Jump to content

Kim Nam Gil (Ким Нам Гил)


Recommended Posts

Фарфалински, относно азбуката - четох в Уикипедия, че кирилицата е въведена през1940 г. в резултат на съветското влияние. Нали и те строяха социализЪма! Може и още да го строят, не ги знам! А грамотата сигурно е от голяма любов. Да им завиди човек на тези аджуми!

А как му ходи с очилца на Нам Гилчо B) !

Нонстоп-а е от 2003 г. Хе-хе, ами те още в детската градина бе! Сладури!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още първият път като го гледах Ким Нам Гил се чудех на кой ми напомня, сега вече съм сигурна. В някои моменти, а и като гледам снимките му има едно характерно загадъчно излъчване, дори сърдито напомнящо на Джи Соб, може би за това ми харесват толкова много и двамата! Но те са си много индивидуални като актьори, не бива и да се прави сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още първият път като го гледах Ким Нам Гил се чудех на кой ми напомня, сега вече съм сигурна. В някои моменти, а и като гледам снимките му има едно характерно загадъчно излъчване, дори сърдито напомнящо на Джи Соб, може би за това ми харесват толкова много и двамата! Но те са си много индивидуални като актьори, не бива и да се прави сравнение.

Здрасти, Лидия!

Има нещо вярно.. Джи-Соп ми е пред погледа още като Ин Ук.;)

Малко и по походка и стил му наподобява Нам Гил, макар че е доста по-слаб. Особено с мустачките..

Тук едно интересно видео, само шапката му липсваше в началото..

Някои ще каже, че не е красив. Да, даже е грозноват и грубоват на пръв поглед, но пък е типичен мъжки екземпляр и от очите му блика една топлота и човечност.

Точно това е, което го отличава и го прави да изглежда различен..

 

Жалко, че няма субки..

 

Пусто.. фен-клубовете му никнат като гъби..Стана ми интересна известността му в Турция, Филипините, та дори и в бившата соц братска Унгария, а то защо било..

 

 

Queen Seondeok (TV series)

International broadcast

* In most parts of the United States, the drama aired on MBC America during the summer of 2009 through February 2010.

* As of May 2010, The Great Queen Seondeok, along with other Korean dramas such as Iris, My Lovely Sam Soon, and Pasta, have been added to Hulu.

* In the Philippines, GMA Network acquired the rights to broadcast the show outside Korea, and aired on the said network.

* In Hungary the series started to air in October 2010 on m1.

* In Turkey the general TV channel TRT broadcast Queen Seondeok starting from 7 December 2009

credit:wikipedia

 

 

Още една снимка от Индонезия..

9-oppa-in-padang_6-gipsy.jpg

 

И нещо вълнуващо от изпращането му в казармата. Момиченцето ми напомня болничкото детенце от сериала Wonderful life..

pp10071500044.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно очите му.....те говорят и изразяват толкова много, толкова дълбоки и загадъчни, много харизматична личност, има страхотен чар, жалко че има още доста да почакаме докато го видим отново на екрана, но пък си заслужава чакането :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на патерици на мой любимец Ким Нам Гил..!!!

Да бъде здрав и много щастлив! Чакаме си го от казармата възмъжал и с пожелание за нови проекти и нови успехи!!!

То си е талантливо, интелигентно и с добро сърце мойто момче, с което си празнуваме на един ден;)

И аз много си го харесвам.. :wub:

72.happy+birthday+kim+nam+gil_3+-+agitha+oley.jpg

 

Ето нещо и още за него ТУК.

 

Поздрав с едно прекрасно видео!!!

http://www.youtube.com/watch?v=E8RF32s1tGc&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и от мен на патеричка ЧРД!

Че с трагедията в Япония не остана ред за момчето. Да е живо и здраво, лека служба и бързо да се връща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май като гледам нашите любими звезди в армията са преднамерено изключени от анкетата..

Тъжен, но все пак разбираем факт..

Надявам се повече хора да гласуват за излъчването на сериала Queen Seon Duk по нашата телевизия..

Повярвайте ми..! Сериала наистина си струва, а и много повече би се харесал на масовата публика, включително и на мъжката аудитория.. Още повече, че едва ли в скоро време ще се преведе на български (без да имам намерение да обвинявам за това)..

Както постнах по-горе сериала е излъчван по турска телевизия, набрал е и доста почитатели покрай MBC Америка,

а се излъчва /ако не се лъжа все още/ и в Унгария.. В съседна Румъния също има доста фенове...

Рейтинг по време на излъчването по MBC.

Не че не искам да гледам и Iljimae, Hwang Jin Yi, Hong Gil Dong, Chuno, също Jumong и The Kingdom Of The Winds..

Все качествени сериали, които си струват най-вече заради актьорско присъствие и цялостни впечатления.

Българският зрител няма нужда от сапунки, прекалено е затрупан през последните години от такива,

затова моля всички да гласуват за нещо наистина качествено и стойностно, от което доста хора да разберат нови неща за корейската история и традиции и да се влюбят в тази култура, както стана при нас самите..

