Jump to content

Seo Ye Ji (Со Йе Джи)


Recommended Posts

c78adf73b499adcfdf595b546deb2e29.jpg

 

Име:  Seo Ye Ji   / 서예지 /  Со Йе Джи

Родена на: 6 април 1990 г.

Място на раждане:  Сеул, Южна Корея

Зодия: Овен / кон

Ръст: 169 см
Килограми: 43 кг

Кръвна група: 0

Образование: журналистика в Испания

Хоби: балет, оригами

Професия: актриса, модел

Агенция: Gold Medalist

Wikipedia, AsianWiki, Viki

Twitterтук, тук

 

Биография:

 Со Йе Джи  завършва средно образование в Youngwon Middle School и после учи в Youngshin High School. Заминава за Испания и следва журналистика с идеята да работи като телевизионен новинар.

Убедена е от главния изпълнителен директор на тогавашната си мениджърска компания ”Made in Chan Entertainment” да се пробва като актриса.  Първата ѝ изява е през 2013 г. в реклама за SK Telecom, а дебютът ѝ като актриса е същата година в ситкома Potato Star 2013QR3.

 

СЕРИАЛИ

Eve (tvN, 2022) - Lee La El

Psycho But It's Okay (tvN, 2020) - Ko Moon Young

Lawless Lawyer (tvN, 2018) - Ha Jae Yi    

Save Me (OCN, 2017) - Im Sang Mi  

Hwarang: The Beginning (KBS2, 2016-2017) - Princess Sookmyung

Another Miss Oh (tvN, 2016) - Seo Hee (гост в eп. 15)

Moorim School (KBS2, 2016) - Sim Soon Duk

Last (JTBC, 2015) - Shin Na Ra

Super Daddy Yul (tvN, 2015) - Hwang Ji Hye

Diary Of A Night Watchman (MBC, 2014) - Park Soo Ryeon

Potato Star 2013QR3 (tvN, 2013-2014) - No Soo Young (No Soo-Dong's daughter)

 

ФИЛМИ

Recalled (2021) - Soo Jin

Quantum Physics (2019) - Sung Eun Young

Warning: Do Not Play (2019) - Mi Jung

The Bros (2017) - Sa Ra

       Another Way (2017) - Jung Won

Seondal: The Man Who Sells the River (2016) - Gyu Young

Circle of Atonement (2015) - Kang Yoo Sin

The Throne (2015) - Queen Jungsoon

Love (2013) – Min Joo – късометражен филм

 

TV филми

Drama Special: The Three Female Runaways (KBS, 2014) - Su Ji

линк към филма с английски субтитри

 

Клипове с нейно  участие

"Let's Not Fall in Love"  - Big Bang 2015

 

Снимки: 

images?q=tbn:ANd9GcQcbvM0VdIpkh5kS1ycTH5

 

Off Topic

 

images?q=tbn:ANd9GcSUskv2o4kkSGK4O2lxwSm

images?q=tbn:ANd9GcR06QaiweIX0JTNU9V0pn9

 

images?q=tbn:ANd9GcTXKH2Bp9Oy8v-kj_WgupL

 

images?q=tbn:ANd9GcQy9GA1bq2tn85rjwe7Ar7images?q=tbn:ANd9GcROyUk7IXwR4c6vsc3yxtuimages?q=tbn:ANd9GcReJ-as8vx6tnu6ZRxUwE-images?q=tbn:ANd9GcTyj5GqI2UkmpI0uUWuHOd

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера тази убавица е вече в редиците на 30- годишните.Да й е честит рожденния ден/ на патерица/! Здраве, късмет и много успешни проекти!

Seo+Ye+Ji.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е била прескоференцията на новата и драма~

 

Image

 

 

Off Topic

ImageImageImage

 

 

 

 

 

Заедно с Kim Soohyun за TheSwoon oригиналнa дигиталna платформа на  Netflix

 

Image

 

~~~~~~~~~~~~~~~

 

Image

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актьорът И Джун Ги и е пратил готино лятно меню в подкрепа на снимачната площадка...

Надяваме се, че мощната подкрепа от страна на актьора Lee Joongi да помогна на Seo Yeji да се развесели по време на снимките и че те ще продължават да бъдат ценни приятели “.

 

Eauc3-ZXg-AU5v-Hf.jpg

 

Off Topic

 

 

 

Ам нали са стари дружки от един друг сериал...;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки пуснати от фирмата им .

Селфитата, които са си направили Kim Soohyun & Seo Yeji докато играят Moon Gangtae & Go Moonyoung от  9 -ти епизод на  "It's Okay to Not Be Okay"

 

Image

 

Още

Off Topic

Image

 

Image

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е на една от кориците на новият брой на Cosmopolitan септември 2020 .

Списанието отбелязва 20 годишнината си и ще е с много звезди и много корици.~

:panda-145:

 

ce64a639aa2a9179.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актрисата Seo Ye Ji проведе елегантна фотосесия със списание Cosmopolitan и отговори на въпроси като мислите й за неотдавнашната й драма, какъв тип дрехи обича да носи и какво би казала на двадесетгодишната себе си.
 

Off Topic

 

 

Краят на “It’s Okay To Not Be Okay” остави трайно впечатление. Как се почувствахте по въпроса?

Поради снимките не бях в състояние да гледам драмата, когато се излъчваше по телевизията,но най-накрая успях да уловя правилно последния епизод у дома. Вместо да наблюдавам актьорството си, гледах го от гледна точка на зрител и чувствах, че убедително изобразяваме заздравяването на емоционални рани след дълго време, което наистина стопли сърцето ми. "

Хората говорят за това как вие и Kim Soohyun изглеждате страхотно от началото на тази драма. Как се работеше с него?
Той е наистина забавен човек и винаги кара персонала и другите актьори да се смеят с шегите си. Но когато започнем да действаме, той изцяло се фокусира върху ролята си и става най-добрият действащ партньор. Към края на драмата имаше сцени, които използваха много емоции и аз получих много помощ от него за тези части

Имаше ли опит, който ви научи на растеж и преодоляването на нещо?
Мисля, че това беше процесът, който ми отне да стана актьор. През двайсетте си години постоянно си задавах въпроса „Каква е мечтата ми?“ и „Какво искам да правя?“ Преживяванията, които имах през това време, засилиха волята си да се защитя.

Много от тоалетите, които носехте в драмата, спечелиха много внимание. Какъв стил дрехи обичате да носите лично?
Ролята ми в драмата беше на някой като от приказка, който харесва натрапчиви и драматични тоалети. Но лично на мен ми харесват прости стилове като бяла тениска и дънки. Тоалетите, които носех за драмата, бяха нещо съвсем ново за мен. Обичам да нося рокли, така че беше забавно да мога да нося толкова много забавни рокли.

Има ли нещо, което бихте искали да кажете на себе си, на своето дведесет годишно аз?
„Не се наранявай.“ "Издържа." "Ти си хубава." Нищо повече и нищо по-малко. Това са трите неща, които бих искала да кажа на себе си.

Какви са плановете ви за бъдещето? Как смятате да изразходите остатъка от 2020 г.?
Нямам специални планове. Обикновено прекарвам голяма част от времето си в тренировки и мислене за ролите си, но този път планирам да си почивам. Тъй като бях толкова заета с драмата и снимките, нямах много време за почивка. Смятам да отделя малко време, за да се отпусна просто и да поспя.

 

 

 

Seo-Ye-Ji-2.jpg

 

Off Topic

 

Seo-Ye-Ji-3.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...