum Is Watching (대장금이 보고 있다)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Daejanggeumi Bogo Idda

Период на излъчване: 2018 – Октомври – 04 старт

Време на излъчване: Четвъртък 23:10

Жанр: Семейна драма

Канал: MBC        

Епизоди: 12

Режисьор: Sun Hye Yoon (Borg Mom)

Сценарист: Park Eun Jung, Choi Woo Joo

Субтитри: Английски

          

Участват:

Shin Dong Wook като Han San Hae

Yuri (Girls’ Generation) като Bok Soong Ah

Lee Yeol Eum като Han Jin Mi

Kim Hyun Joon като Han Jung Sik

Ki Do Hoon като convenience store customer

Jung Yi Rang като Lee Na Young

 

Резюме: Драмата следва живота на двама братя и една сестра, които са потомци на Де Джанг Гъм, и тяхната страст и любов към храната…

Най-големият брат Сан Хе (Shin Dong Wook) е с отлично чувство към вкус, сестра му Джин Ми (Lee Yeol Eum) има отлично усещане за миризма, а по-малкият им брат Джонг Шик (Kim Hyun Joon) има отлични готварски умения и поддържа кулинарен блог в YouTube.

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък обичам Шин Донг Ук!:D Дано е оздравял и да ни радва с хибави роли! Май от 11 октомври започва сериалът, заради Чусок, когато не излязоха поредните епизоди на доста сериали и така закъснява стартирането на новите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12.09.2018 г. at 11:20, tikitoliq написа:

Обичам ги тези готварски сериали ! 

А аз - не.  Щот не мога да се съсредоточа в действието,  стомахът ми си изявява претенциите...

Постоянно  ме разсейва с куркането си

преди 1 минута, seal_reinforce написа:

Аз такива не гледам, щото много почва да ми се яде :D

Дам, същото щото...:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, seal_reinforce написа:

Аз такива не гледам, щото много почва да ми се яде :D

 

Преди 8 часа, lukreciana написа:

А аз - не.  Щот не мога да се съсредоточа в действието,  стомахът ми си изявява претенциите...

Постоянно  ме разсейва с куркането си

Дам, същото щото...:28558:

 

Значи, като цяло корейското ви е противопоказано.Няма сериал, дето 20 % от екранното време поне, да не се яде. Явно много са гладували в предишни животи, та все си похапват.

И аз по принцип чисто готварски не гледам, но тук  случаят е особен, както споменах и ще взема превантивни мерки.

Off Topic

Ще гледам от велоергометъра:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@dido100, я да ми дадеш логически структуриран отговор - ти у китайските, дет ги гледаш, що пишеш от дъжд на ветър, а у корейските, дет не ги гледаш - нон-стоп? Така целенасочено въвеждаш аудиторията в заблуждение относно жанровите си предпочитания и подбиваш рекламата на китайците :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Певачка е  главната, артистите явно не харесват бози, и масово :28558: отказват участие, или се мяркат само за реклама, или за по-тлъст хонорар...

Та тряя се разчита само на чар и обаяние и нула процента съдържание и убедителна игра.

Мисля е това, ма Дидо щи даде по-точни доказателства предполагам.

Бе,и аз покрай Дидовите умозаключения почнах :nunchako:да ги поразбирам нещата. 

и максимално да се доближавам граф: "критик" То уж не е заразно, ма кат са навъдят много, няма накъде:swoon: все ще прихванеш нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, dido100 написа:

С това приключих гледането.

 

 Десет години вече ни я пробутват певачката за актриса, та може да е задобряла, колкото да върти едни  тигани, а и от тая група "актриси":896767: да искаш.Тя въобще пее ли още, че тия  по много накуп подскачащите не ги особено следя?

Явно Китай, след като отряза концертите корейски, сега  това увеличава много продаваемостта- бъкането на сериалите с айдъли, тъпи сценарии, като  за неможещи, които да се гледат от  недорасляци, в унисон с милионната китайска  такава аудитория. Само, дето още не са почнали  корейците, айдълски BL сериали да правят, та още повече да им угодят, но  не е късно :896767:.

Това кадърно момче- Шин Донг Ук , с тази коварна болест, не мога да не  го погледна след толкова години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега съм пас. Ще чакам следващото раздаване на мнения. Но като цяло нямам интерес към тази драма.

Освен ако не излезе някой шедьовър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се радвам, че Шин Донг Ук се е завърнал към снимачната плочадка, много го харесвам и ми беше жал, че се разболя.Надявам се да е оздравял и от сега нататък да го гледаме по-често.А и обичам готварски сериали, да беше повече серии, но и така става. Ще го гледам с удоволствие!

За пръв път го гледах в романтичния сериал Soulmate  и още тогава ми хареса като актьор, а и с тази диадема беше много очарователен.Сериала толкова ми хареса, че тогава го изгледах два пъти и си ми е  в компютъра.Сега мисля отнова даго изгледам.

1b68bd8f75bc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, seal_reinforce написа:

@dido100, я да ми дадеш логически структуриран отговор - ти у китайските, дет ги гледаш, що пишеш от дъжд на ветър, а у корейските, дет не ги гледаш - нон-стоп? Така целенасочено въвеждаш аудиторията в заблуждение относно жанровите си предпочитания и подбиваш рекламата на китайците 

It's a mystery.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето Лазка е дала линк в темата.

Dae Jang-Geum Is Watching (대장금이 보고 있다)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Daejanggeumi Bogo Idda

Период на излъчване: 2018 – Октомври – 04 старт

Време на излъчване: Четвъртък 23:10

Жанр: Семейна драма

Канал: MBC        

Епизоди: 12

Режисьор: Sun Hye Yoon (Borg Mom)

Сценарист: Park Eun Jung, Choi Woo Joo

Субтитри: Английски

Дори не си правите труд да прочетете и отворите.Чакате наготово.:o:nunchako:

Щракаш върху серията, която ще гледаш, излиза надпис за теглене . Не изисква регистрация.

Download Indonesian Subtitle ...Download Indonesian SubtitDownload Indonesian Subtitle ...le ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми както каза Лу кликваш на английски субтитри от там те препраща към сайта със субките, той не изисква рецистрация просто кликваш на серията и ти дава голям зелен битон с Download English Subtitleи те се изтеглят автоматично, дано съм помогнала....:) English Subtitle

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много рядко ми се случва да не мога да изгледам сериал. Не ми стана интересно, почти до средата съм, спирам. Непрекъснато готвят и ядат. По-скоро е като кулинарен канал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, kitket написа:

Много рядко ми се случва да не мога да изгледам сериал. Не ми стана интересно, почти до средата съм, спирам. Непрекъснато готвят и ядат. По-скоро е като кулинарен канал.

Толкова ли е зле? Много исках да гледам Шин Донг Ук, но поради сума други сериали, които съм подредила за гледане, много му е далеч редът... Ако и не струва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...