Jump to content

Kim Jae Joong /Hero (Ким Дже Джунг)


Sensei

Recommended Posts

Иха, не мога да повярвам...Изпуснала съм го!

Така е, като се заблея нанякъде и... забравих патетооооооооо!!!

 

Да е жив и здрав! Още по-готини и успешни албуми да вади! С удоволствие ще ги слушам, поне още 100 години! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросче към по информираните феновена Хиро и изобщо на корейците ;д 

Начи гледах клипове на Хиро, в който много искат да прави нещо, което ако не греша се нарича gwiyomi. И той изглежда супер сладък и някакъв все едно така леко срамежлив го раздава. Както и да е 

1 въпрос - Какво е това gwiyomi? Защо е толкова известно? Мисля, че не свързано само с Хиро защото Ким Дже Джунг съм го гледала да го прави. 
2. И защо подяволите Хиро, като направи някои от движенията  всички крещат и се разцепват от кеф?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кийоми е ето тази простотия

http://www.youtube.com/watch?v=LnvWHL_9eCQ

 

Има тонове клипчета по темата, но накратко това е въпросната малоумна песничка (текстът е особено животрептущ и високоинтелигентен), по която си падат кухоглавите вятърничави ученички по оня край на планетата. Черешката на тортата е нагледно показания "танц", с който тровят живота на де що има айдъл и актьорче по фен-срещи. Живи да ги ожали човек завалиите, няма оттърване!

 

А пищят, щот са невръстни, блъскат ги хормоните и са на среща с Хиро, егати! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимците ми .... жалко е ,че не го виждам в повече драми  да ми радва окото ... но и като певец ми хареса ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросче.. 

Защо Хиро постоянно ходи с тези маски? Да не е болен от нещо или просто за да не го разпознават вънка? В twitter  и instagram  има много снимки,  в които е с такива маски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се оказва Дже Джунг ще вземе участие в нова драма на MBC "Triangle".

Oт C-Jes Entertainment заявяват в съобщение за пресата на 18 март: "Kim Jae Joong е бил потвърден за Triangle. Ние сме много щастливи че той ще има

възможността да работи с най-добрите служители в голяма продукция и ние ще направим всичко възможно в тази драма той да покаже триизмерня си  чар като актьор. "

Kim Jae Joong ще  играе Джанг Донг Чол, вторият брат от трима братя, които се разделят след смъртта на родителите си. Двадесетгодини по-късно те се срещат без да знаят че са братя.

Lee Bum Soo и Yim Si-wan от ZE:A ще играят ролите на другите двама братя.

Вече има и видео направено от фенове:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една прекрасна новина от мен Хиро вече има и фейсбук профил. За желаещите да го следят https://www.facebook.com/people/Jae-Joong-Kim/100008099736512

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става с този сладур? Следя го в Инстаграм, голям цветар е станал, само букети прави. От коментарите бъкел не вдявам и не зная защо само китки поства... :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jae Jоong има OST-че към  бл сериала Мr. Heart:panda-145:

Песента носи името: Even if i call you

 

Видео с кадри от сериала и записването му на песента~

[MV] KIM JAE JOONG(김재중) - BUL REO BWA DO(불러봐도) | 웹드라마 Mr Heart 미스터하트 OST

Off Topic

 

 

Аудио~:panda-145:

KIM JAE JOONG(김재중) - BUL REO BWA DO(불러봐도) | 웹드라마 Mr Heart 미스터하트 OST

 

Сцени само от записването на песента качени от канала му ~;:panda-145:

[김재중] 웹드라마 미스터하트 OST '불러봐도' 녹음실 스케치ㅣKimJaeJoong

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вечният bias. :wub:
За по-младите фенове си е чист чичко, както чух да го наричат и  направо ми стана лошо. Но ние 30-годишните... знаем какво беше и още е. :es:
Японците напълно го погълнаха в последната година и половина. Хубаво е, че всеки ден пуска лайв стрийминг в инстаграм. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...