Jump to content

Recommended Posts

Приятен сериал, хареса ми (има си хас, щом Со Джи Соп е в него :inlove:)...за неговите фенове определено си заслужава, че толкова рядко го виждаме на екран, по-добре от нищо! Имаше интересни моменти, става за разтоварване, но като цяло...голямо недоразумение. То не можа да реши, комедия ли, драма ли, романс ли ще бъде. На някои продукции им се получава шантаво смесване на жанрове, но не и тук. 

Главната има свежо излъчване, хубавичка е, но през първата половина (че и повече) доста ме дразнеше с неистовото си любопитство и врене на носа навсякъде.  Освен Джи Соп и сладурските деца, най-ми харесаха интернет спец-а и президента-измамник. Много чаровни бяха и двамата. Също и лелките от KIS, големи образи. 

Саундтракът беше много свеж и хубав и добре пасваше.

Това е, ако сте големи фенове на Джи Соп, гледайте, иначе не си губете времето. 

Определено го харесвам в по-сериозни роли. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горкият Джи Соб, всеки негов филм е натоварен с толкова свръхочаквания, сигурно това го напряга, ама кво да се прай, славата е тежко нещо. :lol2: Иначе сериала с нищо не блести, освен с присъствието /което си е голям плюс, де/ на So Ji Sub. Шпионската линия е направо смешна, не ѝ обърнах никакво внимание, но не съм очаквала друго. Основно се радвах на главния, близнаците Джун-Джун /толкова сладки/ и групата на майките /такива мафиотки, опасна работа, сложиха в джобчето си цялото разузнаване или каквото беше там.../. За съжаление главната героиня отново е представена като корейския сериален идеал - добродушна, простодушна, избивайки в простовата на моменти жена, което никак не допринесе да я харесам. Но все пак забавлявах се с всичките останали скици, разсмиваха ме и разпусках с тях. Много благодаря за българските субтитри!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, от половин година не бях гледала нищо корейско. От толкова време очаквах да се появи нещо със Со Джи Соб и макар и да ми е много забавен, самият сериал е скучен за мен.

Тъжно ми е, че не му предлагат нещо по-смислено.. Може би най-любимият актьор ми е. 

Дано някой ден се случи да участва отново в нещо добро.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го направо с нулеви очаквания, но за моя радост взе, че ми хареса и с кеф си го догледах до края. Това не ми се случвало доста отдавна при корейците. 

Не мога да кажа, че съм голям фен на Со Джи Соб. Тук, добре че бяха дечицата. А и главната ми хареса. Съседите и агентите също. Той някак се губеше сред тях, но според мен не се е получило зле.

Леко и приятно за гледане. Добре преплетени комедийни, драматични и екшън линии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъммм....и сега какво :wacko: четох,четох...коментари и колкото и да ми е любим Со Джи Соб,сега направо се замислих сериозно дали да си го причинявам този сериал:huh:

Е толкова ли е зле??? Все пак Со Джи......??? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Antonia74 написа:

Хъммм....и сега какво :wacko: четох,четох...коментари и колкото и да ми е любим Со Джи Соб,сега направо се замислих сериозно дали да си го причинявам този сериал:huh:

Е толкова ли е зле??? Все пак Со Джи......??? 

 

Пробвай, според мен си заслужава. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Antonia74 написа:

Хъммм....и сега какво :wacko: четох,четох...коментари и колкото и да ми е любим Со Джи Соб,сега направо се замислих сериозно дали да си го причинявам този сериал:huh:

Е толкова ли е зле??? Все пак Со Джи......??? 

Не си губи времето с това "нещо", има много други неща за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не така, има доста приятни моменти, а и ако сте толкова големи познавачи, препоръчайте й нещо, на което всеки да издържи...

Аз го изгледах, :)издържах...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз не съм фен на Со Джи Соб, така че нямах мотивация. Да ме извинят дамите. Това си е лично мнение за сериала. На други може да хареса. Не казвам да не гледате. Всеки сам трябва да си решава тези неща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...