Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

Off Topic

 

DOH32hrVAAAqY0Q.jpg

Battle%2016.jpgBattle%2020.jpg

Battle%2022.jpgBattle%2024.jpg

 

Fights Break Sphere (斗破苍穹 )

 Още известен като: Battle Through the Heavens (斗破蒼穹)

страна: Китай

По новелата на: Tian Can Tu Dou– „Doupo Cangqiong“

Година на излъчване: 3.09.2018 -

Време на излъчване: понеделник, вторник сряда

Канал: Hunan TV, QQLive, iQiyi, iQiyi

Жанр: екшън, приключения, фентъзи, романс, бойни изкуства,  Wuxia ( Xianxia), по новела

Епизоди: 45 

Режисьор: Yu Rong Guang

Субтитри: Английски

 

Участват: 

Leo Wu като Xiao Yan

Lin Yun като Xiao Xun Er

Baron Chen като Yao Chen

Li Qin  като Xiao Yixian

Xin Zhilei като Medusa

Liu Meitong като Nalan Yanran

Jianan Academy

Su Qianwei като Ruo Lin

Ling Xiaosu като Han Feng

Xiao Zhan като Lin Xiuya.

Wu Jiacheng като Wu Hao.

Peng Chuyue като Han Xian

Gu Jiacheng като Hu Jia.

Hua Cheng като Bai Cheng

Xiao Tribe

Yu Rongguang като Xiao Zhan

Li Shen като Xiao Ding

Yan Xi като Xiao Li

Gu Tribe

Carman Lee като Gu Wenxin

Li Zifeng като Gu Yuan

Miao Yilun като Gu Tianyi

Nalan tribe (Yunlan Sect)

Norman Chui като Nalan Jie

Su Qing като Yun Yun

Zeng Jiang като Yun Shan

Cheng Haofeng като Gu He

Mite'er tribe

Qiu Xinzhi като Hai Bodong

Zhu Xiaoyu като Mi Tengshan

Snake tribe

Du Chun като Mobasi

Xu Kelong като Qing Lin

 

Резюме: В свят, където силните диктуват правилата, а слабите трябва да се подчиняват и да спазват закона, единственият начин да оцелееш е да си от първата група. Xiao Yan е сочен за гений от дете от всички, но неочаквано губи всичките си способности и умения. Това води до отхвърлянето му от целия клан и създава много проблеми на семейството му. Три години по-късно, на ръба на отчаянието, на гроба  на майка си, без да знае как успява да призове духът на Yaochen от пръстен, последен спомен от нея.  С негова помощ успява не само да си върне предишните умения, но и да продължи напред с невероятна скорост надхвърляща въображението.

Това не остава незабелязано и следват атака след атака. При една от  атаките цялото му семейство е избито и Xiao Yan тръгва на път за да открие убиецът им и да въстанови мира в Jianghu(Мурим)

 

Свали с английски субтитри: тук и тук

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с руски субтитри: тук

 

лично мнение: Отново екранизация на новела и до едно време следях и уеба, но ми доскуча и съм го сложила он холд. След това пробвах и анимираната версия донякъде, но първи сезон не го намерих преведен целия и това ме поотказа да започвам втори въобще, а и анимацията не ме въодушеви особено. Според резюмето за сериала явно пак ще е "по мотиви от...", но докато не го видя няма как да знам. Свалих първите епизоди и ще ги пробвам по-късно.

 

Извинение: Това ми е първата тема в сериали и освен, че ще моля за помощ относно допълнителни линкове със сигурност има и за дооправяне. Извинявам се на модераторите за допълнителните главоболия, които им създавам:blush:

Редактирано от mrnkaloto
Тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно тъкмо днес пуснах тема на това сериалче...малко по надоло ще видиш...:lol2: Ако искаш ще истрия моята няма проблем...Интересни някой е резнал темата нищо...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е резната, комбинирани са двете, но на лазето беше първа. Моят вариант беше доста по-непълен и да си призная използвах друга нейна тема като модел:blush: 

 

Благодаря на човека, който се е постарал:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търпи се, движат се сравнително близо до оригиналния сюжет, дори като визия на героите, но как можаха цяла група да набутат бее:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите серии са малко по-така, но нататък става много интересно.

С рускините съм и засега ми харесва. Такива красавци, а главният,малкият боец от Нирваната страхотно се справя.:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, прилично детско и хлапето в главната роля се справи добре. Още свиквам с разните етикети от типа братя, сестри и тем подобни роднини на нацията, кат ги осмисля, щот не мисля, че която и да е нация се нуждае от подобни такива ама нейсе, културни различия:dunno: 

Чакам втори сезон, когато и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва. Дечкото от Нирваната е страхотен главен образ, ще стане великолепен актьор и мъж. Много е приятна и групичката на F4, а момичето е много красиво. Приятна приказка за деца и не само B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай и новата екранизация дето тръгна сега. От трите драми по "шонен" новели поне до десети епизод е най-добрата, включително дечкото в главната роля, той е от типа дето крушата не падала по-далеч от дървото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря аз предложението, обаче гледам на руски, а са преведени твърде малко епизоди. В някой момент и него ще преслушам. Още се ядосвам, че този го започнах преди да е преполовен превода, но желанието да погледам Барон в нова роля си каза думата :D поне превода не се бави кой знае колко и има почти по две серии на седмица.

Leo Wu си е дете за мен, имам дъщеря по-голяма от него :ph34r: но аз харесвам детски филми в стил "Хари Потър" :wub::blush:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно, и Барона беше тук при това в прилична роля:D

Да ти кажа Leo Wu си е малък, за да нарека някой на 18 г голям би трябвало да съм на 12-13:lol2: А с другия главен нямат дори година разлика и двамата са дечковци, макар визуално оня да изглежда по-голям за възрастта си.

 

Само да уточня-сичко детско се гледа, дори когато се води такова пък само големите го харесваме:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го по нова година, но все още ми държи влага финала. Брутален, силно се надявам на втори сезон.

Хуа Чен Ю пее оста на някакви награди, чудех се къде да го публикувам тук или в неговата тема.

тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Това ми е любимия сериал, изгледах го няколко пъти.. с нетърпение чакам вече от много дълго време втория сезон няма значение, че главния актьор е заменен.. meanwhile изгледах анимето на сериала, което също е много добро! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...