Jump to content

Recommended Posts

На 27.08.2018 г. at 9:58, aria написа:

Майтапиш ли се? Как така два?

Накрая мацката не дава ли безмислена фира?

 

Това с двата края как да го приемам?

 

/ Аз и смисъла не схванах , и не знам аз ли гледах небрежно и с превъртане, те ли не го обясниха,....или просто съм тъпа..../

 

Няма как да знам защо, само края в двата варианта видях, но предполагам ,за да спаси някой от двамата възлюбени.Китайците им е коронен номер, единият да даде фира, за да спаси другия за край .Но тук май хепито е редовният край, а кофтито е алтернативният.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин да е за да го спаси.

Off Topic

Той си беше добре, даже втора венчавка имаха. Не разбрах, защо тя изпи отровата.

 Та затова се очудих. Но вероятно аз съм пропуснала нещо. Може би съм гледала първо хубавия край, после и лошия....и да съм се объркала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам проблем със субитрите, английските. Тези от авистаз не мога да ги отворя, направо пише, че няма такива, а отделния линк е за друг релийз...май. Та ако някой може да ми каже дали само при мен е така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми сериала, малко дългичък  ми беше, но заради добрата игра на главните го завърших. Края малко ме разочарова,

Off Topic

без хепи енд, но то и в живота не винаги получаваме всичко.

Може да му хвърлите един поглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също страхотен сериал. Главната героиня голяма лечителка.  С една гривна влизаше в един свят който и помагаше с медицински книги и билки.

Off Topic

 

Вдовстващата кралица беше чула че тя е слаба и болна , с язви по лицето и тъй като не обичаше принца му я даде за жена. Главната героиня взе че сама се излекува от язвите на лицето. А язвите ги имаше , тъй като баща и за да я спаси от съдбата и я тровеше , защото преди 10 години беше на шега уговорен нейния брак с принца. И вдовстващата кралица използва тази уговорка.

А главната героиня  имаше доста интересен сблъсък с принца докато търсеше билка за язвата на лицето.  И тя беше доста непокорна и решителна. Показа го и на сватбата. Майката на принца разбира се беше против сватбата им, и тъй като кортежа закъсня и каза да се върне на следващия ден за сватбата. И след лека караница и заплахи стигна до сватбените покои. А тя нямаше и друг избор, за нея път назад не съществуваше. 

 

Като цяло с нейните умения тя спаси доста хора по време на сериала.  Хубава приказка. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...