Jump to content

Recommended Posts

Шът, не обиждайте котето така:D. Не стига, че не го видех никъде, а сега го обвиняваме само заради факта, че е котка, не става.

Споко, мишката без опашка или квото е там си е наред и просто не го дават във всички серии, анимация или не, полага му се почивка:)

Мима: Ела, вика, да те прегърна, че да ти замирише на неговата пот.

Е нема що :swoon: :lol2:

А това: Мими отровена, в безсъзнание от дни, но добре гримирана, облечена и с прическа. Най-смешни ми бяха обаче висящите обици на ушите и.

Иначе сериала го гледам с удоволствие, стигнал съм до 36 епизод и още не съм превъртал кадри. Няма много от омразните ми дворцови интриги.

Аз обожавам приказки за герои, безсмъртни и богове, за борбата между злото и доброто, такива неща.

• Like 1
  • Upvote 1

Преди 10 часа, seal_reinforce написа:

Мима: Ела, вика, да те прегърна, че да ти замирише на неговата пот.

Е нема що :swoon: :lol2:

И въпросната заинтересована, дето преди това се тръшкаше от яд само дето не се разплака от благодарност:282:

• Haha 1

Те пак добре че не се поотъркаха, в стил The Treacherous :28558:

Аз малко се омотах, кой кой е и за ко се бори. Отделно, Венго кат ме погледне, страх ме фаща, много кокорене, много чудо :o  Пусни ми, вика, ръката :28558:

Малката обаче е сладурка.

Един от най-хубавите китайски исторически приказки.

Разкошен Итан - как само игриво се отнасяше с нашата, ехххх!

Разкошна музика, завладяваща!

Със сигурност ще го гледам отново!

Spoiler

• Upvote 1

Тва последно фантасмагорично и нещастно ли свършва или само фантасмагорично? Аз още си вися на 11 еп. :rolleyes:

Фантасмагорично:)

Този басейн от клипчето, ту е плитък, ту е дълбок. Ту потъват целите и плуват в него, гмуркайки се, ту са застанали прави и водата им е до кръста. Тая физика за нищо я нямат. За хвърченето да не говорим - гравитация няма на нашата Земя.

• Haha 3

Като гледам Итън рано сутрин (в басейн), после не може да ми тръгне работния процес :D

Преди 13 часа, seal_reinforce написа:

Тва последно фантасмагорично и нещастно ли свършва или само фантасмагорично? Аз още си вися на 11 еп. :rolleyes:

Гледай, гледай!Фантасмагорично и според, зависи:896767:, но Мимито, нали я знайш, като българо-руската дружба- ще пребъде във вековете.:D

• Haha 1

On 9/19/2018 at 9:49 AM, seal_reinforce said:

Като гледам Итън рано сутрин (в басейн), после не може да ми тръгне работния процес 

Нали, нали?

Тук романтиката беше в пъти по-добра, отколкото в Прасковите, въпреки че и там се наслаждавах с всеки изгледан епизод.

Харесваше ми игриво-романтичните сцени с ГГ.

Още един от любимите ми моменти.

Spoiler

Хора, я елате да ме спойлнете, Итън 

Off Topic

къв е в крайна сметка и може ли да я манипулира тая вода или не може?

Здравейте на Всички нов съм във форума макар, че сайта го знам от около 10 години и многоинформация  съм чел и свалял за което БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ. 

Може ли да попитам имали субтитри за този вълнуващ сериал. Стигнах до 16 серия и от три дена се опитвам по сякъкав начен и с различни браузъри да свъля суптитрите, но като влезна да тегля суб. ми пише: 

Off Topic

Проверка на вашия браузър преди достъп доstupiddreambg.com.

Този процес е автоматичен. Вашият браузър скоро ще пренасочи към желаното от вас съдържание.

Моля, изчакайте до 5 секунди ...

Супер ама не се чака пет секунди а само показва, че зарежда а после ако зареди все пак показва:

This Account has been suspended.
Contact your hosting providerfor more information.   

Преди 2 часа, Емилиян написа:

Здравейте на Всички нов съм във форума макар, че сайта го знам от около 10 години и многоинформация  съм чел и свалял за което БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ. 

Може ли да попитам имали субтитри за този вълнуващ сериал. Стигнах до 16 серия и от три дена се опитвам по сякъкав начен и с различни браузъри да свъля суптитрите, но като влезна да тегля суб. ми пише: 

Off Topic

Проверка на вашия браузър преди достъп доstupiddreambg.com.

Този процес е автоматичен. Вашият браузър скоро ще пренасочи към желаното от вас съдържание.

Моля, изчакайте до 5 секунди ...

Супер ама не се чака пет секунди а само показва, че зарежда а после ако зареди все пак показва:

This Account has been suspended.
Contact your hosting providerfor more information.   

Добре дошъл и на теб! :)

За съжаление, както вероятно виждаш, българските субтитри на този сериал се работят в момента от друга преводаческа група и съответно могат да бъдат намерени  и изтеглени от техния сайт, който е упоменат в съобщението, което получаваш.  Вероятно имат някакъв проблем, който ще бъде оправен, но е нужно време. Вариантите са или да питаш директно при тях или да поизчакаш малко /седмица , да речем/ и да се опиташ пак да теглиш. 

Преди 2 часа, Емилиян написа:

Здравей, аз съм преводачката на сериала :) В момента има проблем с хостинг фирмата на сайта ни, затова никой няма достъп. В най-скоро време ще го оправят, но ние можем само да чакаме. Единственото, което мога да направя, е да ти пратя по някакъв начин качените до момента епизоди. 

преди 29 минути, ilina написа:

Здравей, аз съм преводачката на сериала  В момента има проблем с хостинг фирмата на сайта ни, затова никой няма достъп. В най-скоро време ще го оправят, но ние можем само да чакаме. Единственото, което мога да направя, е да ти пратя по някакъв начин качените до момента епизоди. 

Този проблем не стои от днес, вече половин година.

Субтитри за по-стари сериали въобще няма, изписва о-ла резултата при търсене.;)