Jump to content

Han Ye Seul (Хан Йе Съл)


Recommended Posts

Han Ye Seul

spacer.png

Име: Leslie Kim / Han Ye Seul (한예슬)
Дата на раждане: 18 септемри 1981 г.
Място на раждане: Лос Анджелис, Калифорния, САЩ (през 2004 г. сменя американското си гражданство с корейско)
Височина: 166 см
Кръвна група: А

Образование: Cerritos College (Computer Graphics)

Професия: Актриса и модел
Дебют: 2001 г. (печели конкурс за модели)

Агенция: KeyEast

Instagram

:imdb:

 

Сериали:

Big Issue (SBS, 2019)

20th Century Boy and Girl (MBC, 2017)

Madame Antoine (jTBC, 2016)

Birth of a Beauty (SBS, 2014)
Myung Wol the Spy (KBS2, 2011)
Will it Snow at Christmas? (SBS, 2009)
Tazza (SBS, 2008)
Couple of Fantasy (MBC, 2006)
That Summer Typhoon (SBS, 2005)
Nine Tailed Fox (KBS, 2004)

Nonstop 5 (MBC, 2004) - гост
Breathless (MBC, 2003)
Nonstop 4 (MBC, 2003)

Филми:
Penny Pinchers (2012)

Monsters vs. Aliens (2009) - глас
Miss Gold Digger (2007)

 

Телевизия:

[2007, O'live] She's Olive: Han Ye Seul in L.A.      

[2004-2005, SBS] Inkigayo - водещ

[2004-2005, MBC] Section TV - водещ
 

Видеоклипове с нейно участие:

[2010] Rain - Love Song

[2003] Wheesung - With Me

 

Дискография:

 

 

 

[2004.05.24] Nonstop 4 OST (#6 You Are Different)

 

[2004.12.20] Shinhwa - Winter Story 2004–2005 (#11 Say It feat. Han Ye Sul)

 

[2005.08.08] That Summer's Typhoon OST (#2 Memory)

 

[2008.01.05] Miss Gold Digger OST (#1 Make Me Shine)

 

[2009.08.06] Mighty Mouth - Love Class (#2 Love Class feat. Han Ye Sul)

 

 

 

Галерия:

 


tumblr_medbeiI7FU1qf5n02o2_500.jpg
tumblr_medb5zhpCh1qf5n02o1_500.jpg
tumblr_mdcp4menV91qgnslao1_500.jpg

 

 

Награди:

2001 - SBS Supermodel Contest - Juliet Award

2004 - MBC Entertainment Awards - Top Excellence Award, Actress in a Sitcom/Comedy (Nonstop 4)

2006 - MBC Drama Awards - Excellence Award, Actress (Couple of Fantasy)
2006 - MBC Drama Awards - Popularity Award, Actress (Couple of Fantasy)
2006 - MBC Drama Awards - Best Couple with Oh Ji Ho (Couple of Fantasy)

2007 - 43rd Baeksang Awards - Most Popular Actress (TV) (Couple of Fantasy)

2008 - 3rd Asia Model Festival Awards - Model Star Award
2008 - 44th Baeksang Arts Awards - Best New Actress (Film) (Miss Gold Digger)
2008 - 45th Grand Bell Awards - Best New Actress (Miss Gold Digger)
2008 - 45th Grand Bell Awards - BMW Popularity Award, Actress (Miss Gold Digger)
2008 - 29th Blue Dragon Film Awards - Best New Actress (Miss Gold Digger)
2008 - 31st Golden Cinematography Awards - Best New Actress (Miss Gold Digger)
2008 - SBS Drama Awards - Excellence Award, Actress in a Special Planning Drama (Tazza)
2008 - SBS Drama Awards - Top 10 Stars (Tazza)
2014 - SBS Drama Awards - Excellence Award, Actress in a Drama Special (Birth of a Beauty)
2014 - SBS Drama Awards - Top 10 Stars (Birth of a Beauty)
2014 - SBS Drama Awards - Best Couple Award with Joo Sang Wook (Birth of a Beauty)

2015 - 15th Hwajeong Awards - Best Global Actress (Birth of a Beauty)

