Jump to content

Recommended Posts

Взех много да се изнервям с тия малките. Главната с детинското личице не я възприемам нещо в тая роля, не може да го докара на силна жена и туйто. Ред сълзи, ред сополи, меланхолия, циврене и полуобяснения. Само шефа на бардака, като един истински мъж, се напи на мотика, удари по масата и рече "ти па за кой се пазиш девствена?!" Ама и на него му пиша минус, редно е да бъде по-обран, кви са тия изблици на чувства :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зациклих на 28 еп. и ни напред, ни назад. Много ме мори през серия като хвърлят някой нов случай, да се мъча да сглобявам жертвата коя е и на кой какво е сторила...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах  на песента от саундтрака след като качих темама за главната героиня Li Yi Tong , толкова ми хареса, че реших да потърся кой е сериала...че и да си пусна първи епизод 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gia13, Лу ги е вградила, на предишната страница е постнала видеото (youtube). Аз само превода съм правила.

 

Между другото трябва да си го догледам, че съм спряла на 28 еп. Ти с английските субси в тубата ли гледаш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ли? Него в драманайс-а го заредих , но сега гледам че го има и в  dramacool.А песента съм я пуснала он рипийт да ми се върти от тази китайка с видеото, което пратих по-горе, изцяло йероглифно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях видеото с български превод @lukreciana @seal_reinforce Благодаря ви. Все още не съм си го пуснала , ще ти пиша като го изгледам да дам отзив (в авистаз гледах че има качени от трима различни преводачи, нищо че е 26 GB евентуално ако другите не става...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Така изгледани 2 епизода от драмакул. Не е Шекспир, но не е и гугъл преводач. На който му е проблем да свали сериала заради големината, ще разбере основните неща от превода онлайн( има две или три пропуснати места за превода от двата епизода и мисля само на едно място смисълът се губеше).НО...след като го изледах си пуснах и края на свалената серия (със субтитри от viki ми изписа) Определено мога да кажа, че удоволствието от повествованието се губи.Разлика в преводите:

Spoiler

1f9d84e202a99195.pngab40a68934a3fa40.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, само в краен случай. Свали си го от авистаз със субтитрите от там.Онлайн версиите само основно (много сбито) ти превеждат, разбираш какво става, но цялата лирика ти се губи .То реално погледнато при сваляне ти е между 800-900MB на епизод; ако ги сваляш на части, не всичките епизоди наведнъж, няма да е толкова натоварващо за компютъра.

@seal_reinforceПС: Не го сваляй, намерих го в Viki сериалът си стои, направо там може да си го пуснеш :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, голяма работа са. С тези  розово-лилави сенки и бледи нюанси доста пандемично-вампиричен вид имат (не съм ги гледалада другаде обаче). Много ми хареса как императора си придърпваше кичурчетата коса пред челото, даже се разтърсих да си го намеря като гифче, ама само тези ми излезнаха

Spoiler

wli4nanzoZfVonw9cMNB4YOr0dTRW2RF.gifuar7Bdc2oAsXUbiBqEaYyEn6DiuiQq3c.gif_s400x0IvJd8OVhmHXMlJs47dNQSbbsm6eUQu0O.gif_s400x0n1hipWK4sxpoJZlUIYkIfJWs4HWEgBt4.gif_s400x0

Spoiler

Иначе горкото момче как го накараха да си "изсърба " дойката...

Пускам и малко естетика към сериала

Spoiler

tumblr_phzt719x8A1ql8ucuo3_540.gifvtumblr_phzt719x8A1ql8ucuo5_540.gifvtumblr_phzt719x8A1ql8ucuo1_540.gifvtumblr_phzt719x8A1ql8ucuo2_540.gifv

 

tumblr_phfnsbWtAv1ql8ucuo2_640.gifvtumblr_phfnsbWtAv1ql8ucuo3_540.gifvtumblr_phfnsbWtAv1ql8ucuo1_540.gifv

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го. Ама ще го почвам отначало, втори тур. И много добра BGM, седмата в плейлистата май ми е любимата:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...