Jump to content

Recommended Posts

DlEmrL4UUAAgIbt.jpg

 

Off Topic

Dkze8_YXgAMnW_E.jpg

 

 

Ruyi's Royal Love in The Palace (如懿传)

Страна: Китай

Също така известен като: Inner Palace: Legend of Ruyi

По новелата на: Liu Lian Zi – “The Legend of Ruyi”

Продължение на: Legend of Zhen Huan / Empresses in the Palace

Година на излъчване: 2018 – Август – 20 старт

Време на излъчване: Понеделник - Четвъртък 20:00

Жанр: Исторически, Драма, Романс

Канал: Dragon TV

Епизоди: 87

Режисьор: Wang Jun

Субтитри: Английски

 

Участват:

Wallace Huo като 4th Prince, Aishin Gioro Hongli /Emperor Qianlong

Zhou Xun като Ulanara Qingying/Ruyi

Janine Chang като Keliyete Hailan / Noble Consort Yu

Dong Jie като Fuca Langhua / Empress Xiaoxiachuan

Xin Zhilei като Jin Yuyan / Imperial Noble Consort Shujia

Tong Yao като Gao Xiyue / Imperial Noble Consort Huixian

Li Chun като Wei Yanwan / Empress Xiaoyichun

Hu Ke като Su Luyun / Imperial Noble Consort Chunhui

He Hongshan като Bai Ruiji / Imperial Consort Mei

Ziang Yu Xi

 

Резюме: Пътят да станеш императрица е осеян с предателства…

Ruyi (Zhou Xun) е съпруга, която бързо се учи да се ориентира към коварната политика на кралският двор, изкачвайки се по редиците нагоре. След като става императрица тя се съсредоточава върху това да оцелее срещу многократните конспирации но постепенно губи нейните отношения с император Qianlong (Wallace Huo). Дори след като преживява множество заговори и успешно доказва своята невинност, отношенията и с Qianlong стават непоправими. Но въпреки че любовта и доверието между тях постепенно изчезва, тя служи като отлична императрица до своята смърт...

 

 

Свали с английски субтитри :click:  :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, Уолас Хуо!? И една достойна жена...

Жалко, че ще забравят за любовта... 

Разочароващо... Това някак ме отказва да го почвам...

Може би тези подробни описания или резюмета, не са добра идея..

Знам ли... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми навсякъде пише така няма друг вид може би защото е с реално съществуващи личности в реалния живот някои неща са така особено онези времена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mисълта ми беше, тия, които оформят темата да не пишат толкова подробно...

Не че зрителят няма да се порови и прочете...:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме нервират, щото някои са писани от китайците из сайтовете преди да почне да се излъчва сериала и къде разбрали-недоразбрали, аз едно чакам (според резюмето), то друго излиза :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би, ако последното изложение се постави като въпрос,

като например: '

Off Topic

 

Резюме: Пътят да станеш императрица е осеян с предателства…

Ruyi (Zhou Xun) е съпруга, която бързо се учи да се ориентира към коварната политика на кралският двор, изкачвайки се по редиците нагоре. След като става императрица тя се съсредоточава върху това да оцелее срещу многократните конспирации Дали след множеството заговори и успешното доказване на своята невинност,  отношенията и с Qianlong ще оцелеят? Ще се запази ли любовта и доверието между тях

и остане достойна императрица до своята смърт...

------------------------------------------

Нещо от този род.

 

преди 19 минути, seal_reinforce написа:

Мен ме нервират, щото някои са писани от китайците из сайтовете преди да почне да се излъчва сериала и къде разбрали-недоразбрали, аз едно чакам (според резюмето), то друго излиза :D

Е, не съвсем, но много подробно го описват.

Мисълта ми е, дали е хубаво толкова подробно да е описанието?

Лазка чудесно го е написала, но ми засегна сърчицето.. затва...

И други да изкажат мнение трябва ли резюмето да е толкова подробно... Или да се остави все пак някаква изненада...

А може би е хубаво да знаеш какво да очакваш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички, и аз това имам предвид. Примерно на моите затова не пускам темата, щото много се съмнявам резюмето да е вярно и чакам да изскочи още инфо.

По-добре да знаеш, ако края е кофти, а не 87 епизода и хоп - 'ама ние такъв завършек не сме поръчвали' :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм първия сериал  от 2012 Empresses in the Palace [2012]

Интересен ми беше, тъй като беше от първите ми китайски.В последния епизод императорът умира 1735 г. и на престола застава четвъртият принц, който е  разглежданият в този сериал император.

И да,  иде реч за реални личности.И досега не се знае защо императорът разлюбва любимата си, достигнала статус императорска благородна съпруга  и императрица, след дълги години любов сред интриги и съмнения за предателства, но се предполага, че е защото си е отрязала косата, а това е голямо престъпление, осъдено като проклятие за властващите особи.Може да я отреже само ако императорът или императрицата майка починат.Тя е изоставена с малко слуги и понижена до най-нисък ранг.Умира на 48г. и е погребана почти без полагаемите почести, като императорът дори не си нарушава лова.

Какво, обаче ще разкажат в сериала, ще видим.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато иде реч за исторически личности няма как да се промени края. Но дори и да знаеш какво да очакваш, пътя до края на историята може да е изключително интересен.

Като фен на Уолас Хуо ще дам шанс на драмата. То явно ще е драма в истинския смисъл на думата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото, аз съм в чуденка кой да гледам - този, или The Story of Yanxi Palace  , който няма тема във форума, но засяга същата история.Навсякъде се тръби, че е някаква супер продукция, продадена в мнооого страни, много по- мащабна и много по- добре разкриваща  същината на историята.Може би и за това ,че е официално гледана навред, субките се появяват бавно.При рускините излезе първи епизод. цък  

И в  групата, която превежда, за по-лесно.

Тук  е Уолас Хуо, на който съм фен, но ще погледна и двете версии, пък ще реша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

Между другото, аз съм в чуденка кой да гледам - този, или The Story of Yanxi Palace

Голяма реклама правят и на двата сериала, а те кой от кой с повече епизода - как да ги почна тия 70-80 - има да ги гледам половин година сигурно :D

Но наистина много се забавиха с превода на The Story of Yanxi Palace - тепърва почват - има 2 епизода на английски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да ми ги рекламират, достатъчно ми е да видя прическите на мъжкия каст за да се откажа безвъзвратно от гледането. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 hours ago, desini said:

Колкото и да ми ги рекламират, достатъчно ми е да видя прическите на мъжкия каст за да се откажа безвъзвратно от гледането. 

Имам приятелка австралийка, чиято майка е от китайски произход. Тя не може да пише и чете на майчиния си език, но разбира достатъчно

и гледа китайски сериали на поразия. Но стигне ли се до точно тези прически категорично отказва да гледа. Изпитва отвращение и няма

значение колко добър е сериала, тя не гледа. Така че разбирам твоите чувства относно прическите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...