Jump to content

Recommended Posts

Бе не го знам дали е Лухан или залюхан, но всеки път когато победеше някого със сила(и такива моменти имаше) решавах, че ако някой повярва на това требе да се прегледа. Друг е въпроса, че го гледах с помоща на мишката, вечна слава на изобретателя и:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа:D

Апропо, ако разгадаеш как нивото на водата се вдигна така драстично на равен терен, че и следи няма след това, драсни едно обяснение:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, замижи малко, нали там некви потопи, па манипулации, как дошла, тъй си отишла. То и аз не знам как са се набухали сички у Ноевия ковчег, ма търпим :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малката има доста мъдри разсъждения за хм, живота B)

Ма ми се струва, че хитрата сврака, кака й Мими, ще я набута с двата крака в батака :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Така, влюбените двойки си тръгнаха по живо по здраво,

Off Topic

/е, едната полужива/,
въпреки желанието на всички да умрат/няколко пъти/, 
и някои уж умряха, ама в крайна сметка не умряха,
сигурно защото бяха праведни...
Единствено грешника напусна този свят, 
и то по собствено желание.
Картнката с оплакването и сбогуването
с дъщеря му, беше толкова трогателна, 
че аха... да му простя.
Сега чакаме Фуяо да разбере коя е всъщност,
то ний отдавна разбрахме, ама тя нали 
гледа да огрее навсякъде, все се отвлича
да помага на другите и няма време да мисли за себе си.
И какъв ще е краят за главната двойка влюбени гълъбчета,
ще се сбъдне ли каквото им е орисала орисницата,
или напротив...
Доколкото разбрах Фуяо, сега е за справедливостта,
а с това, което е наследила, след възкръсванто на
феникса, ще унищожи петте царства.
Може би защото езерото в царството й пресъхва
и тя трябва да го възкреси,
нали захранва всички хазни-
и на петте царства с пари.
Тук сценарият в главата ми съвсем се оплете.
Искат да кажат, че ще ги подчини ли, или ще стане бой за царството й, за пари?
Или крехкото момиченце над което са издевателствали,
ще реши да мъсти...
Те така, Венго си взе женичката

и ако феновете му се чудят 
накъде се е отправил сега...
Ами, да изпълнява главна роля в това,
и това

и поддържаща в това...
Очаквам финала, какъвто и да е, не може да не съм доволна... нагледах се на
какви ли не фантасмагории, които лекичко ми позасядаха, но после все по-бързо и по-бързо 
ги поглъщах защото предварително бях подготила пистата, не едно китайско съм
изгледала, то летящи фантоми ли, черни магии и енергии ли не бяха, които изведнъж се появяват
друг път съвсем се забравят, всичко се случва така, че сценария да задоволи желаниято на зрителя.
Много приключения, куп злополучни премеждия, интриги и злодеяния, и аха си оплакал вече някой
неутешимо, вземе че възкръсне, и да се чудиш, да се радваш ли или да се ядосваш,
че си разтревожил бедното си сърчице и изхабил куп ароматни носни кърпички от близкия мол.
Те това е, другата седмица е финала, 60 или 66, това още не зная.
Вече съм за/литнала към тези двата, които мисля са доста обещаващи... 1     2    +  3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, чудим се, това с главната роля го чакам от година и половина, сън не спах, докато не уредят работата с правата, че да кастнат Дилраба и Венго :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както са фалех как го гледам без превъртане и оп, заразтягаха локуми. Около десет епа,у царството господарство на въпросния Венго ама голямо прозяване падна и се наложи да попрескачам де минути де по половин серия:D Тъмън пак ме заинтригуваха и дойде уикенда и ще чакам понеделник да видя

Off Topic

дали главната факла ще си върне спомените или още ще чакаме. Вероятно предстои сърцераздерателна сцена с тате и мноого подобни спомени с мама. Пък аз още умувам как хем е родена от лотусов цвят и уж самата тя е принцесата лотус, но е и феникс:huh2: Сериозно ако двете неща се проявят едновременно тя ще стане принцесата на пушека:lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При китайците нищо не е, каквото изглежда.

Off Topic

До сега единственото, дето се очакваше да излезе и излезе е, че е малката принцеса.

