Jump to content

Recommended Posts

­

 

Off Topic

De9whBCVMAAf4rv.jpg

 

Let's Eat 3 (식샤를 합시다 3)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 2018 – Юли - 16 старт

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:30

Жанр: Драма, Романс, Храна

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Choi Kyoo-Sik

Субтитри: Английски

Свързана драма: Let's Eat, Let’s Eat 2

          

Участват:

Yoon Doo Joon (Highlight) като Koo Dae Young

Baek Jin Hee като Lee Ji Woo

Lee Joo Woo като Lee Seo Yeon

Ahn Woo Yeon като Sun Woo Sun

Kim Dong Young като Bae Byung Sam

Byung Hun (L.Joe) (ex Teen Top) като Kim Jin Seok

Seo Byeock Joon като Lee Sung Joo

Kim Hye Yoon (епизод 1)

 

Резюме: Трети сезон на популярната поредица за ежедневието на мъже, жени и всичко, свързано с храната…

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като върл фен на първия сериал знам, че не трябва да се гледа на гладно, затова преди да седна да гледам първи епизод на този си приготвих вечеря, седнах да ям и пуснах сериала. Голяма грешка! Още в началото ми секна апетита - главният депресиран се носи с една физиономия на дрогиран кокер-шпаньол, стана някаква катастрофа, взеха да дават ранени и кървища, прилоша ми и го зарязах заедно с недоядената вечеря. Ще пробвам да го гледам пак друг път БЕЗ ядене да видя все пак има ли шанс, но първото ми впечатление е, че изобщо не е на равнището на първия сериал, и главната също изобщо не може да се сравнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори опит - успешен БЕЗ храна тоя път. И във втори епизод едни драми и кървища, плюс женски бой - по едно време взех да се чудя дали не съм попаднала на тайландска версия :swoon: 

Ако се гледа като отделен сериал не е толкова зле, но като част от поредицата за манджите - НЕ СТАВА! В първия сериал яденето беше тема номер едно, и между другото се случваха и разни неща плюс любовната история, тук яденето е даже не на втори, а на трети, четвърти или десети заден план. Има истории и от време на време дават някой ресторант с манджи. А някой път даже и не дават, само маркират - "А, днес е горещо, ще ходим да ядем ненгмьон." И на мен ми потичат лигите и си викам АССА! Следва обаче сцена как главната си тика насила в устата корнфлейкс! :no: :dunno: Никва връзка!

Да не говорим, че главната не може да стъпи на малкото пръстче на И Су Кьонг! Онази ядеше с невероятен стил, хипнотизираше всички наоколо, а тази просто си натъпква устата до пръсване, изобщо не изглежда да й доставя удоволствие храната - а и е толкова болезнено слаба, че навява мисли за болна от анорексия. :(

Сега внимание спойлер:

Spoiler

Утрепаха главната от втория сериал в автобусна катастрофа, Ку Де Йонг затова ходи като ударен с мокър парцал. А на главната от този сериал майка й е болна в болница с Алцхаймер, тя затънала в дългове, абе трагедии много, хич не е позитивно настроението... 

Даже и кучето не ми харесва - къде е оня сладък фъстък от първия сезон?!

Положителен коментар - сестрата и братовчеда са много по-интересни от главните, и химията там взе да пуска искри, направо откраднаха вниманието!

Ще го догледам, но ще си мисля за него като за отделен сериал, а не като за част от поредицата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Чингулинка написа:

Втори опит - успешен БЕЗ храна тоя път. И във втори епизод едни драми и кървища, плюс женски бой - по едно време взех да се чудя дали не съм попаднала на тайландска версия :swoon: 

Ако се гледа като отделен сериал не е толкова зле, но като част от поредицата за манджите - НЕ СТАВА! В първия сериал яденето беше тема номер едно, и между другото се случваха и разни неща плюс любовната история, тук яденето е даже не на втори, а на трети, четвърти или десети заден план. Има истории и от време на време дават някой ресторант с манджи. А някой път даже и не дават, само маркират - "А, днес е горещо, ще ходим да ядем ненгмьон." И на мен ми потичат лигите и си викам АССА! Следва обаче сцена как главната си тика насила в устата корнфлейкс! :no: :dunno: Никва връзка!

Да не говорим, че главната не може да стъпи на малкото пръстче на И Су Кьонг! Онази ядеше с невероятен стил, хипнотизираше всички наоколо, а тази просто си натъпква устата до пръсване, изобщо не изглежда да й доставя удоволствие храната - а и е толкова болезнено слаба, че навява мисли за болна от анорексия. :(

Сега внимание спойлер:

  Скрий съдържанието

Утрепаха главната от втория сериал в автобусна катастрофа, Ку Де Йонг затова ходи като ударен с мокър парцал. А на главната от този сериал майка й е болна в болница с Алцхаймер, тя затънала в дългове, абе трагедии много, хич не е позитивно настроението... 

Даже и кучето не ми харесва - къде е оня сладък фъстък от първия сезон?!

Положителен коментар - сестрата и братовчеда са много по-интересни от главните, и химията там взе да пуска искри, направо откраднаха вниманието!

Ще го догледам, но ще си мисля за него като за отделен сериал, а не като за част от поредицата. 

Знаеш как да откажеш човек от гледане на това нещо. Не че съм имал намерение да го гледам ( и всичките му сезони), но сега ще си легна спокоен..:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, че се дразниш, че ти иззех функциите, :na2: ама аз критикувам като фен на първия сезон, на който му разбиха надеждите за свястно продължение. :mad2:

Имаш да ме черпиш все пак, че ти спестих губенето на време. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Чингулинка написа:

Ясно, че се дразниш, че ти иззех функциите, :na2: ама аз критикувам като фен на първия сезон, на който му разбиха надеждите за свястно продължение. :mad2:

Имаш да ме черпиш все пак, че ти спестих губенето на време. :D

 

Преди 9 часа, dido100 написа:

Не че съм имал намерение да го гледам ( и всичките му сезони)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...