Jump to content

Recommended Posts

Преди 22 часа, seal_reinforce написа:

Аз щех да я оставим да мре :D По некое време все ще се прероди :lol2:

Венго много ли го има?

 Венго, не чак много, но доста, като не за главен и задължително когато трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър сериал, но и тук се вижда една основна слабост на китайците-монтажа. Понякога толкова през пръсти го правят, че се само седиш, пулиш се в екрана и си мислиш: "Какво стана? Какво гледах досега, кои са тези новите, къде са старите герои, какво стана с тях? " и т. н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, Дидо, особено в този сериал и досега имам бели петна... от лентата, която се превъртя...

Off Topic

 

Обаче се чудя, тоз девственик, как ще остане девствен цял живот, нали обеща  да я подсилва цял живот с девствената си кръв,

а ако й отдаде девствеността си, няма ли да е по- сигурно оздравяването й питам аз....Цяла нощ съм го мислила. тва...:swoon:

Но явно предстоящите серии ще  гопратят нанякъде, предстои мазалото.

И що ми се струва, че краят му ще е печален... На сериала и г-н Девствен.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Според мен, пепеляшката е малката  принцесата от детството му .И тук е едно от петната( в сценария или монтажа?)защото в началото казаха, че уж от незнам какъв си  божествен лотус  се  е появила и е призвана да пробуди злото над петте царства и за това е неубиваема явно, пък ще излезе друго. Накрая, мисля тя ще даде фира, покрай това премахване на проклятието.

Но,  точно   все едно гледам  приказки от "хиляда и една нощ" по китайски, но вместо вълшебна лампа- вълшебна мишка.:D Картините в пустинята,  бяха чудни. Затварям очи за петната,каквито и да са, защото успяват да покажат ,макар и със закъснение някакво обяснение- пример с лечителката принцеса-гаднярка.И понеже от любопитство преметнах няколко серии напред,  появяват си се и  стари герои.Нали прави обиколка по царствата, та се запознаваме последователно с всички.Ще навързват постепенно пъзела 66, или колкото са епизоди.От нас се иска да се подсещаме кой-кое  е.:28558:

 Да отбележа  също, че  Жуан( Руан), се представя по-добре и от Мимито, която, както знаем, се справя с всякакви роли . Венго неотразим, като генерал.И  краят, макар и приказка, поне тук е непредвидим.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой искаше Венго?;)

Много Венго, много нещо последните четири епизода- 38-42, че и владеещ екрана.

Недоволни едва ли има, редуват любов и кръв  в количества.Тъкмо се  отпуснеш и хоп- отново в капана.Добра хрумка със съня.Наистина приятно ме изненадват китайците.Рядко ми се случва да не превъртам, но тук епизодите сякаш свършват много бързо и не ми се налага. И божествените артефакти по-интересни от обичайно.

Толкова реклама на сериал, май не съм правила, да прощавате!:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, кой, пет човека на кръст сме тука :P:D

 

Хуу, айде, довечера пускам. 60 серии Мими не ми се гледат, ама нея ще я mute-вам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са пет, ама все с  качества... Всеки си ги знай!

Off Topic

 

 

Ох, този брат е голяма гад в тоя сериал.

Аз кретам отзад...  Благоуханна не издавай...

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той

 

Off Topic

Венго не е гад, само като е в кома :896767:

 

И аз кретам, на 2 еп. :D

Види ми се да има по-добри ефекти от Лисицата, но да, поне трима от нея ще трее да преглътнеш. Това специално за @CToTaKa :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итън, като му погледнах снимките с къса коса се втрещих, като му видях рождената дата - още повече се втрещих, а като попрочетох - ма те с тая девственост чак с имиджа му в реала се гаврят, бе. Намерили кой да изкарат непорочен :28558:

 

Off Topic

Половин серия се притеснявам кой ше умира, а то... Да ти се не знае и прасето :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях се зарекла да не започвам онгоинг заглавия, особено пък с толкова много епизоди,но коментарите ме изкушиха и ся ще си гриза ноктите в очакване на следващите епизоди особено след като не знам кога през седмицата и по колко серии излизат:rolleyes:

 

