Jump to content

Recommended Posts

Като цяло приятен за мен сериал за изборите, които правим, за това как действията ни в настоящето се отразяват на живота ни в бъдеще и за това можем ли да променим съдбата си. Да, не е нещо невиждано, но това не ми попречи да си го изгледам бързо и без превъртане. Виждам, че го сравнявате с Go Back Couple, който още не съм гледала, а на мен ми напомни за Operation Proposal - може би и затова очаквах малко повече пътувания във времето :) 

 

Ха Джи Мин ми обра точките с ролята си в началото - страшно ѝ отиваше да е изтормозена женица, не получаваща кой знае колко подкрепа от мъжа си, а истерията и кривотията ѝ паснаха идеално. Някой някъде беше писал, че след Cain and Abel не избирала добри роли - не знам, мисля, че просто не ѝ отива да играе някаква зализана красавица, с мило поведение и залепена усмивка. Готина е, когато е съвсем обикновена или пък щура, в такъв тип роли ми харесва. Джи Сонг си беше стандартен - нищо впечатляващо, такива роли ги играе със завързани очи. Стори ми се понаедрял и поотпуснат - явно така му влияе семейното щастие в реалния живот :) Приятелчетата му ми бяха много симпатични, както и майката на главната. Колегите, колкото и накрая да опитаха да ги представят като едно голямо семейство, ми дойдоха твърде лицемерни и егоистични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...