Jump to content

Kim Jae Joong /Hero (Ким Дже Джунг)


Sensei

Recommended Posts

Малко са мъжете, които могат да гледат толкова страховито с водна пушка в ръце. :lol: Аха да ми се разтреперят коленцата.

 

Иначе прическата от сесията с карираната ризка много му ходи. Снимките са жестоки!

 

Хубаво пате, ей!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко са мъжете, които могат да гледат толкова страховито с водна пушка в ръце. laugh.gif Аха да ми се разтреперят коленцата.

 

Спиди, аз да питам: ти сигурна ли си, че треперят заради пушката? tongue.gif

 

В интерес на истината, това момче го видях за първи път на аватар, даже в началото си мислех, че е компютърно изображение... Подобна красота е изключително явление - както дар, така и проклятие, сигурно не е възможно подобен човек просто спокойно да си мине по улицата и да отиде... примерно до супера за хляб. Когато го засяках в сериал (Protect the Boss) очаквах просто да отчита присъствие като красив декор. Да, ама ме изненада много приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма кой е казал, че е заради пушката? :lol:

 

Дълго време умишлено го избягвах, както и цялата к-поп пасмина, ама то няма как да се измъкне човек от тоя ми ти безобразен чар. И аз бях силно предубедена в Protect the boss, но за огромно щастие ме опроверга. Предполагам в тази роля беше по-близо до естественото си състояние, а и комбината с Джи Сонг нямаше как да не е една от най-успешните екранни двойки евър. Сега тръпнем за "Чакала", да видим каква са я свършили...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Kim jae joong ‏@mjjeje / 5:51 PM - 27 Sep 12 · Details
인도 안녕~ 언젠가 또보자. pic.twitter.com/QlAZgCMh


Това да не е в Тайланд?

Според мен "пате" изобщо не му подхожда обачеsmile.gif


Аз искам да си поръчам един календар, моля !smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

t_lozeva, пате му приляга идеално :)

 

Много е красив... :blink: Разногледа станах с този мъж...

 

tumblr_mb7ykcLfyz1r351vdo3_1280.jpg

 

А тази овца... ще я очистя.

 

 

tumblr_mb66z9Sysv1rx9g5po1_500.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам автограф :)

 

tumblr_mb0ibs5kNv1qco9c6o1_500.jpg

 

Хубаво послание на очарователното пате към феновете:

 

 

 

1-ва :click:

2 - ра :click:

3 -та :click:

4-та :click:

5 -та :click: :P

 

Открийте приликите :P

 

 

A3c4z4GCIAEsZ1n_zps8a529363.png

vs

JJsmile1_zps9e80c72b.png

 

 

 

A3d1vgUCUAAR1Xg_zpsb5b3d4c6.png

vs

poi1_zps03e12613.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим кой минава по червния килим в Пусан на 17 международен филмов фестивал?!
Колко е изискан и красив! Song Ji-Hyo също е великолепна и много елегантна. И Хиро го раздава голям кавалер!
2hovekw.jpg

16kpcb8.jpg
sosm6p.jpg
35ckaae.jpg
2q03ihi.jpg
29zc55.jpg
2chru68.jpg
micizm.jpg
33z8pi1.jpg
1zczj3b.jpg
9qbif7.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето пате без туитър...

 

Само заради него го направих, но явно няма да го пускам вече :(

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

" Днес, за първи път в историята на кпоп-а се проведе една фен среща в Индонезия по изключително нетрадиционен начин.

Ден преди да замине за фен срещата си в Индонезия, Дже Джунг заяви в Туитър, че хваща настинка и е отишъл в болницата за преглед. Денят, в който замина за фен срещата му е и денят, в който му хакнаха акаунта в Туитър. След като пристигнал в Индонезия, той е бил откаран в спешното отделение. Дже Джунг напълно изгубил гласът си. Дори не може да говори в момента. Въпреки забраната от лекаря да не ходи на срещата, той не го послуша. Отсъства единстено от пресконференцията, което се проведе днес по-рано, но отиде на фен срещата. С 40 градусова температура той стоя на сцената цели 3 часа, без да каже дори и думичка, просто се усмихваше. Питате се как е комуникирал с феновете си? С усмивка, жестове и Ipad! Да точно така с Ipad. Още в началото водещият прочете писмото на Дже Джунг, написано до феновете, в което се извинява за своето здравословно състояние и фактът, че не може да говори. На всички въпроси, той отговаряще с помощта на Ipad. Просто пишеше всичките си отговори на него. Обикновено на фен срещите си той изпълнява няколко песни, но днес той не пя. Днес се обърнаха нещата. Феновете му пяха за него. Това беше много трогателно от тяхна страна. И за да създаде страхотни спомени на своите фенове, Джеджунг се ръкостиска, както имаше и Хай 5 с всички фенове, които присъстваха на събитието. Освен това имаше групова фотосесия с феновете. Въпреки, че изглеждаше блед, изтощен и насълзените му очи, заради високата температура, той даде всичко най-добро от себе си, в името на феновете си. Глупакът, който загърби здравето си, заради феновете! И въпреки всичко, обичаме те! "

 

407614_448529408516324_29678594_n.jpg

 

източник: click-me.gif

превод на написаното от снимката: click-me.gif

или...

 

Здравейте, индонезийски фенове. Това е моята първа фен среща в Индонезия. Подготвях се да дам всичко най-добро от себе си, защото днес щях да ви срещна. Искам да се извиня на всички, моето здравословно състояние не е много добро, не искам да ви разочаровам и много съжалявам. Бях откаран в спешното отделение вчера, защото здравословното ми състояние беше много зле. Внезапно изгубих гласа си. Дори не мога да говоря сега. Наистина ме беше много страх. Точно сега мога да кажа само една дума на всички - съжалявам.Всъщност, наистина искам да прекарам повече време с вас. Трябваше да разговарям с вас, да се смеем, плачем и пеем заедно. Стигнах до извода, че трябва да направим чудесни и незабравими спомени в по-тесен кръг. Не съм сигурен дали говоренето и пеенето ще се отрази по някакъв начин, но ще бъда благодарен, ако всички ме разберете. Индонезия е отдалечено място, което не мога често да посещавам, феновете и JYJ ми дават толкова много любов, и въпреки, че не винаги аз и JYJ можем да я видим, благодаря ви за подкрепата, която ни давате. Аз, който седя сега на стола съм наистина един щастлив човек, нали? ^^Мина доста време, откакто съм писал подобно такова писмо. По време на таковa злощастно за мен събитие със загубата на гласа ми.. разбира се, с извинение и благородно сърце, ние трябва да се чувстваме щастливи нали? Защото ние се обичаме.Защото вие сте скъпоценни за мен, аз Ким Дже Джунг ще се сдобия с повече сила и ще ви покаже един по-добър Ким Дже Джунг в бъдеще.Освен това, всички... ще ви накарам да се смеете повече отколкото до момента.Ще бъде трудно днес, но нека дадем най-добро от себе си.

–JJ -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди излизането си, филмът вече е продаден в Япония, Тайланд, Сингапур, Индонезия, Малайзия и Бруней. Премиерата му в Корея е на 15 ноември.. малко остава tongue.gif


И заедно с Хьон Джунг на ВИП премиерата:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...