Jump to content

The Player (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

The Player (플레이어)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Peulreieo

Период на излъчване: 29 септември 2018 – 11 ноември 2018 г.

Време на излъчване: Събота - Неделя 22:20

Жанр: Криминален

Канал: OCN

Епизоди: 14

Режисьор: Ko Jae Hyun (Home Sweet Home, I Love You, Don't Cry, Thank you My Life)

Сценарист: Shin Jae Hyung

Субтитри: Английски

          

Участват:

Song Seung Heon като Kang Ha Ri

Krystal (f(x)) като Cha A Ryeong

Lee Si Un като Im Byung Min

Tae Won Seock като Do Jin Woong

Min Joon Hyun като Sim Dal Soo

Kim Hyung Mook като Na Won Hak

Ahn Se Ho като Investigator Maeng

Kang Min Tae като bully

 

Резюме: История за отмъщение, което обединява хора, талантливи в различни области: измамник, боец, състезател и хакер. Те събират екип в опит да преследват онези, които нелегално са откраднали техни неща...

Канг Ха Ри (Song Seung Heon) - гениален измамник, остроумен, привлекателен и смел. Той е единствен син от семейство на прокурори, коxто трябва да следва семейната традиция при избора на кариера, но внезапна трагедия го прави сирак и го хвърля в света на престъпленията.

До Джин Унг (Tae Won Seock) е първокласен боец от "fist fairy".

Ча А Рьонг (Krystal) – опитен шофьор, израснала в сиропиталище, открила забавен талант за счупване на ключалки и кражбата от джобове, но най-вече тя умее да се състезава. Изпадайки в опасна ситуация, тя внезапно среща Канг Ха Ри и започва нов живот.

Им Бьонг Мин (Lee Si Un) е талантлив хакер, който от ранните си години е свикнал да разрешава всичките си проблеми с компютър и е в състояние да намери всякаква информация, от която се нуждае. Той е срамежлив и доста страхлив, когато не е пред монитора или клавиатурата. Точно когато е принуден да използва уменията си за престъпни цели, се появява неговият спасител Канг Ха Ри и между двамата се заражда неочаквано приятелство.

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо, защо тази Кристъл я слагат да си партнира все с едни от най-готините актьори?

Не зная дали дори Song Seung-Heon  ще ме накара да успея да го гледам този сериал, а резюмето изглежда добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи не съм единствената която намира това дърво Кристал за противна! Резюмето на сериала звучи добре, мъжкия каст е страхотен ама с него получаваме и тая флегма дето е способна да скапе всеки сериал в който участва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобна банда имахме и в един друг сериал наскоро. Само дето включваше, и полицай, и доктор, пък липсваше измамник. Горе долу същата конфигурация и неизменно с хакер /къде без него?!/ и шофьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Екстра. Дано не ги обвържат романтично, че той чичак за нея и освен Стотака, ще откажат и мен :lol2:

бих казала, че тя не е за него, горкия *чичак* :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен Кристал спря да ме дразни. А в последния й сериал дори ми хареса много. Момичето се учи и става все по-малко дразнеща.

seal_reinforce, ся, да се уточним, дорде сме в добри отношения - за Хони да не съм чула лоша дума, щото ще ти направя вуду кукла и ще я тъпча с храна, докато не станеш 100 кила :D Ще те видя тогава :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно е да кажеш, че имат 18 години разлика, съвсем различно е да кажеш, че е чичка. Започвам и лично да го приемам - само 2 години е по-голям от мен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го чакам с нетърпение. Може пък ролята да й подхожда, знам ли?

Щом не може да играе, защо се е съгласил да й партнира един от най-добрите актьори? Закъсал с парите  и му е безразлично с кого играе ли?

Мисля, че утвърдените добри артисти, уважаващи себе си, не трябва да се съгласяват с всяка една роля без да имат предвид партньор/а/ката.

Или не иска да я обиди и затова не се отказва? Нека първо да гледаме, после да правим всезнаещи умозаключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе, както и да го въртим и сучем - на екипа му дреме на шапката, на нас кое ни харесва и кое - не. Кой иска - гледа, кой не - сериали бол. Аз си признавам, че може и да не гледам, за една Кристалина не ми се занимава.

