Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Dear Judge (친애하는 판사님께)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Your Honor

Период на излъчване: 25 юли 2018 – 20 септември 2018 г.

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:00

Жанр: Драма, Право

Канал: SBS

Епизоди: 32

Режисьор: Boo Sung Chul (Our Gab Soon, Mask, The Heirs, My Girlfriend is a Gumiho)

Сценарист: Chun Sung Il (The Package, Chuno)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Yoon Si Yoon като Han Kang Ho / Han Soo Ho

Lee Yoo Young като Song Ji Hyun

Nara (Hello Venus) като Joo Eun Yeok

Yoon Na Moo като Lee Ho Sung

Park Ji Hyun

Ahn Nae Sang като съдия

Sung Dong Il

 

Резюме: “Dear Judge” разказва историята на двама еднояйчни близнаци - Хан Су Хо и Хан Канг Хо, които водят съвсем различен живот. Хан Су Хо е почтен съдия, който прави всичко точно и прецизно като по учебник, докато Хан Канг Хо е престъпник с обемисто криминално досие, съдържащо шест различни ареста. Но когато Хан Су Хо изведнъж изчезва, Хан Канг Хо заема мястото на брат си като съдия в опит да разбере какво се е случило с него…

 

 

Български субтитри :subs: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click:  :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: 

Свали с английски и български субтитри :subs: :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с близнаците, дето се сменят, не е каквото да не сме го виждали( явно върви мода на подменките и  е 1:1 с  "Switch: Change the World"), но не е  само там въпросът.Пълен абсурд и глупости в буквалния смисъл,  двата начални епизода. Да е сатира, да преглътнеш, но не е. Юн Ши Юн, чак не мога да повярвам- трагичен.Някаква имитация на Че Мин Су от последната му бандитска роля в адвокатския сериал в мимики, но супер недодялана и дразнещо преиграва.Не знам какво им става на корейците, но напоследък сериалите са много зле.

Онлайн на руски тук

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна.

Сериалът е елементарен и много посредствен в патетичността си - чак ми е бутафорен на моменти. 

Добрите са добри, лошите са лоши, няма кривване встрани от тази догма. Типична сапунка.

 

Щом я видя тази актриса, се сещам за Tunnel - не мога да я възприема в такава сълзлива светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето ми харесва, сълзливата част не ми пречи. То знаем какво ще гледаме, че ще се реве и подсмърча покрай случаите - ясна работата. 

Яд ме е само как режисьорът се гаври с Юн Ши Юн. То бива, как беше, лицева експресивност, бива, ама тук вече на пародия бие. Вярно, че Донг Гу не е най-великият актьор на света, ама пък на такава гаргара скоро не бях попаднала. С какво ли е "заслужил" това? Мацката, от друга страна, ми е сладка и според мен ролята й отива.

Ще си догледам сериалчето, ще си бърша сълзи и сополи (къде от смях, къде от съжаление) . Но пък Юн Ши Юн ми е на сърце, няма да го зарежа току така. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...