Jump to content

Recommended Posts

photo yunxi 81.jpg

 

Off Topic

yunxi%2080.jpg

yunxi%2079.jpg

yunxi%2085.jpg

yunxi%2086.jpg

yunxi%2087.jpg

yunxi%2078.jpg

 

Legend of Yun Xi (芸汐传)

Страна: Китай

Също така известен като: Yi Xi Zhuan

По новелата на: Jie Mo – „Poison Genius Consort“

Година на излъчване: 2018 – Юни – 25 до 2018 – Юли – ?

Време на излъчване: От понеделник до Сряда 20:00

Жанр: Исторически, Романс, Медицински

Канал: iQiyi

Епизоди: 48

Режисьор: Lin Jian Long, Liu Zhen Ming

Субтитри: Английски

 

Участват:

Ju Jing Yi като Han Yun Xi

Zhang Zhe Han като Long Fei Ye

Mi Re като Gu Qi Shao

Hu Bing като Tian Hui Di

Lin Si Yi като Ouyang Ning Jing

Xu Jia Qi като Chu Qing Ge

Zhao Yi Xin като Chu Xi Feng

Li Rui Chao като Gu Bei Yue

Lu Xing Yu като Han Cong'an

Zhang Rui Jia като Reina Madre

Yu Bo като Rey de Zhou occidental

Mao Fan като Sun Mu Chu

 

Резюме: Han Yun Xi (Ju Jing Yi) е дъщеря на императорски лекар, която загубва майка си още много млада, но поддържа весело и оптимистично настроение въпреки всички несгоди. Yun Xi и е естествено талантлива в медицинските науки, но крие умело таланта си заради ревността и неразбирането от другите. Докато един ден за нейна изненада не се оказва омъжена за херцога на „Qin“, Long Fei Ye (Zhang Zhe Han), попадайки в променящата се политика на императорският двор. Скоро уменията на Yun Xi като лекар не само печели благодарността на масите, но и помага на Fei Ye да преодолее всички трудности , включително бунта на брат му Chu...

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поизчаках с мнението, но слаба ракия  ми е тоя сериал.Изгледах петнайсетина серии и го мятам към коша.Симпатяги главните, но е точно от типа, дето китайците ги произвеждат на конвейр.Вярно много отрови, но до там -  нищо интересно, освен предъвкваните милион пъти дворцово-харемни интриги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса много. 

Нищо че Мъдрия Владика на мрака от Цветето, пак е с несподелена любов.

Много нежна музика.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме привлича идеята да гледам нещо приказно, но без богове и без свръххора. Да са нормални, но облечени красиво и да играят добре. Струва ми се, че тук няма да намесват нищо божествено /както при другата легенда дето върви сега/, и ще е типична дворцово-аристократична интрига. Затова ми хвана око. Също така видях от клиповете, че има химия между главните и си пасват като двойка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук също има свръхсила, дължаща се на отрова,

Off Topic

 

с която са тровили затворниците, демек използвани като опитни зайци за създаване

на свръхсилни хора, които смятата да използват за война срещу врага. 

ГГ е такъв. Един вид, ежедневното поене и увеличаване на дозата, е довела към пристрастяването му, към даден вид отрова- един вид наркотик.

И ако не я поеме, го хващат бесовете. Дворцовите интриги има, ама бързо се разрешават, с поредната доза отрова.

Доста е интересно, но чак такива летящи няма, е има един два  рисувани звяра... но се преживява...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красива приказка, истински красавчета са актьорите, и всяка серия се менят локумите, пардон - отровите :wub:

Off Topic

Само тия прдълги целомъдрени бракове тъй и не ги разбирам...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, почнаха свръхсилите и се ядосах. На девета серия съм. То не бяха подхвъркания, ходене по вода, ловене на риба в реката чрез суперсила, както и ваденето на падналата във вира чанта пак със суперсила от разстояние. Не, не ми допада точно тази измишльотина. Нямам против главния да са го тровили, отровата е нещо нормално за онези времена, но това с магията ми е неприятно - щеше ми се да е повече човешки, по-малко да демонстрира разни фокуси и суперсили. Иначе като изключим това, останалото ми харесва. :(:dunno:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teзи  моменти не си ги спомням.  Да не бъркаш сериала, при Фуяо имаше подобно.

