Jump to content

Ryu Joon Yeol (Рю Джун Йол)


Recommended Posts

Аз от 7-ми август миналата година знам, че младежът ще участва в тази драма. :D Тъкмо се зарадвах, че ще снима два сериала тази година, но уви. Фирмите явно имат практика по няколко пъти да обявяват една и съща новина. :D Очертава се интересна и тежка мелодрама, според мен. 

Много ми е красив Ryu Joon Yeol с тази дълга коса. Направо си е идеален за участие и в един исторически сериал. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ryu Jun Yeol получи телефонно обаждане от президента Moon Jae In за Лунната Нова година..

ryu-jun-yeol.jpg

 

Като част от Лунната новогодишна традиция, президентът на Южна Корея Moon Jae In поговори с няколко граждани в първия ден на празника.

Според Синята къща президентът е прекарал около час сутринта на 11 февруари, разговаряйки с гражданите чрез видеообаждане на Kakao Talk и са си споделили добри пожелания за Новата година. Описано е, че той е изразил своята благодарност, тъй като всички продължават да преживяват трудния период, причинен от COVID-19, и предлагат утешителни думи.

Един от хората, получили обаждане, е актьорът Ryu Jun Yeol, който работи усилено в битката за опазване на околната среда. Той използва социалните медии, за да насърчи хората да намалят пластмасовите отпадъци и е редовен донор на Грийнпийс, като активно участва в кампании, ръководени от организацията.

По време на разговора актьорът разговаря с президента за кампанията за намаляване на количеството пластмасови отпадъци, които се получават при пазаруване на храни и други. Ryu Jun Yeol говори за необходимостта големите супермаркети и компании да поемат водеща роля в намаляването на отпадъците, а също така да създадат система, при която елементи като шампоан и детергент могат да се пълнят отново, вместо да се изисква нов контейнер. Той спомена, че е видял снимки на президента и първата дама, които отиват на пазар вчера, докато носят пластмасови контейнери за многократна употреба, като му благодари, че е от голяма помощ за кампанията. Президентът Moon Jae In също попита Ryu Jun Yeol: „Какво ви накара да се заинтересувате от околната среда?“

Ryu Jun Yeol отговори: „Бях трогнат от природата, с която се сблъсках в Африка през 2015 г. до 2016 г., и мислех много за това как можем да я съхраним, за да можем да я предадем на бъдещите поколения.“

Президентът попита Ryu Jun Yeol дали има нещо, което би искал да използва, за да каже на гражданите на страната или на правителството. Ryu Jun Yeol заяви, че президентът е огромен източник на сила, като работи усилено в усилията си да направи Южна Корея неутрална до 2050 г.

Той добави: „За всички граждани на нацията това не е трудна задача. Тъй като сме свикнали да носим заедно с нас кошница за пазаруване, можем да поставим контейнери в кошницата и да поставим в тях нашите риби или зеленчуци и тогава можем да бъдем част от водещата роля в опазването на околната среда на земята. Важно е да го правим заедно. Не станахме ли модел за останалия свят миналата година като напреднала нация по отношение на превенцията на епидемиите, защото всички ние работихме усилено по време на пандемията? Точно така, надявам се, че Южна Корея също ще направи първите стъпки, що се отнася до опазването на околната среда. "

Други хора, които бяха призовани от президента, бяха театралната актриса  Lee So Byul, роденият в Нова Зеландия свещеник Ahn Kwang Hun (Robert John Brennan), футболиста Ji So Yun, телевизионен оператор и фитнес треньор Yang Chi Seung и трима ученици. Това е първата година, в която президентът провежда годишните разговори чрез видео.

Източник от Синята къща заяви: „Осемте души бяха избрани, защото те могат да се превърнат в послание за смелост и посрещане на предизвикателства.“

Източник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от фирмата му качиха клипче, където той най - после си постригва косицата :D :panda-145::lol2:

На кого ще му липсва?

 

Kлипче цъъъъъъъъъъъъъъъъък

 

0cc415a7a9ab0828.jpg

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Лице на "KOREAN ACTORS 200" :panda-145:

Чрез кампанията се представени 200 актьори, които са настоящето и бъдещето на корейските филми пред световната филмова индустрия.

Фотосесия и зад кадър:

 

Image

 

Ryu Junyeol | The Actor is Present | 류준열

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, това вече е друга бира! Радвам се, че разкара дългата коса! :) В новия си вид вече може да почва да снима филми и сериали на поразия – че предишната му визия нямаше да я издържа и 10 минути на екран :panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ще ми липсва многооо. Много го харесвах с дълга коса. Ще си скролвам инстаграма, там поне има доста фотоси с дългата му косица и ще си спомням с носталгия за нея.  :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Швейцарската марка луксозни часовници IWC Schaffhausen, заедно с модното списание Arena Homme Plus, публикува фотосесия 'Big Pilot's Watch project' с участието на актьора Ryu Joon Yeol.Фотосесиятае и видеоклиповете на IWC и актьора Ryu Joon Yeol ще бъдат пуснати последователно през юлския брой на списанието за мъжка мода Arena Homme Plus и канала IWC Korea KakaoTalk.

Междувременно Ryu Joon Yeol трябва да се завърне на малкия екран като Kang-Jae в предстоящата драма на JTBC 'Human Disqualification', , която трябва да бъде излъчена през втората половина на тази година.

1624342599-rjy1.jpg 1624342617-rjy2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...