Jump to content

Recommended Posts

Преди 11 часа, lukreciana написа:

Може, в наше време или бъдещето. То е традиция тва, особено ако грабне зрителя, както в случая.

 

Пък, ако дадат фира и двамата( няма да е справедливо само единия да бастисат) , както очаквам,  направо ще гледаме някоя реинкарнация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави са си хората, целта е да е доволен зрителят, а то, колкото зрителя толкова и  различни края. 

В края на краищата, хората рядко се задоволяват с едно, един, една... каквото и да било... Човешка алчност и любопитство нямат граници...:swoon: както и недоволство, разбира се. Няма угодия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал е следващия в листата. През почивните дни ще приключа The King's Woman и почвам този. Мислех да гледам първо

The Flame’s Daughter, но ще го оставя за после. Щеше ми се да видя пак двойката Дилраба - Вин, но има време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, bond написа:

Този сериал е следващия в листата. През почивните дни ще приключа The King's Woman и почвам този. Мислех да гледам първо

The Flame’s Daughter, но ще го оставя за после. Щеше ми се да видя пак двойката Дилраба - Вин, но има време.

 

Мисля, че добре си решил. Китайската фантазия, тук специално няма граници.Тоя път го казвам като плюс.Интересно ми е до последно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, нищо не разбрах от края.

!!!Целият последен епизод е в линка.

Ще трябва да се чака за букви до вторник.

Off Topic

В тоя дворец на илюзиите, кое истина, кое илюзия?!Спасиха царствата и уж умряха, но приказката свърши три дни яли пили и се веселили.Иди, че разбери без букви.:28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключих го. Интересно начало, локуми в средата и очакван край. Общо взето добре направен и с доста прилични любовни сцени-сори ама от лепене на плочки до гуша ми е дошло и тия са си като глътка свеж въздух. Това ме накара да прегледам и други продукции с тези актьори, наблягам на актьори щот не залагат само на външен вид(кат залюханите идолчета), а се забелязва опит и да играят

Сега по сериала или по точно за финала. Честно последните две серии, спокойно можеха да сепоберат в една само ако бяха понамалили излишното дърдорене в трагичните сцени:P То като у вица за опирата-умират половин час поне като не млъкват през цялото време . Фу Яо дори само като вероятния унищожител на петте царства

Off Topic

(аз се докарвах бройката до четири, петото така и не разбрах кое е , ама може да са го споменали докато превъртах у средата<_<) нямаше шансове  за хели енд с ГГ. В момента обаче когато я направиха и кралица в нейното собствено кралство, все едно с големи букви написаха трагична любов и , че нема да ги бъде у тоя живот.

Само да попитам понеже съм тъпичка, въпросната награда от небесата

Off Topic

беше, че самите те станаха богове или какво:huh2: Прераждане май не беше, щото помнеха сичко

 

Както и да е, покрай чакането на последните епизоди пробвах няколко други заглавия и се хилих колко на място е коментара на seal_reinforce, че тия си се движат на тумба(е, има един двама дет съм ги мяркала и у други продукции) и почваш да ги опознаваш:D Ще цапна по едно мнение в сериалите дето ги изгледах и дори ще си призная, кой най-много ми е харесал от изгледаните

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай, не забравяй да споменеш, че дори им дававъзможност, да са в главните роли или поне на някой от тях. Това важи повечко за мъжете, жените немат шанс когат тя участва, щот тя е най-убавата на света:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дава шанс на сички тя, ма на някои по-бърже. Дилраба и Бин Бин добре ги пласира с главни роли, а сега и първата главна на Венго се задава, Мимиту ще е с поддържаща. Шефка като нея искам аз :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавай да мечтаеш:D Другото дето требе да споменеш у дипломната е, че мъжката част баре има мускули и не се чудиш как некой анорексик трепе наред в бойните сцени :lol2:

Off Topic

Сори, ма Венго ми ареса само с бела коса-да не повярваш, че подобно нещо седи добре на азиатец:P С черната и тук ми беше страшен и както Дилбарата се изрази у прасковите, направо си е грозен:lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кое да мечтая, бря, е са ДилРабата ще е с главна и Мимиту ще участва.

