Jump to content

Recommended Posts

А, тва го видех и се хилих-сички с главни роли:D Ми кат са набутали половината китайски любимци в една продукция, гаранитарана боза, да не кажа провал:lol2:

Тъкмо се усетих да проверя-половината ги харесвам, половината не мога да ги понасям:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакви коментари.

Отдавна  му се каня на този "лош пример за комунистическия народ" , но  от чакане да го преведат напълно, чак го позабравих. Дойде му времето, още повече,  че нищо текущо не ми хваща окото, а и по форумите много положителни отзиви- придържа се към историята, според запознатите, страхотна актьорска игра , плюс нормалните китайски красоти. Не мога да пропусна да видя какво подразни толкова Партията -майка, че да стане причина за "костюмната" забрана. Може би женското влияние и сила над  мъжките глави  или що?Смятам да разбера.

Очаквайте включване , като понапредна.Пък, ако има и други любопитни, ще коментираме "лошото" влияние.

Гледам  тук, но всички серии ги има на руски и  тук

Долу в коментарите под втория линк, има много обяснения кой, кой е и за какво се бори, та няма да преразказвам или копирам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще  обявя, като Пак Ю Чон, че не съм пристрастена и не вземам наркотици, но тая драма си е направо дрога, по-яка и от неговия Philopon и направо ако ме тестват,  ще дам положителна проба за нея.

Харем, като харем, интриги не е ,като да са за сефте,  но такова темпо, че ум да ти зайде. Героинята, Господ, като рездавал мозък и сипал с голямата кофа, чак да се чудиш как я търпят с нейния език, а не е окъсяла  поне с една глава.Костюмите фантастични, наложниците красота, че и всички играят на страхотно.

Разбирам вече, защо е закупен сериалът от 70 държави и е пожънал успехи навсякъде, само още не съм наясно, какво раздразни толкова Партията-майка.

Бях позабравила какъв кеф е да гледаш нещо зарибяващо, че и да не чакаш до другата неделя.

 

  • Харесвам 2
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм попадала на толкова завладяващо смислен сюжет и актьори. Всяка конкубина е толкова реален и човешки образ, всяка си има история и скрита страна. Колко ужасно е било все пак да прекараш затворена живота си в Забранения град! Всяка серия е просто прекрасна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.04.2019 г. at 22:26, Lawandula написа:

само още не съм наясно, какво раздразни толкова Партията-майка.

Дали част от отговора не са западните музикални инструменти насред забранения град, на рожденния ден на императора? Това не е много по партийната линия. Като цяло тук има доста политнекоректни характери - просто красота!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Paribas написа:

Дали част от отговора не са западните музикални инструменти насред забранения град, на рожденния ден на императора? Това не е много по партийната линия. Като цяло тук има доста политнекоректни характери - просто красота!

 

Така и не разбрах, докато гледах, но пък се просветих после, само дето забравих да го сложа(просвещението;)) Ето що било-   цък    и   цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Lawandula написа:

Така и не разбрах, докато гледах, но пък се просветих после, само дето забравих да го сложа(просвещението;)) Ето що било-   цък    и   цък

Ама те направо с балтията, няма пет-шест. То вярно, че една част от костюмните драми изкуфяха, но те с мухата режат и главата. Освен това повечето дворцови сериали наапоследък отчаяно се стараят да угодят на цензурата с образа на бащицата-вожд и повсеместното целомъдрие, та чак е ужасно за гледане.

Жалко, че са забранили конкретно този сериал, той точно си е направо свеж. И има доста жизнерадост и критика към "вожда".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако душите на жените, населявали Забранения Град през вековете, можеха да говорят и да плачат, сигурно щяха да кажат нещо подобно на героините от сериала. Тук няма слаб образ, което за 70 серии си е направо невероятно. Всичките ми харесаха, и добри, и лоши. То с толкова самота, неразбиране, и едничка тази призрачна власт като светлина в мрака, или пък жаждата за оцеляване в това тясно пространство, до какво ли не водят...

 

Главната героиня е една от малкото в света на сериалите, които не са излишно захаросани - на доброто отговаря с добро, на злото - с плесник. Разликата и с другите красавици около нея е, че винаги знае коя е, и никога не губи вътрешния си център. Готова е да умре, но ще се бори за живота до сетни сили. Императорът пък не е хич мъж-мечта, а по-скоро прична за много погубени животи зад стените на Забранения град, а без егоизъм би луднал. Всички са в капана.

 

Отдавна не ме беше радвал така китайски сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак не мога да повярвам, че едва сега стигам до този сериал. Не че не знаех за него, ама все отлагах. Голяма грешка съм направил. Завладява те още от първа серия, какво да говорим за по-нататък. Отдавна не съм изпитвал такова удоволствие от гледане на драма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха,добре дошъл!  Ма аз що не съм коментирала? Дори втора част изгледах със злобния екземпляр.

Тя seal_reinforce е виновна, отплеснала ме е с коментара за нейния Венго...

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Годеницата ми един Венго вижда навсякъде. И като казвам, че напоследък Сю Кай ми е нещо като съдба, да ми вярвате. Изобщо пък не очаквах и тук да играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, bond написа:

Годеницата ми един Венго вижда навсякъде...

 

А ти - разни други мъжове. Е, кой от двама ни е дефектен? :D

 

Конкретно сериала нямам никаква причина да го почвам, само забелязах, че тоз на постера мяза на Feng Shaofeng в Gong.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, daneto написа:

Аз го открих тук. Изненадах се колко е млад и талантлив. Страхотен навсякъде 

Аз ссъщо,ама тя и Лав. Бонд ще видиш сега  що става Сю-то. Това ми е на мен любимата му роля...

Много арен.:kissx:

Ма те тук всички са арни, супер и шик. Просто трудно ще се отлепиш...

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, seal_reinforce said:

А ти - разни други мъжове. Е, кой от двама ни е дефектен? :D

Аз съм си наред. Интересувам се само от това дали са талантливи актьори. Що за подсъзнание имаш? А Сю-то ме преследва със сериалите си. Той мене, не аз него.:o

 

 

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Вероятно ще е Императорът, а не братчето. Иначе историята няма много смисъл. Ако се ожени за брата на Императрицата, ще трябва да напусне двореца. 

Или греша?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, bond написа:
  Покажи скритото съдържание

Вероятно ще е Императорът, а не братчето. Иначе историята няма много смисъл. Ако се ожени за брата на Императрицата, ще трябва да напусне двореца. 

Или греша?

Не грешиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, bond написа:

Сега ми стана жал за героят на Сю Кай.

Да, голям е сладур! И е много естествен. Но тук впрочем всички главни актьори са така - и имперсторът, и императрицата, и мацката, и братчето. И второстепенните са така. Всеки си носи драмата. Определено много силен сериал е! Ненапразно попадна на мушката на партията-майка за смяна на концепцията в историческите сериали…

Редактирано от Paribas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...