 

Така, че това с феникса и лотуса, няма какво да го гадаем, защото нямаме шанс да познаем.Пък и както спомена  Дидо, има  дупки при монтажа и  ако случайно вземат  да  прескочат, така няма и да разберем.:28558:

Аз си го докарах до финалната права-56, като наистина се чудя, как можаха да им родят главите толкова измишльотини , които да държат интрига. И грам не ми досади Венго в долните и горните царства. Много величествен и завземащ екрана си беше. Бялото наследно, съвсем се загуби пред него. Надявам се и  Докторчето да се върне с детската любов, че да има кой да ги възкресява, както се очаква да мрат.

 

seal_reinforce, кое това с Дилбара и Венго

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@LawandulaThree Lives, Three Worlds, The Pillow Book - спин-офа за Венго (Dong Hua) и Дилраба (Feng Jiu). И Барън-а ще го има, ама ако сценария се води по книгите, няма да му е голяма ролята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то аз Венго от 3L3W го харесах, точно заради студеното му надуто излъчване и бялата коса. С друга не го възприемам и ми е голема мъка тъмнокос. За тоя му вид, дето ми е в подписа, из китайските форуми го гавреха, че приличал на дърт козел :28558:

 

Иначе и Мимиту в спин-офа, къде без нея :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък  прочетох, че главна героиня ще е племеницата на героинята на  Мимито от първия филм, но хич не обърнах внимание тогава, че това  ще е Дилраба..

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мимиту, като любяща леля, бая му беше набрала на Венго, дето разиграва малката, щеше да му скочи на бой веднъж-дваж :D

 

То тяхната лав стори в 3L3W беше изсмукано от пръстите съчинение по картинка, щото правата за първата книга бяха купени от студиото на Мими, но тия върху книгата за историята на Венго и Дилраба - не. Ама китайците се дигнали на бунт и някви петиции подавали, и собствеността бърже се сменила, та затова ще продължат с моите си хора. Само Марк не знам няма ли да се весне и той, в книгата го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала още прасковите, не мога да кажа.

Самата  фигура на Венго вдъхва респект, гласът  и играта- също...

Тук също не се усети много, че  го играе втора цигулка. Те и самите режисьори гледаха да не са много двамата  в кадър.

Вчера докато се ровех видях, че ще има пак сериал за прасковите, ама комедия...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Венго в прасковите е най-дъртото божество и му имат голям респект, нищо, че не е главен. Толкоз принципен, че съм ревала от яд на темерутщината му :D

Там има малко фантасмагории и недомислици, но главно по историята на Марк и Мими. Към Дилраба забележката ми е само, че бяха направили образа й по-лигав и по-обсебен от Венго от необходимото. Иначе го има и с тъмна коса там, докато са в света на смъртните.

 

Ако решиш да гледаш и нещо се чудиш, питай, че е бая омешано и за някои неща голямо четене четох, докато ги натаманя, кой кой е и за ко се бори. Трябва и аз да го изгледам пак, преди да пуснат новото.

 

@lukreciana, като каза гласът - в драмите много вероятно да не е неговият, нали ги дублират (което на мен ми бърка в здравето). Чудя се, дали изобщо съм го чувала, освен в някое интервю.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после дадоха що годе приемливо обяснение на случващото се и наредиха пъзела с лотуса и феникса.

Off Topic

Двете половинки на злото са скрити, като в най-отдалечените части на царствата в тях двамата и съединението им ще събуди злото и унищожението.

А сега да видим!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Lawandula написа:

Най-после дадоха що годе приемливо обяснение на случващото се и наредиха пъзела с лотуса и феникса.

  Скрий съдържанието

Двете половинки на злото са скрити, като в най-отдалечените части на царствата в тях двамата и съединението им ще събуди злото и унищожението.

А сега да видим!

 

Довечера ще им хвърля по едно око :swoon:на двамата, то без туй станах кривогледа от толкоз китайски фантасмагории.:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един въпрос леко офтопик: сериала в азията продължават да го изписнат като сезон едно или поне в описанието към отделните торенти:huh: Няма да има втори, нали, че 66 са много както и да го погледнеш, а ако има и още... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...