Jump to content

Hundred Million Stars From The Sky (2018)


Recommended Posts

 spacer.png

 

Hundred Million Stars From The Sky (하늘에서 내리는 1억 개의 별)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 3 октомври 2018 - 22 ноември 2018
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:30
Жанр: Криминален, Трилър, Романтика
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьор: Yoo Je Won (High School King of Savvy, Oh My Ghostess, Tomorrow With You)
Сценарист: Song Hye Jin
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Seo In Guk като Kim Moo Young
Jung So Min като Yoo Jin Kang
Park Sung Woong като Yoo Jin Kook
Seo Eun Soo като Baek Seung A
Do Sang Woo като Jang Woo Sang
Jang Young Nam като Tak So Jung
Choi Byung Mo като Lee Kyung Cheol
Go Min Si като Im Yoo Ri
Hongbin (VIXX) като No Hee Joon
Lee Ji Min като Assistant Manager Im
Kim Seo Kyung като Hwang Gun
Han Sa Myung като Lee Jae Min
Park Min Jung като CEO Hwang

 

Резюме: Сериалът е римейк на японската драма One Million Stars Falling from the Sky (2002) с Кимура Такуя…
Детектив Ю Джин Кук (Park Sung Woong) мисли да напусне работата си, но поема случай на убийство на студентка, което е било замаскирано като самоубийство. В същото време по-малката му сестра Ю Джин Канг (Jung So Min) среща мистериозния Ким Му Йонг (Seo In Guk), който не помни времето, когато е бил малък. Той не е добър човек, но тя го съжалява. Ю Джин Кук се опитва да отдалечи мъжа от сестра си, подозирайки, че той някак е свързан с убийството на студентката. Ще успее ли да спаси сестра си и всъщност от кого трябва да я спасява?

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми римейк на невероятен Японски сериал с невероятния актьор Кимура Такуя, който го е гледал го избива на о нееееееее като види темата...:lol2:

Много ми хареса един коментар за този сериал, който описва всичкото о нееее и защо много хора не искат да има римейк...:lol:

 

"The original J-Drama was so dark, mature and twisted that 90% of the plot won't be widely accepted by Korean public. I'm pretty sure they have to cut out and rewrite a lot of the parts and tone down the whole thing. Otherwise it's gonna be rated 18+ in Korean standards."

 

Тоест ако се случи всичкото това орязване (а то ще е факт), няма смисъл да го правят или пишат поне римейк...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, lazeto написа:

Ми римейк на невероятен Японски сериал с невероятния актьор Кимура Такуя, който го е гледал го избива на о нееееееее като види темата...:lol2:

Много ми хареса един коментар за този сериал, който описва всичкото о нееее и защо много хора не искат да има римейк...:lol:

 

"The original J-Drama was so dark, mature and twisted that 90% of the plot won't be widely accepted by Korean public. I'm pretty sure they have to cut out and rewrite a lot of the parts and tone down the whole thing. Otherwise it's gonna be rated 18+ in Korean standards."

 

Тоест ако се случи всичкото това орязване (а то ще е факт), няма смисъл да го правят или пишат поне римейк...:D

Неее, нееее.... Ако не беше направила тема на това нещо, нямаше и да разберем, че го има.:P След Шун Огури явно е дошъл ред на Кимура Такуя......:mad2:

  • Харесвам 1
  • Хаха 1
  • Sad 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Руснаците, дето са толкова толерантни, харесват всичко наред и освен това обожават Гуги, навсякъде и те реват" неееееее", особено за неговия герой. Аз не съм гледала японския, но това  отрицателно единомислие под трейлърите и описанията впечатлява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ясно е, че няма да има същата скрита тайна като оригинала:huh2:

Тази драма стоя в графата "проекти" на ТВН повече от година и половина, а-ха да започне снимки миналия септември и отново пауза.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се включа и аз в групата викаща Неееее. Голяма глупост е този проект.

Лично аз няма да го гледам. Не могат корейци да направят една толкова

японска история. Този и Karei naru Ichizoku / The Grand Family са двата ми най-любими

сериали на Кимура. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала японския оригинал, затова ще се жертвам и ще започна сериала... особено след като има превод.

Може пък да ме накара да гледам оригинала, ако ми кажете и как се казва :) Обичам мрачни, детективски истории... и Кимура Такуя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чуя името Кимура веднага в главата ми изниква сериала Гордост. Най-любимият ми японски сериал! Обожавам този актьор, невероятен е! Спомням си, че корейците преди пак бяха правили римейк на много силен японски сериал, но нещо не успя да ме впечатли и го зарязах към средата. Може би и на този ще дам шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво, че е римейк на японски страхотен/по вашите думи/ сериал, обаче в линка на японския сериал няма откъде да се гледа с бг суб, освен някакъв таен сайт, в който не мога да си направя регистрация. Иначе много ми се щеше преди да е излязъл този да се запозная с оригинала..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Poli79 написа:

То хубаво, че е римейк на японски страхотен/по вашите думи/ сериал, обаче в линка на японския сериал няма откъде да се гледа с бг суб, освен някакъв таен сайт, в който не мога да си направя регистрация. 

 

Само да кажа, че това е САЙТЪТ. Без него сме за никъде.

Надзърни тук Покани

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите две серии и доста ми хареса, така че мисля да му дам шанс.

Опитват се да ни внушат какво ще стане по-нататък, но може да изкочи някоя изненада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.10.2018 г. at 11:03, zaharchee написа:

Изгледах първите две серии и доста ми хареса, така че мисля да му дам шанс.

Опитват се да ни внушат какво ще стане по-нататък, но може да изкочи някоя изненада.

Изгледах и 3-та серия, също ми хареса и ще продължа.

Докато чакам, ще гледам и японската версия, че там от темата разбрах, какво става на финала... Имаше ли спойлери или нямаше, все тази - пак щях да прочета ;) Ако корейците не бяха направили римейк, така и нямаше да гледам този култов сериал.

И благодаря за БГ буквичките. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мислех да изгледам първо оригинала, но по принцип не си падам особено по японското режисьорство... та се отказах.

Засега оставам на корейската версия. Много ми допада. Ако наистина пропуснат нещо, както предполагат по-горе, ще изгледам японската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледайте, все едно е някакъв нов сериал с подобен сюжет, те и артистите други, така че аз ще гледам. АА и Гугу ми е сладък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално бях много недоволна, че ще правят римейк на японския оригинал.. просто съм сигурна, че е невъзможно да се направи по-добро нещо от оригинала, още повече, Кимура няма кой да го надмине в тази му роля. Та, когато си пуснах корейския вариант реших да се абстрахирам, че е римейк на японския. И май добре, че направих така, защото сериалът ми допадна повече, отколкото очаквах. Въобще, далече съм да го сравнявам с оригинала, самият сериал е далеч от оригинала, но не е лош. Харесва ми атмосферата, развитието на сюжета и персонажите. Държи вниманието. Както по-горе е казала lukreciana, по-добре е да се гледа като отделен сериал с взаимствана история, отколкото като римейк. Гуги не мож го докара толкова мрачно, колкото му се иска, но двамата с Чон Со Мин са ми такива любимци, че навсякъде и всякак ми стоят добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...