Младите хора имат право да си харесват BOF или You are beautiful, но все пак трябва да се мисли по-глобално и да се гласува

за нещо по-мащабно и по-запомнящо се..

Все пак трябва да почерпим пример и от съседните страни, в които са се излъчвали корейски сериали.. Явно там наистина се мисли по-далновидно..

 

Да се порадваме на нови снимки на Нам Гил.. От миналата седмица се каня да постна, но все нямам време..

img103105.jpg

 

img1031016.jpg

img103103.jpg

 

 

Снимките са от сватбата на актьора Jung Joon-Ho и сладурката от MBC Lee Ha Jung.

Предполагам, че е бил поканен тъй като всички знаем, че покрай сериала Queen SeonDuk нашето момче беше звезда на телевизията, в която работи булката. Освен това участва и в озвучаването на научно-популярен филм на MBC..

А и младоженеца е носител на наградата Top Excellence Award на MBC ( също като нашето момче) за ролята си в сериала Queen of Reversals.

Ето ги младоженците и гостите..

http://www.allkpop.com/2011/03/jung-joon-ho-and-lee-ha-jung-get-married

 

Странно как ги пускат войниците на сватби.. Тъй и не разбрах къде точно е военната част на Ким Нам Гил, но като го гледам е както винаги усмихнат и лъчезарен;).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен актьор със страхотно излъчване-такъв сексапил излъчва, че трябва да си вее с кърпичка човек :lol: . Сега сериозно първата ми "среща" с него беше Кралицата и веднага проверих в какво друго участва. Особено ми хареса в Lovers vanished - отново прекрасно изпълнение, успя да ме накара да съчувствам на героя без да го съжалявам . В Portrait of a beauty малко ми напомни Бидам, въпреки че хронологично филма е преди сериала, но също ми хареса. Честно казано Лошото момче не ми допадна. Изпълнението му беше страхотно, но дори то не можа да ме накара да го догледам-беше ми прекалено тягостен като атмосфера. Сега остава да чакаме да излезе от казармата за да се насладим на играта му, макар че там явно не му е зле-като гледам снимките от горният пост изглежда отпочинал и май понапълнял :huh: -явно ги хранят добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо го гледах в "Bad Guy" и не ми хареса особено. После изгледах "Queen Seon Deok" и мога да кажа, че Kim Nam Gil като Бидам, е една от най-силните, и добре изиграните роли, които съм гледал. Превъплъщението му в този образ беше толкова реално, че ме накара да променя мнението си за този актъор изцяло. Ето и тук да пусна няколко MV-та на Kim Nam Gil от сериала "Queen Seon Deok" (има много спойлери от сериала, така че не гледайте ако не сте изгледали самият сериал):

 

[Queen Seon Deok] Bidam MV "Reverse Fate" (선덕여왕 비담뮤비-운명을 거슬러)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде нали си ми е слабост..;)

За всички нови и по-стари фенове двете части на мейкинга на DVD -то Into the Wild. Ето го:

63672766.jpg

 

 

 

Клипчетата са наистина разкошни и на тях ясно се потвърждват предходните коментари - Ким Нам Гил е безспорен талант..

DVD-то върви с книгата Into the Wild. Към книгата има и CD с песента "Can't I Love You", както и нейната инструментална версия.

Повече ТУК.

 

Книгата Into the Wild

23634123602722394213270.jpg

Title: Kim Nam Gil, journey and record Into the Wild

Author: Kim Nam Gil

Publication Date: 2010/03/08

Publisher: The Book Company, Korea

ISBN 89-91317-51-2

1890153908vnewqlx3c5a9b.jpg1890153908kkuau3zfc5a9b.jpg

 

1890153908wscmvqcqc5a9b.jpg

18901539081ebjznpoc5a9b.jpg

1890153908ohi4w1kjc5a9b.jpg

viki207.jpg

into2alah1730.jpg

8f770a5d2da638977a89470.jpg

dsc06547han931125.jpgdsc06548han931125.jpg

3076880825djroqpwjimg08.gif

 

 

credit : community.livejournal

 

Още ТУК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на моя си любимец Ким Нам Гил!!! Да е здрав, още малко му остана и на него в казармата..

 

 

1262360135_bidam5_realize0326.gif

Жалко, че и него не мога да отида да посрещна( ;

Желая му нови проекти, успехи, още награди и много, много фенска любов и късмет! :wub:

 

tumblr_kzy04gVyrl1qbp4wpo1_500.jpg

 

 

Имах големият късмет и щастието да посетя мястото на снимките на сериала Queen Seon Duk, а и в момента си го следя серийка по серийка, вече с чаровния Бидам на линия, наистина е прекрасен актьор!!!..;)

tumblr_kz0z59wBDL1qbp4wpo1_500.jpg

tumblr_kz0yzr7vLc1qbp4wpo1_500.png

4458845487_8833844155.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да е Нам Гилчо и да се завръща по-бързо! :)

То наистина не остана.

