Jump to content

Recommended Posts

14 minutes ago, ukio said:

Еха!

  Hide contents

Това с алтерегото много интересно предположение. Защо не? 

Мураками също не дава решение на загадката, но и не докарва главния герой до подобен изблик накрая. Двамата главни са много различни, но това е хубаво.

На мен най-любима ми е котката. Страхотен реверанс към цялото творчество на Мураками правят с нея.

Актрисата също ми е много симпатична и смятам, че е една от двете млади корейски надежди в киното им. 

 

Винаги има котка и кладенец!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не съм влизал във форума от години, но от два дни съм на маратон с корейско кино и това беше един от филмите, които гледах също.( С което също съм закъснял явно :D
За филма мога да кажа, че ми беше интересен, но в момента не мога да дам детайлно мнение.
За мен също, както някой беше споменал по-нагоре, е очевидното, което личи на пръв поглед и не е нужно да се копае повече. (в кладенеца ;))

Мога да дам линк за онлайн гледане, ако все още някой има нужда.

И последно, не знам дали е удачно да питам в тази тема, но търся къде мога да гледам един друг корейски филм - Miss Baek (2018) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, nichibotsu написа:

И последно, не знам дали е удачно да питам в тази тема, но търся къде мога да гледам един друг корейски филм - Miss Baek (2018)

 

Ето линк към темата на филма Miss Baek – няма български субтитри, има опции за гледане с английски.

 

А за този може да дадете линк за онлайн гледане, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bealonenomore написа:

 

Ето линк към темата на филма Miss Baek – няма български субтитри, има опции за гледане с английски.

 

А за този може да дадете линк за онлайн гледане, разбира се.


Благодаря :). Не бях погледнал хубаво, че има тема.

Иначе за Burning. На сайта има всякакви филми и сериали със субтитри и хубаво качество, без реклами. Не всички филми имат български субтитри,обаче. Само дано не го свалят :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът ми хареса. Трябваше ми време след като го изгледах и след като прочетох оригиналния разказ на Мураками!
Моят извод е: Всеки си има своята "оранжерия"! За която не трябва да съдим, а просто я приемаме, тя си е моя! Тя те изгаря от вътре!

Актьорите са страхотни!

Spoiler

Въпреки че нямат за какво да си говорят дори,
Lee Jong Soo се чувства добре, когато е с Shin Hae Mi, без особена причина. Всички сме чужди един на друг. Дори да изкажем на глас своя мироглед (както прави Ben, когато разказва на Lee Jong Soo за своето хоби), то другия човек не ни разбира.

Lee Jong Soo първо не разбира и се лута (дори търси оранжерията), но накрая избира своята оранжерия, Ben се оказва оранжерията на Lee Jong Soo! Дали защото изкушението влезе в него или защото иска да отмъсти за Hae Mi...

 

 

Редактирано от otivam_jg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...