Лично мнение: За първи път я гледах във филма "Miss Gold Digger". Изглеждаше ми много лъчезарна и веднага ми направи впечатление. После я гледах и в няколко сериала и си затвърди мястото сред любимките ми. Много ѝ отиват комедийните роли, изиграва ги с такава лекота, а да не говорим за "Nine Tailed Fox"... просто блестяща роля, дори не очаквах да се справи толкова добре като хладнокръвна убийца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kimi Lee,
браво за темичката!
Мацката е страхотна, особено като модел. Относно качествата й като актриса - мога да коментирам само играта й в "Will It Snow at Christmas".
Това ми е един от любимите сериали и много харесах героинята й. На моменти ме дразнеше и ми се струваше вдървена самата актриса,
или по-скоро на мен ми се искаше да вложи малко повече емоции.. Актьора ми е любимец, харесвам всичко с него и съм го виждала в друг сериал
в по-различна светлина, така че си мисля, че не е бил в него проблема. Все пак не мога да отрека, че е е сладурана, като цяло й давам добра оценка,
и ми се иска да гледам и нещо друго с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на темата.Han Ye Seul съм я гледала само в "Will It Snow at Christmas?" и то защото филма го гледах заради Ko Soo.Нея толкова не съм я гледала.Сега прегледах темата и се разрових за още снимки.Не мога да не кажа, че е много красива. В сериала не ми се струваше така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше как да не пропусна тази фотосесия да не я споделя..Иначе съм я гледала в Шпионката и във филма с Joong-Ki а сега започнах и в Fantasy Couple и страшна мадама харесва ми играта и..

Четох, че е получила роля в филма The Dog, но засега май има някакви проблеми и ако се забавяло щяла да приема нещо от към драмите...

 

Harper’s Bazaar magazine for Swarovski (december 2012)

 

 

tumblr_meqazpXJnW1qd37xoo1_1280.jpgtumblr_meqazpXJnW1qd37xoo2_1280.jpgtumblr_meqazpXJnW1qd37xoo3_1280.jpgtumblr_meqazpXJnW1qd37xoo4_1280.jpgtumblr_meresvDQlW1rdp98no4_1280.jpgtumblr_meresvDQlW1rdp98no2_1280.jpg

 

 

Instyle

 

 

tumblr_medbjdcU911qf5n02o1_1280.jpgtumblr_m0m4o4en4u1rphwnwo1_500.jpgtumblr_mdi23yf3fL1qdmimvo1_500.jpgtumblr_medbjdcU911qf5n02o2_500.jpgtumblr_medbeiI7FU1qf5n02o1_1280.jpgtumblr_medbeiI7FU1qf5n02o2_500.jpg

 

 

Allure Korea #1

tumblr_mdcpgitz0u1qgnslao2_1280.jpg

 

tumblr_mdcpgitz0u1qgnslao3_1280.jpg

tumblr_mdcpgitz0u1qgnslao4_1280.jpgtumblr_mdcpgitz0u1qgnslao1_1280.jpg

 

 

Allure Korea #2

 

 

tumblr_mc2zfeXUo31rphwnwo1_1280.jpgtumblr_mc2zfeXUo31rphwnwo2_1280.jpg

tumblr_mc2zfeXUo31rphwnwo3_1280.jpg

 

 

Беше ослепителна на МАМА наградите тази година..Говореше мега яко на английски..

 

tumblr_mec5wsXMTJ1qf6kt2o3_400.pngtumblr_mec5wsXMTJ1qf6kt2o1_400.png

 

tumblr_mec5wsXMTJ1qf6kt2o2_400.pngtumblr_mec5wsXMTJ1qf6kt2o4_400.png

 

 

aww също и в клипа на Рейн към Love Song <333333

 

tumblr_m541ksS5vV1qe70dwo1_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си кажа, че от 2013 до 2016 беше във връзка с Теди Park.. Нямаше много неща свързани с тях двамата, но и малкото много се кефих да ги виждам..:panda-145:

 

CiONz_EU4AE9Nl-.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

На едни награди в края на 2014 след като тя отправи любовно съобщение и след това водещите не преставаха да я закачат. Ето откъси ~

Off Topic

 

 

Миналата година беше водеща на предаването MBC’s “Sister’s Salon”  / “Unnie‘s Salon  за няколко месеца ~

През декември беше получила оферта да играе заедно  с Namgoong Min в драмата “Night and Day” , която уж трябва да се излъчва във втората половина на годината.

Тогава се спомена, че се обсъждат още и нищо не е потвърдено. В последстие  видях, че и на други актриса са предложени оферти.. Но явно Ye Seul е отказала.

 

Има собствен канал  한예슬 is

Kaчва си доста често клипове... И повечето имат  английски суб.

 

 

Най - новото фотосесия за DIDIER DUBOT

Image

 

Off Topic

ImageImage

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11 юни Han Ye Seul отговори на някои въпроси на феновете във видеоклип с въпроси и отговори, качени на личния й канал в YouTube.