Фарфалинка, това подаръче май за теб го е приготвил ;)

 

tumblr_lrhyova7on1qcwaj3o1_500.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро нашето момче излиза от казармата - на 14 юли. Нямам търпение. :D

От агенцията казват, че вече имало няколко предложения за различни проекти, които сериозно обмисляли.

За съжаление няма инфо какви точно са предложенията. Нормално...все пак е още доста рано.

Самият Ким Нам Гил казал, че след като излезе от казармата ще се върне към киното и феновете и ще се постарае да даде най-доброто от себе си.

 

По случай рождения му ден този март и скорошното му излизане от казармата в метрото(7 линия) в Сеул е имало плакати, постери и всякакви сувенири.

 

220d0f5099eb4660.jpg

 

Думите ‘김남길, 그가 곧 돌아옵니다’ означават - Kim Nam Gil, he's coming back soon!

 

3aabafa77ecc9962.jpg

 

Чакаме го с нетърпение... :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като Бидам Ким Нам Гил много ми напомня на Джун Ги като Илджиме - същият пронизващ поглед, ехидна усмивка, смяна на сериозния тон с шеговития, определено може дори да мине за негов брат на моменти. Обаче плюсът на Нам Гил е липсата на онази женственост и мекота, която присъства при Джун Ги или поне при единия е в количества, че да му пречи.

 

f00aa515fdb40c1b.jpg

8dc6f12bc3faef94.jpg

 

Макар че на моменти мускулите на лицето му да бяха твърде емоционални, беше най-истинският персонаж в цялата история за Сон Док, наред с героя на дребния актьор И Мун Шик. В "Bad guy" обаче се справя доста по-успешно с героя си, запазвайки чара си като Бидам :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем скоро нашето момче излиза от казармата - на 14 юли. Нямам търпение. :D

От агенцията казват, че вече имало няколко предложения за различни проекти, които сериозно обмисляли.

За съжаление няма инфо какви точно са предложенията. Нормално...все пак е още доста рано.

Самият Ким Нам Гил казал, че след като излезе от казармата ще се върне към киното и феновете и ще се постарае да даде най-доброто от себе си.

 

По случай рождения му ден този март и скорошното му излизане от казармата в метрото(7 линия) в Сеул е имало плакати, постери и всякакви сувенири.

 

С постер и сувенири за жалост не можах да се вредя, защото изпреварих събитието(;

А и посрещане от казармата официално е нямало. Агенцията му може би го е скрила -

това си помислих като видях, че е с бая дълга коса и мустак на снимките от новата фото-сесия в момента в Нова Зеландия.

Снимките могат да се видят в страницата му във фейсбук - http://www.facebook.com/pages/%EA%B9%80%EB%82%A8%EA%B8%B8Kim-Nam-Gil/342705219141881

Чакам вече с нетърпение нов проект с него и наистина ми се иска да е в исторически сериал.

Днес излезе информация, че Нам Гил е получил предложение за сериала Joseon 119, който трябва да се излъчи през 2013-та, но още не е приел предложението - ТУК.

И на мен ми харесва много в Queen Seon Duk. Най-добрата му роля и много му отиват исторически костюми!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слуховете за предложения към Нам Гил за участие в сериали продължават да се носят в пространството, но по всичко изглежда, че наш любимец ще се снима първо във филм.

Излезе вече инфо, че е приел да участва в екшън-трилъра Backwards Running Man на Yoon Jae-Koo (режисьор и сценарист на Secret с Ча Сънг Уон и също сценарист на Seven Days).

Снимките са планирани да започнат в края на септември.

credit: http://asianwiki.com

 

И още цялата сесия за септемврийския брой на Marie Claire Korea с интервюто на корейски може да се види ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мой любимец се е разпял. Първата част от ОСТ-а на новият сериал..

(You Don't Know) Queen of Ambition OST

 

Получило се е нежна песен. Макар че лично аз я намирам много подобна по звучене на тази от "Кралица Сон Док".

Все пак да не забравяме, че SBS си го харесват, а си му дължат и нещо заради перфектната му игра като "Лошо момче", за която тъй и не получи награда.

За нови проекти, освен за участието във филма, нищо не се говори. А тези дни е бил не фен-среща в Япония.

Аз лично бих му дала още малко почивка, стига да приеме роля в исторически сериал в близко време. /Тези, които са го гледали като Бидам, ще ме разберат/. Дано!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

KimNamGil_SohnYeJin1.jpg

 

Говори се, че Нам Гил ще участва в главната роля в нова драма по KBS, със заглавието "Shark".

Информацията все още не е потвърдена, но слуховете са, че опа ще си партнира със Sohn Ye-jin . И двамата са казали, че имат предложения за този проект, но все още обмислят участие сред многото потенциални такива.

А заглавието всъщност се явява част от трилогията "Resurrection/Devil". И ако се следва тяхната сюжетна линия, то драмата ще бъде изпълнена с убийства, предателства, психологически атаки и отмъщение.

Очаква се, премиерата на заглавието да бъде в края на Май, началото на Юни.

 

Явно още малко ще почакаме, за да видим къде ще гледаме Нам Гил. Ще бъде интересно отново да играе в подобна на "Bad Guy "роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...