Jump to content

Recommended Posts

witchs12.jpg

 

Off Topic

DhTrbsVUwAAhwJK

Hongbin-Yoon-So-Hee-Hyun-Woo

 

Witch's Love (마녀의 사랑)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Manyeoui Sarang

Период на излъчване: 25 юли 2018 до 30 Август 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 23:00

Жанр: Комедия, Романс

Канал: MBN, DramaX

Епизоди: 12

Режисьор: Park Chan Yool

Сценарист: Son Eun Hye

Субтитри: Английски

          

Участват:

Yoon So Hee като Kang Cho Hong

Hyun Woo като Ma Sung Tae

Hongbin (VIXX) като Hwang Jae Wook

Kim Young Ok като Maeng Ye Soon

Ko Su Hee като Jo Aeng Doo

Choi Jae Sup като Kim Dong Soo

 

Резюме: Ма Сонг Те има болезнен спомен от детството си, заради който е обсебен от идеята да намери сградата, където се е случило всичко. Така случайно попада на ресторант за оризова супа и на три много тайнствени дами - две възрастни жени и една млада хубавица. За да си върне спомените и да разбере какво се е случило с него, Ма Сонг Те става собственик на сградата и се заселва при тях против волята им. Това, което той не знае обаче, е, че те са вещици. 

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ
СВАЛИ С РУСКО ОЗВУЧАВАНЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на това сериалче  в руските сайтове, още когато започваше. И си го следя  редовно.  Чак се чудех, защо  нищо няма при нас...Как съм пропуснала пуснатата вече тема , нямам обяснение. Явно ми е омагьосала очите ...:D

Специално на мен ми харесва - леко , приятно , неангажиращо, свежо и с оригинални идеи, независимо привидно стандартно клишираните теми и сюжет. Двете по- възрастни вещици са изключително забавни и смешни. Че играят готино , няма да споменавам. Младежката група също ми допада , справят се с ролите си , убедителни ми са.  Въпреки комедийната жилка, няма натрапващи се лигавлъци. Може би , най - гротескно го раздава секретар Ким / явно това е модерната секретарска фамилия този сезон:ilovethis:/ . 

with_thumb_721979.jpg

 

 

За отмора , разпускане и малко свеж въздух може да си го причините. Още повече , че е само 12 серии, превежда се и скоро ще свърши. 

Лазенце, благодаря!:bow:

 

И да , пропуснах , ОСТ- то е много приятно за слушане и дава настроение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбрах кой е истинският .... Иначе филмчето е много приятно въпреки клишенцата ... Не знам може би защото каста много ме радва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за бързия отговор и за субтитрите!

 

Изгледан. 

Вероятно всяка жена може да бъде или е страхотна вещица /или злобна вещица/ за определен мъж. Зависи от чувствата. Зависи от взаимността.

А когато любовта е силна, не може да бъде заличена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми боде очите главния.., най-вече с дървеното си държане, ходене.., в трети епизод защо по дяволите го накараха да я спре с вдигнат крак на стената(ала Бини в градината), като младежа очевидно не е много спортен тип и направо ме подразни сцената..

(а съм го гледала преди това.., но в исторически сериали, където самата епоха предполага да се държиш по-улегнало, по-обрано.., а и не изглеждат толкова кльощави хората...)

 

иначе малката ме радва навсякъде, където съм я гледала, една такава сладурана, без да е лигава.., бабите също са симпатяги..

**само че засега спирам да го гледам, щото пълнежа с останалите герои не ме държи на екрана.., не съм го зарязала още, де.. :D(като Ирландия.., или като Да укротим призрака, или като оня от четворката, дето спираше времето.. - засега само три зарязани :D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше никаква химия между главните - той дърво, тя много симпатична. Не ме впечатли с нищо този сериал. А обичам лигави романтики. Тук нямаше интрига, тръпка...нищо! Само готини бабички :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на обратното мнение. Много си ходеха главните и си имаше химия и доста симпатични моменти между тях. Помня, че когато излезе сериалът не го започнах, повлияна от липсата на мнения тук, пък и не бях запозната с Хонгбин изобщо. :D

Сега се върнах отново към него, след като забелязах Hyun Woo в Woman of 9.9 billion.

Сериалът ми допадна. Фантастичният елемент беше интересен, Бабичките бяха опасни, а Секретарят ме счупи от хилеж. Заради него ще го гледам и още един път даже, страшен образ. :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...