Jump to content

Recommended Posts

Споменаха 50те нюанса, сега съм на елемента от 'Неприлично предложение', още ще има ли...? Докато продължават да са все така непорочни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/20/2019 at 11:18 AM, Чингулинка said:

Ей, не се научи бе! :mad2: Никъф мъж нема да си намериш, ко ще и пет женшена да изровиш! :bee: За мъж се ходи сама! А ти си помъкнала една сюрия конкуренция! :slap:

+1 :lol:

LMLNepV.gif

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от гледалите да ми обясни, как нашата хубавица 

 

Off Topic

се върза, че тоз е въпросния СанДък, след като той си е чист плод на въображението й? Тя излъга народа, после 'баща' й излъга нея, че това е въображаемия й годеник... как точно стана фокуса :swoon:

 

Off Topic

@Чингулинка, @Erutan - point taken.

@debil4e, ела кажи по-хубава ли си, бе :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

То да обясня, но тъкмо го свалих, ще чакаш:lol2:

Off Topic

 

И убава, и скромна:bee: Ма нема да ти преча, нали ти казах-телескопа съм си приготвила да търся Супермен, ма героя, че хактьора вече е бракуван:lol2: Пък ти женшена нали за Дедо го готвиш....

Опааа, ся съ сетих, нъл и аз кат теб ще съм безсмъртна, може пък и да съм ти конкуренцияB)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, Матрим в тая тема да не припарва изобщо по-добре, че като гледам колко обяснения ще ви се наложи да дадете...:lol2:

Иначе за обяснението дето го иска @seal_reinforce - удавник за сламка се хваща, лъжецът беше баща й, а тя веднага му повярва, щото иначе опцията беше бой.

Spoiler

Ко търсиш некой дедо, Витоша е баш мястото. Има един дедо нудист, дето ходи да дебне туриСките из храстите, може него да хванеш :na2:

Spoiler

 

Ама пак да кажа, не води Дебилчето - особено щом казва, че не се интересува от други мъже! както потвърждават и тукашните сериали - колкото повече не се интересува една жена, толкова повече се заинтересува мъжът.

Пък мен изобщо не ме води, щото нали знаеш, че съм пИрфектна, ша покося всичкото мъжко из планината с мойто АУРА, няма да остане ни Дедо, ни Супермен за вас.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, seal_reinforce said:

Споменаха 50те нюанса, сега съм на елемента от 'Неприлично предложение', още ще има ли...? Докато продължават да са все така непорочни 

Като свършиш с тоя сериал, погледни ей тоя - да видиш там какви книжки четат младите благородни дами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Малко подробности от сериала във връзка с въпроса ти:
 

Off Topic

Главната не си измисли Уон Дък. Измисли си само, че са сгодени. Баща ѝ е говорил за Уон Дък, живеещ в еди-кое-си село, за когото би могла да се омъжи, когато той се върне от военна служба. Затова, когато баща ѝ каза, че той е Уон Дък, тя повярва.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение към @Коколина.

Off Topic

Ако не ме лъже паметта, бащата скри дрехите( май ги закопа), с които го намери, за да сътвори лъжата и да няма съмнения за произхода му.

Женшенът у гората вкарва, но акъл не налива, нито половата зрялост развива ( по наблюдения от този сериал, де):D.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го видях,

 

Off Topic

че ги копа, ама явно още не съм стигнала до това, че й е говорил бил за него. 

 

Не превъртам, не вярвам да съм изпуснала. На 6 еп. съм.

 

Я елате тука си кажете, коя би си продала мъжа за къща?! Аз женшена още не съм събрала, но половин нощ мислих по въпроса, че и квартал избирах :lol2:

Въпреки че ми се струва, че нашата ще търчи да си го взема обратно, като взе да й хрумва за какво ще го ползУват :rolleyes::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Чингулинка написа:

Оле, Матрим в тая тема да не припарва изобщо по-добре, че като гледам колко обяснения ще ви се наложи да дадете...

