Jump to content

Devilish Joy (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Devilish Joy (마성의 기쁨)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Masungui Gibbeum

Период на излъчване: 5 септември 2018 – 11 октомври 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 23:00

Жанр: Романс

Канал: Dramax

Епизоди: 12

Режисьор: Kim Ga Ram (Vampire Detective, Thorn Flower)

Сценарист: Choi Ji Yeon

Субтитри: Английски

          

Участват:

Choi Jin Hyuk като Ma Gong Sung

Song Ha Yoon като Joo Ki Bbeum

Hoya като Sung Ki Joon

Lee Joo Yeon като Lee Ha Im

Jeong Soo Gyo като Kim Beom Soo

Kang Yoon Je като Joo Ki Bbeum’s bro

Kim Ji Young като Joo Ki Bbeum’s sis

Juhn Jai Hong като Noh Young Ho

Kim Min Sang като Doctor Yoon

 

Резюме: Доктор Ма Гонг Сонг (Choi Jin Hyuk) е наследник на компанията "Сону" и експерт в областта на черепните травми. Един ден, докато се опитва да помогне на жена, която среща, той попада в автомобилна катастрофа. Оттогава той страда от загуба на краткотрайната памет и помни само един ден. Всяка нощ преди лягане Гонг Сонг пише бележки за това, което се е случило с него  през деня, а на другата сутрин запомня всичко. Докато съдбата не го среща с Чу Ки Бъм (Song Ha Yoon) - актриса, постепенно загубила своята слава и популярност... 

 

Свали с български субтитри :subs::click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs::click:

Свали с български и английски субтитри: :click:  

Онлайн с английски субтитри: :click:

                        Свали с руски субтитри и озвучаване: :click:                         

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това удивително напомня на сюжета един стар американски филм. Не си спомням как се казваше, но беше нещо от рода на: Преди да се събудя или Преди да заспя или нещо такова....сега ще се ровя да търся името, но сюжетът е същия - главната героиня забравяше деня си и си водеше бележки, които четеше на следващата сутрин и се опитваше да живее спрямо тях. Разликата е, че онова беше психо-трилър, а не романс и че там всичко се оказа лъжа и измама. Очевидно хрумването със спомените и забравянето им е било сполучливо, защото доста се ползва в киното. Сигурна съм, че корейците ще наблегнат на любовната история, на битовизмите и на отношенията, вместо да се спрат на съспенса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето на aria ми хареса. Тия двамата са ми много готини и мисля, че ще им се получи. Тази седмица ще го почна и се надявам да е добро. Късите сериали им се получават на корейците по принцип.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчето ме грабна и го почвам.

Надявам се на добър сюжет, играта е налице. Актьорите са прекрасни.

Това ми трябва, поне на мен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това, може и да не му видим последните 4 епизода с превод, а и превод на още доста драми занапред..  Dramafever-   цък  е закрит от Warner Bros. 

Пишат, че има английски субтитри  тук има, но не съм търсила.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една типична корейска драма, но от приятните( не ,че не попревъртах тук-там).Може би, леко комедийното спаси сериала от излишно драматизиране и досада, поразграничи го от типичния шаблон и по тая причина не ме отказа да гледам.За  това спомогна и фактът- специално го отбелязвам,  че влюбените сякаш не бяха  от Корея, с  нормалните си човешки взаимоотношения . Направо шок!:28558: Много добра главна двойка и симпатични мотаещи се наоколо. Че Джин Хьок не ме изненада,талантлив си е, но мацката, това миньонче Сонг Ха Ин, понеже не е от изписаните  хубавици и певачките, някак си съм я пропуснала, но след този сериал, ще я запомня определено.

В общи линии-това е.Не се зареждайте с големи очаквания.Топъл сериал- гледайте!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Lawandula написа:

Една типична корейска драма, но от приятните( не ,че не попревъртах тук-там).Може би, леко комедийното спаси сериала от излишно драматизиране и досада, поразграничи го от типичния шаблон и по тая причина не ме отказа да гледам.За  това спомогна и фактът- специално го отбелязвам,  че влюбените сякаш не бяха  от Корея, с  нормалните си човешки взаимоотношения . Направо шок!:28558: Много добра главна двойка и симпатични мотаещи се наоколо. Че Джин Хьок не ме изненада,талантлив си е, но мацката, това миньонче Сонг Ха Ин, понеже не е от изписаните  хубавици и певачките, някак си съм я пропуснала, но след този сериал, ще я запомня определено.

В общи линии-това е.Не се зареждайте с големи очаквания.Топъл сериал- гледайте!

 

Гледай я тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типична корейска драма, ама толкова типична, че нямаше нищо оригинално. Нищо! Превъртах доста честа. И не ми хареса химията между двамата, не я видях, не я усетих. И да не се гледа - не е пропуск!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...