Jump to content

Recommended Posts

Изгледах всички преведени епизоди и твърдо заявявам, че съм във фен-клуба му и клуба на чакащите за това сериалче.:D

Наистина си ги има типичните за лакорните дразги и истерии, но с тях се свиква. За главната двойка мога само да кажа,

че не са зле, дори са ми много симпатични. :inlove: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вашите приказки за сериал, взех че  се наредих и аз  за гледане :D Не съм от фен групата на Мик-  в сериала с Вейр едвам го гледах, но тук направо ме очарова този човек :) 

Пускам още едно място за гледане онлайн с английски превод - групата, която прави превода, го пуснаха със свободен достъп на страницата си и има превод до 10 епизод :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, vivivan написа:

От вашите приказки за сериал, взех че  се наредих и аз  за гледане Не съм от фен групата на Мик-  в сериала с Вейр едвам го гледах, но тук направо ме очарова този човек :) 

Пускам още едно място за гледане онлайн с английски превод - групата, която прави превода, го пуснаха със свободен достъп на страницата си и има превод до 10 епизод :)

 

 За  Diamond Cuts Diamond ли става въпрос? Аз пък точно в него много го харересвам, може би пък и защото сериала ми е в топ на любимите тайландски продукции.

 

Аз съм до 11 епизод с превод на анг.ез...а руския е до 7-ми (поне в групата, която следя).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, vivivan написа:

 Точно за него - но аз го следях заради Вейр :)

Дрругата ми любов ми е той, много го харесвам. Мога да гледам и най-тъпия сериал само да е с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, vivivan написа:

От вашите приказки за сериал, взех че  се наредих и аз  за гледане Не съм от фен групата на Мик-  в сериала с Вейр едвам го гледах, но тук направо ме очарова този човек  

 

И аз не бих казала, че съм му чак такава фенка, но тук момчето се справя доста добре. А и през по-голяма част от времето развява мускулатура.:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Марк от прасковите, следващият прекрасен влюбен герой в сериал,  който ме пленява.

Влюбените и щастливи хора са красиви. Много добре показани и изразени чувства.

Двамата са безумно красиви, както с външност  така и отношенията им.

Все още съмна 4-та. Досега ми е весело, забавно и игриво, както и на героите, изпитанието предстои. 

Чудесните взаимоотношения и красота държат интереса. Като сюжет не е кой знае какво,папраци,изнудване, изоставени и отритнати, отмъщение

и разбира се скубане и бой и крясъци, някоя  и друга мека китка, все още не съм видяла, но несъмнено ще се прояви... Следя, гледам и очаквам.:kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш, не се бият един друг? Че аз съм на такава вълна в момента.

Мик само да не го събличат, че според нас с @excape нещо не му се получава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, seal_reinforce написа:

Мик само да не го събличат, че според нас с @excape нещо не му се получава 

 Ако имаш предвид тялото му от Once upon a time. ...- постегнал се е човекът :D:ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да тук Мик се е оформил, стегнал е мускули и е порастнал. И на мен не ми е любимец, но на фона на някои други актьори, направо ми харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква изненада! И то приятна! Това дърво Мик, дето го мислех, че освен да ходи по екрана, друго не трябва да му дават, направо ме ококори. Не е мафиот, нито войник, а обикновен влюбен. Слънчев. Направо е друг човек в тоя сериал. Колко по-разчупено и по-естествено се държи, какви хубави усмивки имал, като едно щастливо хлапе е на моменти. Само на мен ли ми се струва, че е като истински влюбен? Както и да е, добре се сработиха с главната, убедителна екранна двойка направиха, с добра химия. Такива истински влюбени закачки, такива сладури! Пуклук не я знам, но съм доволна от нея. Доволна съм и от героинята ѝ Мейсарин и от главния герой Кетден - някак си изглеждаха очовечени, по-нормални, не че липсваха клишета, но нямаше нито насилие между тях, нито крясъци, трезвомислещи, самостоятелни, разумни млади хора. Обаче, не мина без тия ексцесии, даже бяха прекалено, чак отблъскващи при майката на горкия мухльо Сарут и братът Накарин - единственото превъртане ми беше в техните сцени, прекалено много омраза вкараха. Иначе останалите се сливат в относително приемлива обща маса, добър фон за главните сладури. И пак казвам, много ме изкефиха!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...