 

  Покажи скритото съдържание

Ко търсиш некой дедо, Витоша е баш мястото. Има един дедо нудист, дето ходи да дебне туриСките из храстите, може него да хванеш :na2:

  Покажи скритото съдържание

 

Ама пак да кажа, не води Дебилчето - особено щом казва, че не се интересува от други мъже! както потвърждават и тукашните сериали - колкото повече не се интересува една жена, толкова повече се заинтересува мъжът.

Пък мен изобщо не ме води, щото нали знаеш, че съм пИрфектна, ша покося всичкото мъжко из планината с мойто АУРА, няма да остане ни Дедо, ни Супермен за вас.

 

 

Матрим може да припарва на всякакви места разрешени от закона и не очаква обяснения от никого в този сплотен колектив. Грешно сте си помислили, че ми е жизнено важно да знам кое е ЛЕвото Ленче, Дедо или Мамин Хироу. Коментирах по принцип. И за да оправдая припарването си в темата, все пак, да кажа, че момата излъга за преживяванията им в мелницата.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тя, и 'баща' й лъжат, въпросът е, че не разбрах как тя по едно време взе да си вярва. Е, за мелницата не, ама съселяните с голямо въображения разиграха вариантите кой на кого налетял :D

Тоз неговият приятел с такъв патос и плам го въвежда в тънкостите, сигур е корейският основоположник на "Мъжът и жената интимно" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Чингулинка според твоя коментар аз водя,

Off Topic

щот съм избрала най-правилния подход:lol2: Само не разбрах как стигна до заключението, че не се интересувам от други мъже, уточних-отпадат бракуваните, щот са само за зяпане:D 

 Оф, много бързо напредвате, докат свърша тоя с младоженците и нема да има с кого да плещя глупости тук:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, напредват, те са приключили. Само аз кретам тука :D

 

"Какво пише в тайното писмо? - Тайна" :D

 

Off Topic

Обаче ще падна, ако на принца брат му е баща на детето :swoon:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@debil4e , Ами ти каза, че само от някой определен Супермен се интересуваш, затова такива изводи си направих.

Глупости винаги има с кого да плещиш, аз и Тюленчето сме на линия. B)

@Matrim искай обяснения бе, що така не искаш! :kissx: Нека и тука да се поизпОтят малко! Не ги игнорирай така!

@seal_reinforce ти си намери мъж, пък аз ще го продам после, на тебе като не ти дава сърце, не се тревожи :28558:

По темата: За мелницата беше опашата лъжа, ама нали знаете, че който каквото му се иска, това вярва, така че никой не се усъмни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 серии истински ме радваха Хонг Шим и Уон Дък (най-вече :rolleyes:), макар че, честно казано, намирам ролята му тук за ниска топка, може много повече. Но си личи колко са се забaвлявали през цялото време. Слагам едно клипче от мейкинга, такива са симпатяги. Внимание - спойлери:
 

Off Topic

 

 

В заключение ще кажа, че съм щастлива, че мога да споделя сериала с приятели. 

Благодаря на @helyg, че издържа моите "десет" нянг и "пощата". :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, seal_reinforce написа:

 

 

 

  Скрий съдържанието

Обаче ще падна, ако на принца брат му е баща на детето :swoon:

 

Гледай да не си на края на някоя скала, тогава, че може изненадата да е по-голяма.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula

 

Off Topic

нейния брат? :swoon:

 

@kandala и аз мерси. Момата ми е любимка и заради нея го почнах, ама покрай нея открих и него. "О-хо, не ме пипай!" още неска ще влезе в употреба, само над интонацията и погледа да се потрудя :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на едно клипче от друг сериал, в който има кратко участие на главната двойка. Има доста препратки към този сериал.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Коколина написа:

Попаднах на едно клипче от друг сериал, в който има кратко участие на главната двойка. Има доста препратки към този сериал"

 

Гледам, че и баткото е тук, и приятелката. Много сладко, обичам такива закачки. :)

Неделен поздрав от екипа на принца.


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...