Jump to content

Recommended Posts

Не знам, това за 2020 е планирано, аз за сефте го виждам. Венго ако не е в триъгълника, сигурно със Сиерата ще го мачнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lukreciana, щом си до осма серия начи, предстои завръзката + романтиката с преход към драмата, после драма+драма, спазват си схемата хората, не кръшкат:)

 

Ама те наистина ли ще правят нещо такова:slap:, тия брашняни чували значи..., да изтръскаме всичко до прашинка. Харесвам прасковите, но поредната екранизация, без значение от кого почва да дразни без значение от къв ъгъл ще представят историята.

 

Не бих казала, че е подобно на прасковите, освен в частта, че пак ства въпрос за безсмъртни(и тва не е вярно, разни растения и животни дет живеят по-дългичко) и края е хепи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое наистина ли ще правят? Нали у Легендата се разправяхме, че в момента снимат по книгите за дедо и лисицата, пий си гинкото :P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма, чакай тя seal_reinforce ще го превежда, как така щъ дразни... Поне смята, де...

За кого ще се напъва,питам аз...?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пия я, за тва питам-се праскови-ся, след година две пак, помежду разни други и те праят нещо то сорта:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То нема да е много като Прасковите, Мими и Марк нема да ги има, най-много да се мернат. Ще го има Барона.

Аз докато го преведа ще стане 2025 година, @debil4e вече ще ги е забравила и нема да я дразни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя тука- пепелта(  моля, ако е възможно, разбира се, англопрофесионалистите да понищят заглавието, че това най-краткото ми е много постно), май реално има допирни точки "прасковите", като влючих и втората клетка в централата, дето нормално почива.Като го завърша, по-подробно ще напиша, а може и аз да преговоря прасковите по диагонала, че ми се губят вече моменти.

Инак, ефектите не са толкова зле, не летят наяве, дето по принцип най ме дразни, абе по-различно е с тази им различна същност и форма и напълно приказно.Даже от сега ми идва наум поуката от приказката, както все ни питаха едно време госпожите- децата не трябва да се лигавят и изолират, пазят прекомерно от живия живот и отглеждат в саксия, защото стават непригодни за него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще забрави дебилче ма друг път:D

Иначе продължавам да настоявам, че аз не виждам кой знае каква прилика с прасковите. И да хареса ми и като изпълнение и на екипа и на актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм следвала английското заглавие, нито китайското, а резюмето и това как започна сериала.

Иначе,  Тежка сладост, Пепел като лед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да, няма прилика, Прасковите са единствени и неповторими :D

@debil4e, представяй си жеста от гиф-а ми, в момента ти го прилагам :P

 

p.s. Както те нервират, съмнявам се да четеш книгата :28558: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А хубу, устройва ме:lol2: Чета книгата щот не я връзвам с актьорите ама бавничко ми върви-мразя да чета нещо толкова дълго на екран, а не ми се принтира, пък и е доста различно и на моменти гледам тъпичко.

 

Под "няма общо"  с прасковите имам предвид като персонажи (еле принца и батко-по този критерий има поне два други от същата година дето си приличат с тях) и отчасти развитие на сюжетната линия/и. Щот ако гледаме най-общо повечето митове и легенди от гръцката и тн митологии са същите като пепелта, ми да:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, lukreciana написа:

Не съм следвала английското заглавие, нито китайското, а резюмето и това как започна сериала.

Иначе,  Тежка сладост, Пепел като лед

Ледена пепел, заскрежена пепел.

А може на китайски да е с друго значение- при тях никога не се знае.

Факт е, че ме заинтригува  заглавието, за да почна сериала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова се забавлявам с тия фентъзита-нема думи, директно минават към дела. Обаче са забравили да обяснят този принцип на смъртните и 90% от съвременните им я го добутат към края на сериала до фащане на ръце, я в най-добрия случай лепят плочки като в корейските. Китайците, въпреки сичката цензура кат го докарат дотам поне го правят долу горе като ората:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, debil4e написа:

Китайците, въпреки сичката цензура кат го докарат дотам поне го правят долу горе като ората

 

Еле па Итън :896767: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много невинни се изкарват, да се чудиш този многото китайски народ как се е пръкнал, от.... нищото...

с магия... и от разстояние,разбира се, тези трикове са им в кръвта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затуй трее да прескачаме от време на време до тай-ците. Там бой, е***е, само музиката не е сръбска :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...