А може и аз да съм го проспала или не съм обърнала внимание, а може и да се оплетох, то 5 китайски гледам,

от тях  4 с фантасмагории.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, lukreciana написа:

Teзи  моменти не си ги спомням.  Да не бъркаш сериала, при Фуяо имаше подобно.

А може и аз да съм го проспала или не съм обърнала внимание, а може и да се оплетох, то 5 китайски гледам,

от тях  4 с фантасмагории.

 

 Не, не бъркам, до преди малко ги гледах. Ако си превъртала от 2-ра до 8-ма серия, може да си ги изпуснала, но е много неприятно да се правят на супергерои. А тамън мислех, че ще са просто хора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, сетих се, ГГ там и хвана някаква риба, а тя го гледаше и беше я хванал да не пане преди това...

Off Topic

 

Ако е това,  точно той вече си е със свръхсили...

Ми той от дете е така

 

 Щом пише фантастика- задължително летят , с магии или без магии.. или  правят някакви мистериозни неща...

Няма чисти жанрове, всичко е миш-маш.

Насочи се към корейските, там почти не летят ...:swoon::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го, но съм разочарована. Припомних си защо не обичам този тип сериали. Освен посоченото вече от мен по-горе в коментарите, не харесах и реакциите на обикновените хора схрямо свръх силите и чудесата, които твореше глявния. Нито един човек не изрази очудване или шок, много нормално приемаха тези свръх способности, чак изглеждаха като, че да са нещо обичайно и нормално. Другото, което не схванах беше безмислената смърт на края! Някой разбра ли защо беше нужна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

На 25.08.2018 г. at 19:55, aria написа:

Изгледах го, но съм разочарована. Припомних си защо не обичам този тип сериали. Освен посоченото вече от мен по-горе в коментарите, не харесах и реакциите на обикновените хора схрямо свръх силите и чудесата, които твореше глявния. Нито един човек не изрази очудване или шок, много нормално приемаха тези свръх способности, чак изглеждаха като, че да са нещо обичайно и нормално. Другото, което не схванах беше безмислената смърт на края! Някой разбра ли защо беше нужна?

 

Едва ли ще го доизгледам, но краищата ги видях и  те са 2, според желанието :28558:.Така, че гледай другия и няма да си задаваш горния въпрос.  1цък (+)    2цък (–)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майтапиш ли се? Как така два?

Накрая мацката не дава ли безмислена фира?

 

Това с двата края как да го приемам?

 

/ Аз и смисъла не схванах , и не знам аз ли гледах небрежно и с превъртане, те ли не го обясниха,....или просто съм тъпа..../

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, примерно един happy 48 еп. и отделно сниман друг, not so happy. Пущаш си, който искаш.

Най-голямата преебавка е, когато и двата варианта не са ти по вкуса :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има два края, няма продължения, ако няма два края има продължения, вече в сегашно  или бъдеще време.

Така че,  всичко е ок. Всички доволни. Но по принцип, всички мрат в китайските...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През телефона не мога да маркирам спойлер. Нека някой редактира питането ми.

Off Topic

 

Може ли някой разбрал да каже, тя защо изпи отровата, особено след официалната си сватба и брачната си нощ? Къде беше логиката? Нима не беше всичко наред? Аз често превъртах и е възможно да съм изтървала точно причината, та затова ако може ми я напишете в спойлер, моля.

Чувствам се объркана.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@aria, обръщаш телефона хоризонтално и се появяват всички бутони. Друг е въпроса, че понякога ми го изкарва в началото на мнението, а не където го искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...