Първоначални впечатления след един двудневен маратон-надмина очакванията ми(те не бяха високи де), но все пак ги надмина. Фентъзи, но прилично и дори не превъртам много. Липсата на елфоподобни азиатци и минимумът хвърчащи индивиди са огромен плюс. Е, имаше и недомислици

Off Topic

като придошлата река, в която аха да се издавят и беше дълбока поне два метра,  когато свърши прилива не само, че се оказа, че е дълбока по-малко от педя, но и самата река и бреговете и се оказаха на едно равнище...:huh: Другото отбелязано и от останалите-периодичното изчезване на уж ключови персонажи, после се появяват колкото да ги утрепят, но пък никой не зелязва липсата им.   

Нямам забележки относно играта, а и двамата главни определено го докарват откъм химия. Трудничко изгледах първи и отчасти втори, но после ме завладя. Има доста добри попадения и баланса между приказка(тоест измислица) и логически и вероятно основани на историята сцени е добър. Започна леко и постепенно наслагват напрежение и драма и ако се водим по предишни заглавия двамата главни нема да доживеят хепи енд или поне не в този живот, но това този път няма да ме откаже. Другото, което ми харесва е как най-милите персонажи се оказват най-лошите от всички и обратното. Разбира се, има си и нормални лоши и нормални добри та да не се объркваме съвсем, но никой не е идеален.

Докато се хиля на номера с девствеността и чакам следващите серии ще превъртя набързичко изгледаното щот никъде не видях котето от плаката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много интересно се заформя сериалчето, с тези фантасмагории граничещи с абсурди.

Венго много специален го раздава. И ся кво, свързани са с нашата навеки...

41 и 42, къде ги гледахте? Няма субтитри още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой с кого навеки? Венго с Мими? :o

Така е, като бързате, аз съм на 7ми и субтитри бол :blush::D

 

p.s. Мишката мноо яка :D

 

Off Topic

Първата половина на третия кръг на състезанието яко я претупаха, начи... Итън яде, спа, нахрани мишката и от другото много не разбрах :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викаш, за кой иска повече - Дженифър Лорънс у 4 части :D

 

45 минути, от които 5 - в надписи. Има малко хаос, ама влиза лесно, че и интересно. Е за това най-обичам аз китайско. Даже нема да превъртам, което с мойто баш любимо си се послучваше (срам, не срам), явно тука Мимиту не ме нервира. Засега :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

66 епизода не са майтап, волята си можеш да калиш с тях. Аз Stupid dreams ги чакам за 3L3W, трее да проверя ко се случва там. Че да го гледам с беге субс трети път, за щастие.

 

Венго как гледа шефката си от високо, да не му се размине коледния бонус :D

 

@debil4e, котарака (не Румен) да не са го приготвили за мишока на Итън? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, ама първо го чакат още малко да се угои:rolleyes:

 

Ся по сериала,

Off Topic

номера с девицата дето се жертва безкористно за любимия вече сме го гледали у един друг китайски ма с повечко хвъркане и демони:D Разликата: тук поне любовта на госпоицата не е съвсем безпочвена, героя на въпросния Венго определено и дава объркващи сигнали, а тя е  дете. Просто смятам, че излишно похабиха персонажа само за да видим, че все пак любовта тържествува<_<

Иначе таткото император е по-гаден и от светицата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кой де, в кой друг? Не стоплям :D 

 

Off Topic

Нервирах се, как па баш като решиш да трепеш некой, тоз некой ще слуша на 3 крачки от тебе и ти нищо нема да забележиш. Аз като кроя такива заговори така шепна, че и себе си не чувам :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато си спомня как се казваше... Добре, че у тубата излизат с картинки, че разпознах физиономията на главния "бияч" дет се чудиш как вятъра не го отвява:lol2: Те за тва става дума. Там също имаше една младичка и безнадежно влюбена, дето спаси главния на висока цена съвсем съзнателно. Е, при тая има надежда де:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, файтъра го мъчих, заради Лухан. Стигнах до 2 еп. и го зарязах :D

 

Тукашния очаквах да е по-оплетен. Аз съм си и само на 10ти още, де, ама няма мешана скара кой знае колко. Че с един друг беше четене, па превъртане, па ровене у нета, докато ги натаманя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...