Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Voice 2 (보이스 2)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Boiseu 2

Период на излъчване: 11 август 2018 – 16 септември 2018

Време на излъчване: Събота - Неделя 22:20

Жанр: Драма, Криминален

Канал: OCN

Епизоди: 16

Режисьор: Lee Seung Young (The Missing, Special Affairs Team TEN, Chosun Police)

Сценарист: Ma Jin Won (Voice, I Am Legend, Save the Last Dance for Me)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Jin Wook като Do Gang Woo

Lee Ha Na като Kang Kwon Joo

Son Eun Seo като Park Eun Soo

An Se Ha като Kwak Dok Ki

Lee Sang Yi

Park Eun Suk

 

Резюме: В драмата се разказва за работата на центъра за спешни повиквания 112…

 

Линк към Сезон 1 :click:

Линк към Сезон 3 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руско озвучаване :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пък аз обичам такива "бози"! ;)

Основната идея е ясна от първи сезон, ще има нови моменти около случаите и новите герои. Надявам се да има и изненади + добрия екшън, заснет и показан в първа серия.

Очаквания - нормални, като за 2-ри сезон ... За информация - злодеят е Kwon Yool  - липсва в каста , а е добър актьор!

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така :)

А и да не говорим, че за Дидо 99% от сериалите са боза, така че той най-малко е показател какво трябва да се гледа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния сезон успях да го изтърпя единствено заради него ... Lee Jin-Wook не ми харесва нито като визия, нито като актьор. Ще пропусна явно втори сезон на недоразумението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък най-много се радвам на отсъствието на Чанг Хьок. В първи сезон не спря да крещи, беше баси истеричният истерик. И Джин Ук много повече ми допада и като визия, и като игра, и като роля в случая. Не виждам причина основното ченге да не спира да крещи, дори за да си поеме въздух.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Kiddo написа:

Аз пък най-много се радвам на отсъствието на Чанг Хьок. В първи сезон не спря да крещи, беше баси истеричният истерик. И Джин Ук много повече ми допада и като визия, и като игра, и като роля в случая. Не виждам причина основното ченге да не спира да крещи, дори за да си поеме въздух.

 

Веднага ти посочвам две причини: сценаристка и режисьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и така, в този сезон ченгето е в пъти по-добре.

Колкото до сериала - корейските кримки са доста по-различни от останалите. Абстрахираш ли се от задължителните дразнещи елементи, има доста добри сериалчета. Няма да сравнявам с ТЕН или с Мисинг Ноар, защото няма смисъл - сериалите са коренно различни. Никой не казва, че това е шедьовър в киното, но е никакъв случай идеите не са зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във всеки случай, драмите и на режисьора и на сценаристката са от любимите ми, както и неучастието на Чанг Хьок може да се тълкува по много начини.

Лично отсъствието му не ми липсваше, дори напротив - харесвам  Джин Ук, беше точно на място!  ;) И както обикновено - адмирации за Kwon Yool !

Много добър сериал!

Off Topic

Как ще направят трети зезон, след като главната загина? Или не е? :dunno:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...