Във видеоклипа за въпроси и отговори тя варира от теми като това как е преминала през най-трудните периоди в живота си, мотото си в живота, любимите си минали проекти, най-запомнящите се хора в живота си, какво търси в партньор и др. ,

Han Ye Seul каза, че нейното мото или вяра в живота е „да не отстъпвам от онова, което според мен е правилно“. Тя продължи: „Мога да греша и да греша, но ако се откажа от убежденията си, не бих била себе си. Моето мото е „един ден по един.“ Опитвам се да се наслаждавам на всеки ден такъв, какъвто е, и правя същото нещо, когато дойде утрешният ден. “

Тя дава съвети на тези, които искат да бъдат актьори, казвайки: „Първото нещо е, колко наистина обичате тази работа? Всички работни места са трудни, но актьорите са изправени пред несигурно бъдеще и много умствено изтощение. Без дълбока любов към тази работа може да е трудно да се преодолеят тези препятствия. Ако обичате тази работа много и учате и работите усилено, не мога да кажа докъде ще стигнете, но мисля, че е вероятно да постигнете някакво ниво на успех в постигането на мечтата си. "

Han Ye Seul избра Мерилин Монро за своя „муза“, а не за „модел за подражание“, описвайки как черпи вдъхновение от блестящата си усмивка и тъгата, която вижда.

Попитана за човека, който остави най-голям отпечатък в сърцето й, тя отговори: „Ако искам да говоря честно, нямаше ли човекът, когото обичате най-много, да остави най-голямо впечатление? За мен… Тя започна да се смее и каза: „Позволено ли съм да кажа това?“ Тя цензурира името, но продължи: „Това е човекът, когото най-много обичах. Не мога да го отрека.

Попитана да избере любимия си предишен проект, Han Ye Seul каза “Couple or Trouble“ (известен също като “Fantasy Couple”). Тя каза: „Това беше първата ми главна роля. Дебютирах в „Nonstop 4“, но бях наистина изнервена “Couple or Trouble“, защото това беше първата ми главна роля. Усетих силен натиск, но бях толкова щастлива по същата причина. Все още си спомням ярко това време, сякаш е в забавено движение. "

Един въпрос я помоли да посочи три качества, които търси в потенциален партньор. Актрисата отговори: „Първото нещо е„ първа атракция. “Трябва да изпитате чувство на привличане към тях. Без значение как изглежда, какво прави или как е облечен. Не може да е лош човек, но първо трябва да усетиш чувството за привличане Второ, трябва да е добър човек. Може да попитате: „Какво е добър човек? Какво прави добър човек? "Това е двусмислено. Но го усещам в червата си. Не обичам лоши, зли хора. Колкото и да са красиви, богати, талантливи или привлекателни, не харесвам лоши хора. Също така начинът ви на живот трябва да съвпада. Когато обичате някого, прекарвате много време с него, нали? Ако техните вкусове, начин на живот, модели са толкова различни от вашите, не би ли било трудно? "

Тя продължи: „В миналото бях момиче, което чакаше принц на бял кон. Но сега искам да бъда принцесата на белия кон за някой друг. Не звучи ли добре? Защо трябва да чакам принц? Защо не мога да се явя на бял кон пред някой като "та-да!" Може да има мъже, които чакат и принцеси на бели коне, нали? "

(ENG) 내가 궁금해? | 한예슬의 Q&A

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Yeseul сподели снимки в туитър, където казва, че в момента е във връзка.:panda-145:
Под снимките е написано: "Представям Ви приятеля си!"

Оригинален пост цък

98e12863b2c4b464.jpg

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази актриса е прекрасна. Направо не мога да повярвам колко добре изглежда, при положение, че вече върви в отбора на 40-те. Браво на каката и за външния вид и за гаджето. Макар, че аз много вярвах, че с Теди ще създадат семейство /но уви, не би/ и новия никак не е за изхвърляне. Да е щастлива и това да и е на кадем, в скоро време да я гледаме как се вихри я в сериал, я в някой филм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Ko_Erin написа:

Да е щастлива и това да и е на кадем, в скоро време да я гледаме как се вихри я в сериал, я в някой филм.

 

Явно имаш късмет :) Тъкмо прочетох, че се е съгласила да участва в нов сериал с работно заглавие Goodbye Romance. Любопитно ми е кой ще бъде партньорът ѝ.

 

Иначе мацката е казала, че гаджето ѝ е също актьор, но в театъра, бил с 10 години по-млад от нея – няма само в сериалите да има такива връзки, я :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

bealonenomore, страхотна новина. Време и е вече да се връща и дано партньора да е читав и да умее да играе. А каката направо и станах фен до живот. Хем си е хванала бая по-малък, тамън да я слуша, подмладява и вдъхновява, хем тя по визия не му отстъпва и изглеждат на еднаква възраст, евалата :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...