Jump to content

Along with the Gods: The Last 49 Days (2018)


Recommended Posts

spacer.png

 

Along with the Gods: The Last 49 Days (신과함께-인과 연)
Страна: Южна Корея
По webcomic series на Joo Ho Min "Singwa Hamgge"
Премиера: 1 август 2018
Времетраене: 
Жанр: Фентъзи, Драма
Режисьор: Kim Yong Hwa
Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:
Ha Jung Woo като Gang Rim
Ju Ji Hoon като Hae Won Maek
Kim Hyang Gi като Duk Choon
Ma Dong Seok като God of House
Kim Dong Wook като Soo Hong
Lee Jung Jae като King Yeomra
Jo Han Chul като prosecutor

Kim Min Jong като Grim Reaper

Sung Dong Il

 

Резюме: След смъртта на човек, Ангел на смъртта придружава починалия до отвъдния свят…
Трима жътвари - Ганг Рим (Ha Jung Woo), Хе Уон Мек (Ju Ji Hoon) и Дък Чун (Kim Hyang Gi), поемат нова душа в лицето на Су Хонг (Kim Dong Wook), повеждайки го по неговото 49-дневно изпитание в опит да докаже, че е изживял правилно човешкия си живот…

 

Линк към първия филм :click:

 

Български субтитри :subs:  :click:

С български субтитри :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата част наистина ми хареса много, но съвсем честно казано, принципно съм лекинко резервирана към всяко продължение на нещо спечелило рейтинг и зрителска маса. Опитът да се "изтупат"  идеята и сюжета като "брашнян чувал" , белким пусне още малко, в голяма част от случаите не дава най- удачния резултат, дори  обратното - в опит да се надскочи "базата". Не се съмнявам в нивото на екшъна и ефектите, по- скоро едни други неща ме притесняват, но хайде да не съм лош пророк. Ще видим, ще говорим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аша, долкото помня, то поначало са замислени две части или три, не помня., т.е. почнало е заснемането преди да излезе премиерата на първия филм, а не че втория е направен заради успеха на първия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@excape, слънце, тази информация не я знаех/ или не съм попадала на нея/.  :blush::dunno: Тъй изглежда по друг начин картинката.  Съжалявам - изказах се принципно по темата, но незнанието ми не е извинение в случая. 

Благодаря, че я припомни.:kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да съжаляваш, като не знаеш, нормално е да помислиш това, което си написала по-горе, а и аз не мога да гарантирам достоверността на написаното от мен, по спомен го карам, ама къде го прочетох, ще те излъжа :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  На 4 август 1,466,416 корейци, са гледали филма.Рекорд за Корея .Нищо чудно, след успеха на първия.В много страни вървят премиери, за България, не знам.

 

Между другото, двата филма са снимани едновременно.Даже се е наложило, да снимат наново, всичко заснето с Oh Dal Su във втория филм, след обвиненията срещу него и така няма да го видим на екрана, въпреки, че е трябвало да присъства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много много много ми хареса. Харесвам жанра, актьорите, ефектите, хубаво разказаната и много увлекателна история. Бгагодаря за субтитрите :thanks:. Само едно не ми хареса- ще падне чакане до 2021 за другите две серии пффффф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко изгледах 2-ра част и се чудя защо няма 3-та, та то свърши наникъде. Надявам се скоро да ни зарадват с 3-та част със страхотните пазители. :wub:

Доста ми харесаха и двете части, браво на корейците!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...