Що сори? И аз отдавна съм казала, че Венго единствено рус го зимам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах надежда, че с букви ще е по-ясен краят, но тц.Китайците философи го раздават.

Off Topic

Двамата дадоха фира, но тук главното беше  голЕееемата любов,  дето премина всички изпитания, не се поддаде на предателство и недоверие  и победи злото и разрушението. Та. рай ли беше това в края, реинкарнация, преди или след разказаното в сериала(щото все пак гледахме легенда за...), не се много разбра. Той, че беше безсмъртен, стана ясно, а това, че ще я следва и при смъртни и в ада, дава място за догадки.За мен си беше чист мираж това розовко, но като се има предвид колко пъти мряха и оживяваха с такъв доктор до тях, тия дето искат хепи, могат да си го дадат.:D

Петото кралство, така и не го показаха, но може да е разрушеното, дето е управлявал бащата на Лепката на Венго. Тя нали искаше да се сражава с главния, защото той го е разрушил.

Сериалът ми хареса.Беше ми вечерната доза разтоварване от вторник до петък, по два епизода, два месеца.

Любовта,  на първо място в сериала, защото беше в основата на всичко случващо се, не беше лигава, глупава и отегчителна и не обсебваше с тъпи сцени екранното време, а верността и приятелството между героите я съпътстваха идеално.Ясна цел движеше всички и имаше що годе логични обяснения за всичко. Плюсовете съм ги споменавала вече, а за минусите затварям очи, защото ми хареса цялото.Дори и средата не ме отегчи, имаше достатъчно интересни хрумки.Даже съжалявах, че са го съкратили с някой епизод, тъй като някои неща останаха недоизяснени, но карай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм го почнала, но обмислям гледане и затова първо изгледах клипчетата и спойлерите в ютуб, и второ прочетох вашите коментари! Сега имам въпрос - кой е главния мъж, щото аз от клиповете видях двама различни, с които главната се гушкаше/натискаше/ и не можах да схвана....? :rolleyes: Освен ако аз нещо не бъркам - сториха ми се различни мъже.

Дописвам:

Ле-ле каква съм загубена - те били два серила, съответно две легенди и докато зяпам в тубата съм ги омешала. Сега видях, че са напълно различни. Едното е Legend of Yunxi, а другото е Legend of Fuyao  - много легенди, много чудо, да не би да са поредица някаква и да са митологично свързани?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, aria написа:

Аз не съм го почнала, но обмислям гледане и затова първо изгледах клипчетата и спойлерите в ютуб, и второ прочетох вашите коментари! Сега имам въпрос - кой е главния мъж, щото аз от клиповете видях двама различни, с които главната се гушкаше/натискаше/ и не можах да схвана....? :rolleyes: Освен ако аз нещо не бъркам - сториха ми се различни мъже.

Дописвам:

Ле-ле каква съм загубена - те били два серила, съответно две легенди и докато зяпам в тубата съм ги омешала. Сега видях, че са напълно различни. Едното е Legend of Yunxi, а другото е Legend of Fuyao  - много легенди, много чудо, да не би да са поредица някаква и да са митологично свързани?

Ето ти я другата легенда, но в сравнение с тая, не я бива особено.

      Legend of Yunxi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тя е писала вече в другата, първият пост е нейн :D

 

Тука нашио принц верно ли излезе лъжлив докрай? Загледах се в поста на bond, ама нали съм си още на 11 еп. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на 15-ти и вече плача. Изчезна любовта на живота ми. Не знам каква беше ролята на това животинче, но беше прекрасно.

Жалко, че вече не го показват. Колкото да лъжепринца, според мен е някакъв принц, но не точно този, който трябва да седне на престола.

Има друг претендент. Ще погледаме още малко и ще видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...