 

@dido100, да те ожали човек - как си намираш изобщо нещо за гледане? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, seal_reinforce написа:

Бе, както и да го въртим и сучем - на екипа му дреме на шапката, на нас кое ни харесва и кое - не. Кой иска - гледа, кой не - сериали бол. Аз си признавам, че може и да не гледам, за една Кристалина не ми се занимава. Имам да довършвам китайско за три живота напред :D

 

@dido100, да те ожали човек - как си намираш изобщо нещо за гледане? :P

Китайско и японско за три живота напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно я гледах при Пандизчиите и мога да кажа, че и ролята й, и играта й бяха много добре. Грам не ме подразни, напротив - много ми хареса как се справи. Може би преди не е попадала на точните роли, а може би е задобряла, не знам. Но вече не мога да кажа, че ми е неприятна или дразнеща.

 

Не го жали ти Дидо - той и да не харесва, пак гледа, само за да може да си плюе на воля :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Аз го чакам с нетърпение. Може пък ролята да й подхожда, знам ли?

Щом не може да играе, защо се е съгласил да й партнира един от най-добрите актьори? Закъсал с парите  и му е безразлично с кого играе ли?

Мисля, че утвърдените добри артисти, уважаващи себе си, не трябва да се съгласяват с всяка една роля без да имат предвид партньор/а/ката.

Или не иска да я обиди и затова не се отказва? Нека първо да гледаме, после да правим всезнаещи умозаключения.

И как така пропусна продуцентите и агенциите от цялото уравнение? Едва ли някой сериозно си мисли, че Кристал и ней подобните ги взимат в сериалите заради актьорските им качества. Тяхната задача е да привличат феновете им да седят пред телевизора и да гледат реклами. Ако не е тя,  ще натресат някоя друга певачка. Лошото е, че присъствието им не предполага някакви особени качества на сценария (14 серии!). Режисьорът е снимал САМО ЕДИН сериал и то чак 2012 г., за сценариста това е въобще първи сериал!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Kiddo, айде, бря, събуди ли се, чакам да споделиш. Ако те е мързяло, ще ти пратя кратка версия :lol2:

 

Кристалина може и да е задобряла, ама тя си е намусен борсук и на мене това ми харесва. И в реалитито с Джесика си беше такава, но там поне я опознаваш малко.

Блонди къф кютек му фърляше, тука едва ли ще й се получи :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kiddo написа:

Последно я гледах при Пандизчиите и мога да кажа, че и ролята й, и играта й бяха много добре. Грам не ме подразни, напротив - много ми хареса как се справи. Може би преди не е попадала на точните роли, а може би е задобряла, не знам. Но вече не мога да кажа, че ми е неприятна или дразнеща.

 

Не го жали ти Дидо - той и да не харесва, пак гледа, само за да може да си плюе на воля :D

Не позна, ако не харесвам не гледам. Плюенето на воля не е моя специалност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислила съм, защо хора, които 99,99% не харесват азиатското, си се ширят на воля да вадят кирливи ризи, или да плюят на воля... не винаги заслужено.

Може би по-ги разбират нещата, а и така да раздвижат духовете, за хубаво или лошо, или ... искат да привлекат внимание, от няма с какво друго.

Мисля, все пак, не е последното.

Но забравят, че тук са хора,-фенове, които предимно харесват азиатските филми, музика, артисти, певци т. н.

А какво са феновете?

Хора, безрезервно подкрепящи и обичащи.

И да плюеш или обиждаш любимците, любимите неща на някого, е все едно ,да обиждаш феновете им.

Хубаво е, когато се критикува нещо, да се обоснове и да е от човек- фен на даденото нещо, което критикува.

А от тези 99,99% нехаресвания, излиза че този човек е анти-фен, а не фен, така че, какво прави тук..

Знам, че всеки има право на мнение, но ние не сме професионалисти-критици, за да търсим единствено кусурите,

а  за да споделим мислите си, за нещата, които обичаме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...