Jump to content

Kim Jae Joong /Hero (Ким Дже Джунг)


Sensei

Recommended Posts

Хиро с дебютна роля в киното! И, то в комедия!

Аз лично не очаквах толкова скоро екранна роля, след като снимките на драмата му най-накрая започват, но...ще говоря после. Стискам палци и знам, че щом е поел ангажимента, ще издържи!

Всички си спомняме главната му роля (и целувката) в Heaven’s Postman през 2009г, но момчето, известно досега повече с гласа си, харизмата си и малките си лудости :P , поема първата си голяма роля в пълнометражен филм. Името на комедията е “Here Comes Jackal” ‏, а дамата която ще му прави компания на големия екран, и навярно наш смях, е Сонг Джи Хьо (снимала се в A Frozen Flower, Late Blossom).

2012042001001009300047811.jpg

Та, по сценарий тя ще играе някаква малко непохватна мацка - фурия (май и пееща), дето ще трябва да отвлече нашето момче - популярен певец, и ще се опита да го убие.

А полицията ще я "надуши" и ще опитва да я спре.

 

П.с. Какво да кажа в заключение?

Любимката от Рънинг Мен атакува, а, CEO-то на C-Jes E, ще гледа отстрани?!!! :xaxa: Дже иска да "играе" и да се доказва във всички области.

Джунсу, навярно е доволен за избора му на партньорка, пък и той се готви усилено за соло албума си. Мики снима ли снима и кара милиони туптящи женски сърца..да спират за части от секундата, заради чудната си игра в последния си тв сериал..Дано не ни готвят други новини...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно азиатските фенове имаме телепатия - днес гледах отново Пощальона, приятелка също, а и в скайпа го обсъждахме.

Поздрави с тази красива песен:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Явно азиатските фенове имаме телепатия - днес гледах отново Пощальона, приятелка също, а и в скайпа го обсъждахме.



Май май има нещо такова... Аз цял следобед си припявам това:




Нямам търпение вече и за филма, и за драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друго по-непохватно и сякаш не от този свят същество, което така да обожавам. То не бе да си обърка текста на песента, да си забрави танца, а после като луд да се извинява. Толкова грижовен, обичащ да готви, срамежлив и невероятно сладък. А на екрана влизайки в роля, може да бъде всякакъв. Така, че му желая още много проекти с които да ни радва и да си остане все такава непринудена шматка :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма друго по-непохватно и сякаш не от този свят същество, което така да обожавам. То не бе да си обърка текста на песента, да си забрави танца, а после като луд да се извинява. Толкова грижовен, обичащ да готви, срамежлив и невероятно сладък. А на екрана влизайки в роля, може да бъде всякакъв. Така, че му желая още много проекти с които да ни радва и да си остане все такава непринудена шматка :lol:

По-добре не бих могла да го кажа. :lol: А то си е извънземно, убедена съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям симпатяга е. :P

Като певец е невероятен, докато като актьор - не ме впечатли особено. Съвсем наскоро разбрах, че той е най-добрия приятел на Kim Hyun Joong - от документалното филмче на MBC за неговата солова кариера и успехите му в Япония. Хьон Джунг е може би нялколко месеца по-малък, но му говореше на хьонг и т.н. типично по корейски. :D

http://www.vbox7.com/play:8596c3049c

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oлимпийски пародия на героя на Кim Jaejoong в "Д-р Джин "се превърна в гореща тема.

 

С Олимпийските игри в Лондон през 2012 г. се появиха, изображения на лицето на Kim Jaejoong преработено във Фотошоп на пиктограми, изобразяващи различни спортни събития по време на Олимпийските игри привличащи вниманието.

Образът на Kim Jaejoong на Олимпийските игри се вижда на 12 спорта като таекуондо, стрелба с лък, стрелба, джудо, плуване, футбол и др.

В момента Кim Jaejoong демонстрира впечатляващи актьорски умения като Ким Кюнг Так в драмата на MBC "Д-р Джин ".

Виделите преработените изображения коментират: "пасва много добре", и "Кim Jaejoong изглежда така, сякаш ще се справи много добре в тези спортни събития."

18oe52.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти е хубаво патето, няма две мнения. И като пее е хубаво, и като плаче е хубаво, като се усмихва, като крещи, като дивее, като презира... Прощавай за отклонението, но все още издирвам научни доказателства от коя планета точно се е телепортирал при нас... Това човече е един ходещ нонсенс..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От никоя -- просто е продукт на машината, наречена корейска музикална индустрия. :)

Не че и аз не съм сред тези, които благославят откривателите му, но всъщност това, което е, се дължи на това, през което е преминал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е само това, пиле. Някои неща колкото и да ти ги набиват в главата, зорлем не се получават. А той си ги има всичките. Но така или иначе каузата е загубена, та... Ще си се радваме отдалеч. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никоя индустрия не може да "произведе" тези очи и устни, било то корейската. Поглед, усмивка и чар/харизма не се тренират - или ги имаш, или не.

Малко е специфично излъчването му. Сигурно не допада на всички, ама за останалите е просто... нереален. Мога цял ден да го гледам, само да има кой да ми попива лигата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никоя индустрия не може да "произведе" тези очи и устни, било то корейската. Поглед, усмивка и чар/харизма не се тренират - или ги имаш, или не.

Малко е специфично излъчването му. Сигурно не допада на всички, ама за останалите е просто... нереален. Мога цял ден да го гледам, само да има кой да ми попива лигата.

 

Не прекалявай, че ще ти пипна и нещо друго, освен лигата :D

 

Я марш да превеждаш и се махни от патето :lol:

 

Но, да! Факт е... Просто извънземно, което радва дните ми :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NyXe твоето пате наистина е нереално. И който си го има и си го може си е негово. Индустрията само го е побутнала малко с едното си пръстче. За Хиро наистина определението е "нереален". Особено русо патето е извънземно.NII_2012_Summer_Poster4.jpg

И на мен едно друго пате от тройката радва дните ми както NyXe пише, ама това е друга тема. Да са живи и здрави всичките и да ни радват дори и отдалеч на мен и това ми стига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пате, пате, пате, патенцееееееееееееееееееееееее :kissx: :kissx:

 

Имам гениалната идея да си направя календар с Хиро за следващата година. Ако желаете ще го споделя с вас, когато му дойде времето :)

 

tumblr_lj5z7rCsjx1qcf9y1o1_500.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтеглила съм Пощальона ,но не смея да го гледам ,защото бил тъжен , а не ми се плаче сега.Сега гледам ''Да защитиш шефа'' Изтеглих го заради Джи Сунг ,но като видях това същество Ким Дже Джунг забравих първоначална си цел :unsure: .

Не знам как ,не знам и защо ама тези корейци от хубав по-хубав. Как ги избират ,ама много красиви.

Относно Дже Джунг то усмивката, очите,устните,гласа,ръцете,татуировките. хаха то бива хубост , ама то неговото на нищо не прилича .Прекрасен ,невероятен изключително чаровен иде ми да зарежа всичко и да тръгна за Корея, все някой от моите любимци ще видя . :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...