Jump to content

Kim Jae Joong /Hero (Ким Дже Джунг)


Sensei

Recommended Posts

Дже Джунг е горд родител на новия член на фамилията Джуни.

After sharing another photo of the brown pup, Jaejoong updated fans on his decision to change the puppy’s name to Chang Sik. “Changed his name.. He looks like Mr. Go Chang Sik… So I named him Chang Sik… I’m sorry, Mr. Go Chang Sik. I’ll be borrowing your name ㅜ.”

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наде, мисля че ще ти е забавно ако не си го гледала вече! Малък проблем е че накрая няма звук, но е доста дълго и е преведено.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красивото ми патенце... В последно време... само той радва дните ми :(

 И на мен и на мен.. жалко, че има толкова малко сериали с него. Между другото бях чела някъде, че Хиро мислел, че не бил много красив. :Х 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Jae Joong - приключи  Asia Tour Grand Finale в Yokohama Arena в Япония. Билетите за неговите концерти от 24 юни до 26 юни бяха напълно разпродадени. Добавени са допълнителни места поради огромния интерес и той е изнесъл концертите си пред 45 хилядна публика.

Броени часове преди големите концерти той е отделил време да се забавлява в Япония. Първата снимка показва как е  погълнат в игра за спечелване на куклите лица на месинджър линията на NAVER - LINE. Следващата снимка показва, че той e спечели две кукли!
Никога не сме били в състояние да спечелим нищо от тези машини - Каква е тайната, Kim Jae Joong?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, аз може и да си мълча по повод на Хиро, но не мога повече. Излезе трагичната новина, която със сигурност ще ме разплаче със сълзи, когато стане време: Дже, прекрасният, изтъкан от светлина и красота, ще влиза в армията..тази година, през декември!

 

Уважаеми господа(или по-скоро бих казала 

мухльовци, 8-битови мозъци, Ентелегентните военни

, до кога??? Това с Рейн го преживях някак си, защото поне той все едно, че се е родил в армията, и има най-силната воля и дух, които човек може да притежава, и го прежалих за дългите две години. Но Дже?!!!! Трябва да се шегувате! До него ли опряхте да ви носи автоматите, да ви носи тъпите военни униформи и да ви чисти пода? Той е направил ТОЛКОВА МНОГО ЗА КОРЕЯ, колкото никой военен в съвременните времена не е и помислил! Къде е тук логиката!

 

Както и да е - доколкото се познавам, ще плача с глас през декември за това момче, от което се леят божествени лъчи когато и да се появи на сцена, което е толкова слънчево в живота и  великолепно пред всеки един от милионите обективи, които са се възползвалии от неговата неземна красота, като че ли от друг свят изваден.

 

Всеки път, когато погледна Дже, все едно, че гледа право в душата ми, и сигурно така е със всеки, но не се ли страхува какво ще види в тях? Хората са пълни с какви ли не поквари и грехове и т.н., които самият той най-вероятно предизвиква с присъствието си, и все пак, той не се страхува да погледне и най-далечното кътче на душата на човека, и да го разкъса с прекалeнета си красота и прекрасен глас.

 

jjoong56.jpg

 

Дже, е този, който все още ми дава вяра в човечеството; красотата е единственото, което ще спаси света. 

 

Мисълта, че някой би могъл да извърши насилие срещу Дже, ме кара да се откажа от човечеството. (Направи си забележка -СМ, както и онези бъдещи нахални военни, които си милят, че имат някакви права над него.) Дже не принадлежи на никакви глупави мухкясали военни, не принадлежи дори на феновете си, неговото тяло, душевност, присъствие, светлина, всичко принадлежи на нещо много по-висше. Никой няма право да проявява претенции и да му връчва автомат в името на кавото и да било.

 

Jaejoong-kim-jaejoong-hero-18425477-1495

 

Той, като че ли изкупува греховете ни.

 

Dark-Eyes-kim-jaejoong-hero-24294012-150

 

Все пак, Дже е най-красивият мъж на тази плаента. Човекът, който е по-красив, и по-популярен от Хиро, още не се е родил.

 

В негова чест, нека да си припомним историята с синовяването му от 2006, за тези, които може би все още не знаят (по-младите ни членове). Името ми е било Хан Дже Джунг, и е бил даден за осиновяване, когато е бил на невръстните 4 годинки. Майка му, (на която и е одрал кожата) е била прекалено заета с работа, и не е имала време да се грижи за него. Учила е в Университет и в крайна сметка е станала професор. Но в Корея няма помощи и осигуровки за деца, не е имало как да се грижи за него, а и баща му не е длъжен да дава помощи. И така- знаете историята, грозното патенце, станало прекрасен лебед, което се откроява ярко на фона на осиновителите си. 

