Jump to content

Kim Jae Joong /Hero (Ким Дже Джунг)


Sensei

Recommended Posts

Дже има едно от най-сбърканите мъжки тела на света, ама за всеки вкус има хора...Хубаво е, че разкара огромните бицепси и пиърсинга. Обаче всяка от тези снимки знам откъде е, и всяка една от тях носи нечовешки спомени. Всяко изпълнение е ужасно добро, адски силно.
И като изключим Миротик промоциите и малкото забавления с неговите плочки, нито той, нито някой от другите дава причина да бъде съден според вида си.
Мен лично Хиро, последното с което ме спечели беше вида му. Да, от мига, в който го видях ми се заби в съзнанието, но гласът му, упоритостта му, топлотата която излъчва, несполучливите му шеги и хубавите му текстове са много по-привлекателни, отколкото всяка една от горните снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Parab е напълно права. Не съм пуснал темата само заради красотата му или тялото му. Честно казано това няма никакво значение.
Упоритостта му, нещата които е постигнал и които продължава да постига независимо от всичко. Това е важно! Има страхотен глас
с който ме подлуди. Не съм чувал такъв глас преди. Това е главната причина да го харесвам. Просто е невероятен и му се възхищавам.

e37630a617c4a6ea63ef00a765944d9512528684

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото беше много забавно - той как си помисли, че всички са се наговорили да го тормозят. :D Иначе и аз да постна няколко снимки:

2uxz9xg.jpg

 

 

24g94wy.jpg

Дали са му и нов прякор Jun-kun.

Когато е гледал драмата не е могъл да се сдържи и извикал в момента с целувката. :lol!: :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джеджунг е бил засечен на 15.08 на летище Гимпо

2hxx72h.jpg
2s9x37b.jpg
f2jupc.jpg
c43o8.jpg
146071645.jpg
airport.jpg

 

 

И видео.

Също са забелязяли, че е носил чантата подарена му от HeyJJ (китайски фен форум), което е много мило от негова страна.

bag1.jpg
bag1.jpg
bag3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже му е за актьорството тука го слагам.

 

Излезе информация, че Хиро ще участва догодина в корейска драма с името Posejdon, която се очертава да е блокбастър. Авторът на Iris ще е част от сценаристите, ще става дума за флотата или нещо такова, което мен ме притеснява откъм образ на Хиро.

Но най-хибавото е, че се смята в каста да е включен не кой да е ,а Kang Ji hwan. :wub:

 

vfxnh1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата не е потвърдена, камо ли да са започнали снимките, още повече че сега Хиро ще си промотира албума с другите двама, скоро ше му излятза, ако вече не са, солотата от ОСТ-а на Скандала. Освен това Пощальона мисля, че в средата на месеца ще е достъпен, щото ДВД-то излезе, а и ще го излъчат по телевизията.

Клипа на Блосъм ще е активен 14 дни, ако после се сетя ше обновя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като не видях тук да е поствано за предстоящото сериалче с Хиро ,реших да го добавя , извинявам се ако съм го пропуснала =)
Та нашото момче ще си партнира с Ji Sung, Wang Ji-Hye и Choi Kang Hee. Историята явно пак ще се върти около вишето общество хД Надявам се Дже да се справи добре и да ни предостави много забавни и незабравими моменти tongue.gif
Повече информация...Вики

Тиизър



И малко снимчици

yziyc_750x1133.jpg
Jaeboss2.jpgtumblr_lnu9oc9xc11qc2d9c.jpg

jjraa1.jpg
Не се сдържах простооо :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен че направи страхотна роля в Protect the boss JJ ни зaрадва и с едно уникално изпълнение на една от песните wub.gif

Със сигурност с този филм е добавил още фенки, към вече съществуващата армия от такива :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная ли без бой? Е, добре, нали всички тук сме приятелчета...

Аз Хиро го видях самостоятелно за първи път в Protect The Boss. Видя ми се странен. Не ми се стори особено добър актьор, драмата не успя да ме грабне, главната и тя. Та го позабравих набързичко . Колко съм глупава, а...

След това започнах къде случайно, къде не да попадам на негови клипове, снимки, заедно с и отделно от DBSK/JYJ. И когато се закачих да намеря Heavenly Postman направо луднах по него. Докато търся тук-там просто ми влезе ъндър май скин :wub:

Тоя човек влияе на сърдечната ми дейност. Кара ме да се чувствам отново млада... Не знам как се описва това състояние, никога допреди няколко месеца не съм "фенствала" на никой. Тука за има няма половин година неколцина азиатчета /...леле, колко младички.../ направо ме съсипаха. Херо е втория по съсипия след Гънчо.

И когато пее ме кара да плача. Защо? И само мен ли? А дали съм нормална?

Обичам ли го не знам, но понякога почти го мразя за това което ми причинява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как да опиша колко много му се възхищавам на този очарователен човек...На първо място има много хубав глас и пее с цялата си душа.

kandala, този хубавец и мен ме кара да плача :wub:

А когато го гледам как се смее,сърцето ме боли направо.За трудностите ,през които е минал-шапка му свалям.

Няма какво друго да казвам,просто си го обичам :P

http://vbox7.com/play:518f589b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Jae Joong ще се срещне с феновете си в Турция на 5 февруари(неделя).

Причината за посещението е културното събитие,проведено от корейското посолство в Анкара.На събитието ще присъства и президента на Ю.Корея Lee Myung Bak,след което ще се проведе и фен срещата...

My link

 

Надявам се някой ден да дойде и в България :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее защо никой не пише за този чаровник?

Та такаа ... Хиро ще участва в нова драма заедно с Song Seung Heon.Драмата ще е адаптация на японската манга ''Time Slip Dr. Jin''

Дже Джунг ще се представи като Kim Kyung-tak ,най-добрият морски офицер в Чосон,а Song Seung Heon ще бъде Dr. Jin,който ще пътува назад във времето и пътищата им ще се преплитат.

Да видим как ще се справи с новата си роля нашият принц ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...