Jump to content

Recommended Posts

На рожден ден съм у 8ма, бе :D

На 35 ставал човека, ама ский ква хубава кожа имал. И тука не се къпят, ама се мажат с парфюм и си говорят мръсно. Или поне така ще речеш, все едно кой знай какво я е накарал да каже.

И ще ме извиняваш, ама 'баща' й е с по-леви Ленчета и от моите, заминаха яйцата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А нещо бележка под линия за Матрим какви са тези леви ленчета и яйца няма ли?

Ми ша има хубава кожа я, то къпането само изсушава кожата, а той си я пази с естествена мас, няма нужда от кремове и маски :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по принцип не, ама ако забелязваш Цуцито не коментира тук, дали е защото няма Плочници? И фенската любов си има приоритети :na2:

Значи намери се кой да свали от трона Блонди!

Кога ще му направиш фен страничка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цуцито го изгледа натагадък и няма какво да добави в коментарите понастоящем:D. Щото това, което си спомня е цветя и сакури, и Д.О. прекрасен. И без плочки го зимвам :D

Освен това и аватара си промени зарад тоз ми ти сериал. На сакура ме направи, демек. Харесвам си го и го препоръчвам на всички романтични дами, щото за мажовете ша е безинтересно. 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Чингулинка написа:

Значи намери се кой да свали от трона Блонди!

 

Мда, сигурно :D

 

Въййй, нашта как развали момента! Ще кажеш, дъжд не е виждала :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле,откога не бях попадала на корейско дет да ме заинтригува:)  Интересен първи епизод, с добър сетинг(тук това е повечко правило отколкото изключение) и без идоли, а с актьори(дори децата, особено малкия принц...), за капак и сюжета, въпреки че не открива топлата вода е завладяващ:up: Ще си го изгледам с кеф, а това не ми се беше случвало отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има айдъли, начело с главния, ама той е от тия, дето разбиват стереотипа за айдъл. Дори наскоро оглавяваше една класация в коребу-то за седемте айдъла, които разбиват представите на хората за това, че айдълите НЕ умеят да играят. Той си го може, много даже. Охо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да вметна само, че най-най-красивото нещо в сериала за мен е това: 
1d98087d4ff49cf9.jpg

(Кьонгсу, полето и залеза са общо на почетното второ място. ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже не съм разбрала, че е айдъл , разпознах само хуарангчето:D Да ти кажа ко споделиш линк за тая класация, ще съм ти благодарна щот требе да се пообразовам относно това кой кое, че адски изоставам:rolleyes:

 

П.С. Момиченцето наистина е хубаво и може да играе,но все пак детето играещо принца беше по-добро:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e, да бе, те EXO са от кръжока по трудово. Сега да им купиш по един чифт гащи, на D.O. - два :D

 

Чакам те на 10ти еп. Горя от желание да видя поне една у тез сериали ще я заведат ли като кралска снаха у двореца или ще си живеят на село, в най-лошия случай само с височайши визити, от време на време :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах, че изоставам, кой е D.O.:huh2: Ко не знам кой, как ще знам кой размер да купя!?

 

Мерсии за бързата реакция @helyg:yes:

П.С. Я, има такива дет ги разпознавам:lol2:, относно подреждането не коментирам, щот има такива, които не съм гледала пък и не аз съм мерилото:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, debil4e написа:

Даже не съм разбрала, че е айдъл ...


D.O. или До Кьонгсу/Кьонг Су, който играе главният герой, е член на к-поп групата EXO .
Темата за EXO
@helyg , тая класация, не я оглавява, ама аз следя зорко в Soompi. Tам е бетон - номер 1 самосиндикално и като сериал (този), и като двойка (пак тук с момата) ;)
Интересно е, че е в категория "Актьор", а не "Айдъл актьор" (там са Сехун и Сухо, колегите му от EXO :rofl:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...