 

 

Майка му го вижда отново през 2004 година. Разбрала е за него, след като е станал известен, и го е видяла по интернет и по плакати, и се е опитала да се самоубие. В някакъв магазин за музика, една девойка и е дала телефона му, и тя му се е обадила. Срещнали са се отново след 17 години в квартала Канг Нам, а Дже е бил с патерици, защото се е бил наранил по време на тренировки. Според нейните думи: след като си разменихме една хладни усмивки, станахме отново близки. Цялата работа се е разбрала, защото все още имало двама Дже Джунг (Han Jae Joong  и Kim Jae Jong), и единият от тях отказал да отиде в армията (защото не съществува), което налага неговото арестуване. Биологичните му родители дават ДНК тест за да го освободят от недоразумението, без да имат каквито и да било претенции, но един репортер раздухал рабтата. Дже, с привидното си прекрасно отношение, изразил надежда, че всичките му родители ще се разбират добре, и че ще живеят дълго и ще се разбират. Дори,според биологичната му майка, искал всичките да живеят в една къща. Но, че ще си остане до края на живота си Ким Дже Джонг, какъвто винаги е бил. 

 

Не мога да си представя какъв шок е било за него... след това следват легендарните концерти в Токио Дом,както и невероятният албум, Миротик.

 

Ако бях на мястото на истинската му майка, сигурно щях да получа удар, ако разбера, че имам такъв син. Не мога да си представя, наистина, колко виновна се чъвства. Но Дже, като че ли е изкупил всичките и грехове. А и не мога да я виня за нищо - всички ние правим трудни избори в живота си. И как мога да обвинявам жената, родила най-красивия мъж на света?

 

Баща му все пак завежда дело за попечителство през 2006, но неуспешно. Не съм видала негова снимка, и нищо не знаех за него дълго време, което ме кара за много дълъг миг да си помисля, че е непорочно заченат, и че наистина е от божествен произход.

 

 

38398461.jpg

 

image.jpg?w=600

 

20090738.jpg

 

Не мога да си представя, какво е да бъдеш член на най-успешната група в света DBSK , и след разпаденето и да продължиш напред, и дори да постигнеш такива невероятни успехи, като JYJ.И да си само на 27. Това е Хиро. 

 

tumblr_lisu8eCp7N1qc54rgo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нямам търпение да влезе, че да излезе възмъжал, поохранен и, надявам се, помъдрял. Смятам, че една почивка 2 години ще му се отрази добре при безумните им графици. Впрочем, радвах се и за Тъки като влезе. Ще стиснем зъби и ще го изпратим, а, дай Боже, 2015-а ще го посрещнем с усмивки. Дано като ще ги вземат, да ги вземат и тримата, за да може възможно най-бързо да се съберат отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще влиза заедно с Ю Чун... Не знам какво ще стане с JYJ ако влизат по отделно.

 

Аман от "възмъжели" мъже. Ако ще са после като Ким Хьон Джун -не, благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, значи тогава наистина ще ги вземат заедно, защото се беше чуло и за Джунсу. Прекрасно. Нямам търпение да ги видя позаякнали. БТВ, Ким Хьон Джунг едва сега започва да ми харесва. Явно не може да си избяга от набора дори той. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bqtb9bhccaez5fc.jpglarge.jpg

През последните дни се отдал на книгите и доста чете:

"Не рискувайте живота и здравето си за щастието" - Ричард Карлсън (Оригиналното англ. заглавие е  "What about the Big Stuff: Finding Strength and Moving Forward, when the stakes are high")

"Не мислете за всичко, което се случва с вас в живота  като за болка. Вземете проблемите, добавете силно чувство на вяра, че ще намерите щастието,и ще намерите решение да преодолеете проблемите един по един." - споделя Дже Джунг:  "Има толкова много велики книги".

bqtjsgcceaavahb.jpglarge.jpg

Снимка на пасаж от книгата, която му вдъхва сила:

"Някои хора са в състояние да преодолеят болката, мъката, и трудностите доста добре. Тези хора със стоманени сърца са в състояние да победят болката в един миг. Въпреки, че внезапната смърт на любим човек ги прави тъжни, те са в състояние да го преодолеят. Това е така, защото хората имат изненадващо силна страна. Въпреки, че ние губим нещата едно по едно, намираме начин да оцелеем. 
Въпреки това, има моменти, когато стигаме до точката, където не може да се издържа повече. В един момент от живота си, сме изпълнени с болка, внезапна смърт, неочаквани аварии и отчаяние. Дори и да не сте силен човек, никога не трябва да се предавате на тези неща. Дори и да скърбите, никога не се предавайте. "
 
Неизбежно е влизането му в казармата, имайки се в предвид какви скандали ще се разразят, но времето лети много бързо и имат подкрепата на всички свои фенове, както Дже така и  Джунсу, защото и двамата ще влезнат в армията горе-долу по едно и също време. За Мики се знае за сега само,че ще е на олекотен режим (reserve duty), но все още няма нищо конкретно!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм наясно много как е армията в Корея, но в Турция например по заможните и хората с връзки уреждат децата си на хубаво място. Така, че един вид и спестяват всичките тези атентати, бомби и други страшни работи. Може и Хиро да е на по спокойно място, като човек, който е допринесъл доста за Корея.. :) Но все пак ми е мъчно, че няма да го има толкова много време.. :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се надявам, да не е така. Здрав, прав и корав млад мъж да търси да мине метър - ето това не мога да го уважавам. Ако без основателна причина тръгне да търси лекото и мекото, ще се замисля дали да продължа да съм му фен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...