Jump to content

Recommended Posts

pvPtOdaa1K1G1lnN3a8kh4e4X9b.jpg

 

Risky Romance (사생결단 로맨스)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Sasaenggyeoldan Romaenseu

Период на излъчване: 2018 – Юли - 9 старт

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00

Жанр: Драма, Медицински, Романс

Канал: MBC

Епизоди: 32

Режисьор: Lee Chang Han (Crazy Love, In Need of Romance, Wonderful Life )

Сценарист: Heo Seung Min (90 minutes, There is a Blue Bird)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Ji Hyun Woo като Han Seung Joo

Lee Si Young като Joo In A

Kim Jin Yeop като Cha Jae Hwan

Bae Seul Ki като Lee Jin Kyung

Shin Won Ho (CROSS GENE)

Yoon Joo Hee като Joo Se Ra

 

Резюме: Любовна история между свикналия винаги да печели неврохирург Хан Сънг Джу (Ji Hyun Woo) и обсебената от своята работа ендокриноложка Чу Ин А (Lee Si Young)…

 

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне началните епизоди дават заявка за глътка свеж въздух - да бъде забавно, ненатоварващо,  непретенциозно, да  усмихва и разсмива. Дразнители не намерих.

Лайтмотив- "хормони". Кодова дума на втори епизод- "Биде!":D

Онлайн с руски субтитри- цък

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скивай ся, всяко уважаващо себе си отделение требе има биде. Не може то така без биде. За едно биде хората чудеса правят и в каши се навират. Не подценявай бидето :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една романтична история, в много сладурски, свеж, сериал! Толкова яки бяха главните, пък  и цялата сюрия покрай тях недразнеща, че си го гледах с кеф.За мен, И Ши Йонг, е една от най-неподправените, естествено играещи и приятни корейски актриси, а  Чи Хьон У така играе, че винаги му вярваш.  Положителни емоции  не са излишни никога. Гледайте за разтоварване и отмора.Пример за това, как въпреки клишетата, понякога излиза нещо приятно и мило, при наличие на приличен сценарий и добри актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След супер яката роля в Lookout (моля, който не е гледал сериала, да му хвърли едно око), И Ши Йонг тук е в съвсем различна светлина, и й допада не по-малко добре! Върви й на ИШЙ все на можещи модели. Главният е чудесен и много убедителен! :D Милият, не само хормонален, ами и електролитен дисбаланс има. Още съм в началото, но се надявам да е все така интересно и в следващите епизоди. Де да можеше повечето лекари да са като героинята на ИШЙ, да се опитват да стигнат до дъното на проблема, а не просто да предписват хапчета! 

 

@itadakimasu, не си го пропуснала умишлено, нали? :icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/4/2018 at 3:55 AM, jira said:

 

@itadakimasu, не си го пропуснала умишлено, нали? 

Съвсем неумишлено е било....но тъкмо се чудех какво да гледам и добре, че влязох тук. :)

Чи Хьон У е толкова голям образ, колкото и И Ши Йонг, доволен избор на главни! Свалям го! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериала и съм напълно съгласна с мнението на @Lawandula! По принцип не ми допадат медицински/докторски сериали, но този тук е изключение. Уникални образи, свежарска история и без дразнители!

Много ме впечатли Ji Hyun Woo  - този човек е много харизматичен, има страхотен глас и пръскаше чар на поразия във всяка една от сцените си!  Много сладка двойка с ИШЙ.

Другият доктор също се справи много добре, но пък самият актьор е с много детска физиономия и ми беше трудно да го приема за възможен избор на Главната. 

 

Едно нещо ме гложди, отделението в крайна сметка получи ли си обещаното биде? :896767:

 

Най-накрая намерих коя песен ИШЙ пееше в първите серии на сериала :icon_sunny:

Spoiler

BTS - War of Hormone:D

 

Редактирано от jira
edit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разтоварващо е да гледаш отново Ji Hyun Woo, това момче вади истински емоционално наситени изражения, а пък как гладно гледаше момичето, леле, леле...   

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите две три серии се питах защо веднага след Романтичният доктор започнах пак сериал с доктори, няма как правих сравнение.

А това дори не е толкова медицински сериал, колкото романтична драма и после вече бързо ме прихвана историята.

Щом не усетих кога го свърших и ми се иска да има още, значи доста ми е харесал.

 

Има много забавни моменти.:28558:

Главният като вземеше да беснее, да руши, втори като него няма.

Женската пък, да някаква мила и добра, на моменти чак да я сметнеш за глупава, заради това, обаче като почнеше да се смее, имах чувството, че й хлопа дъската...

 

Off Topic

 

Това, което ми хареса в сериала също беше това, че започна с една история, но завърши с фокуса около съвсем друга.

В смисъл всичко започна с неговата жажда да си отмъсти на жената, заради която почина приятелят му, но в един момент това се изясни и не се кара до края с това, а се мина на друго. И то реално си имаше няколко сюжетни линии. Омразата на сестрата, приятелят, който се луташе между завистта и приятелството, случилото се с двамата бащи и още... Тоест освен забавната част си има и сериозната и с тия няколко сюжетни линии, няма как да ти дотъпее. Поне на мен.

И като споменах сестрата и приятелят, аз харесвам да гледам такива истории като техните.

Примерно тя, въпреки че правеше някакви гадории, личеше си, че не е чак толкова гадна и по някакъв начин и тя страда.

И ми беше интересно как ще се оправят с главната и като научи някои неща, които не знаеше как ще реагира.

А при него, това, че беше добър приятел на главния, но в един момент започна да му завижда и хем бяха добре в отношенията, хем не. Хем пък страдаше и от отношението на баща си. Накратко, привидно при него всичко беше добре, но всъщност не беше ... Направи някои грешни крачки, затова и той ми беше доста интересен като персонаж и интересно също така какво ще се случи с него.

Главните, кво да кажа, сладури. Първо се изпокараха, после пообичаха...И с тия хормони...:wub:

Останалите герои, двойки по-точно даже, също бяха готини.

 

И като видях, че в първите постове е споменато бидето.

Присетих се как само в Тайланд главния като й вдигнеше кръвното и тя само повтаряше "биде, биде, биде"... :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече ми хареса от Emergency Couple. Май почти всичките актьори ми бяха непознати. Имаше повече романтика. Към края беше малко тъжен.

Off Topic

Голяма борба за туй прословуто биде в началото. Противопоставянето на двамата главни беше доста интересно и комично.  Второстепенните двойки и те бяха интересни. Някои с едно спане и си направиха бебе. Тук бягството(нейното)  накрая имаше някакво оправдание за разлика от другите сериали. Той си рискува живота за да живее в любов. Омразата на сестрата беше безгранична, че чак смешна. А иначе доктор с проблеми в главата, никой няма да допусне до операционна. Това беше голям майтап. 

Главната го раздаваше симпатично, наивно и простовато. Страшно големи очи. Това запомних. И лоша готвачка. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свежо сериалче, гледа се леко и приятно. Категорията "медицински" е доколкото професиите им бяха такива, иначе медицинската част не беше сериозно застъпена. Актьорите не ми бяха особено познати, но ми направиха добро впечатление.

 

Много се забавлявах да гледам как в столовата на болницата всички си зарязваха обяда и с нездрав интерес зяпаха как хирурзите си омитат порциите за 30 секунди. А те горките като са свикнали, че всеки момент могат да ги извикат по спешност и да стоят гладни цял ден, бяха загърбили маниерите и ядяха за оцеляване. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...