Jump to content

Recommended Posts

9 hours ago, seal_reinforce said:

 

 

Чакам те на 10ти еп. Горя от желание да видя поне една у тез сериали ще я заведат ли като кралска снаха у двореца или ще си живеят на село, в най-лошия случай само с височайши визити, от време на време 

О-хо! :nunchako:А аз седя и те чакам у Съспишъс партнъра да ме настигаш! :mad2:100 тояги и затвор веднага!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата серия ми беше мудничка. Но от края на втора се превърна в доста забавно и приятно сериалче, с добра игра и прекрасно справящи се артисти,

Интересни образи. Че са ощипани, ощипани, ама загадъчно ощипани:28558:. Сега съм на 8-ма,още не сме си върнали спомените, но продължаваме да сме все

в същи дух, горди, надменни и арогатни, но вече мисля и влюбени... Много ми харесва до тук. Благодаря за субтитрите...:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм все още на пета, щот не е от нещата дето гледам на един дъх. Забавлявам се и се наслаждавам, нещо рядко срещано у корейски сериал:D Взели са част от идеята на Overboard и са я преработили по начин, който ми допада - така персонажа с амнезия определено е по-убедителен. Главната героиня също ми харесва като персонаж, но повече когато го завърша. Сигурна съм само, че не искам да ми готви ако ми е зле, макар варианта да припадна от недохранване поне при мен не стои-имам си запаси:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представих си го, но това не прави героинята от "Зад борда" по-убедителна, не актрисата:D Винаги съм смятала този персонаж за тъп, а и героя, макар че беше прав, методите му не ми бяха по вкуса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го.

Много приятна приказка,  добре изпълнена и само 16 серии:D. Разбира се, типично по корейски не беше нито изцяло комедия, нито изцяло романтика, но дозата драма беше точно премерена, точно колкото да не натежи на сюжета, ти да видиш:) Понеже бях позарязала корейското, двамата главни актьори ми бяха непознати, но определено ще наваксам. Започвам с госпожицата(категорично се открояваше повече) и Suspicious Partner , понататък ще видя и момчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песа на господаря Пак, дето го бейбиситваше :D

Аааа, и ти ли седиш на форуърд бутона, ще ви отнемам точки на вас с Чингулината :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще отнемаш, ама друг път! Чингулината е тука и следи, не си мисли, че като не пиша и не знам! Следите остават, да не стане след три години тези постове да ги намери някоя корейска журналистка и да пита що не съм се обадила, че не съм съгласна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка, кое следиш? Самопризнанията си, че си склонна да форуърдваш? После що не мога те стигна у Партнера :D

Песа ский ква яка прическа вади, сигурно и коафьор си има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пекинеза ли? Той е младият господар, остави ти, и коафьор си има, и слуги.

Ти вместо да следиш кой на кой бутон бил, да вземеш да натиснеш плей на Партнера, че съвсем си го замразила. Да чакам охлюв, все ще го дочакам, ама то тюлен дето спи и не мърда!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая се позагубиха веселите моменти, но завърши щастливо.

След време мога да повторя началните серии.

Хареса ми, въпреки че главната беше по-грубичка физически от главния, но пък неговата арогантност конпенсираше,

та се получи мисля добра двойка. Препоръчвам, не е натоварващо, но си има и тежките моменти...:up:

Още веднъж, благодаря за субтитрите.:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки, че не е от сериозните исторически драми, а тип приказка- се е получило много приятно! Сюжетът си имаше всичко, двамата главни играха много естествено, както и останалите образи също бяха интересни...въобще, изгледах го без превъртане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми! И нейната усмивка, и неговата арогантност, и химията между двамата. Не е нещо супер невиждано сериалчето - доза романтика, доза комедия -  по корейски, но аз го гледах с подходящо настроение и... не ми беше неудобно :kissy:Препоръчвам го!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно се забавлявах като показваха комичните моменти, единствено ми ставаше скучно при събитията в двореца и жалко, че не наблегнаха повече в развитието на отношенията между главните, големи сладури! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен сериал. Много ми хареса :) Имам си любими моменти, които гледам отново и отново :) Имаше много забавни моменти , само като кажеше О-хоо и все му беше неудобно:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...