Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Way We Were (归去来)

Страна: Китай

Също така известен като: Gui Qu Lai

Година на излъчване: 2018 – Май – 14 до 2018 - Юни – 10

Време на излъчване: От понеделник до понеделник 19:30

Жанр: Бизнес, Романс

Канал: Dragon TV, Beijing TV

Епизоди: 50

Режисьор: Liu Jiang (The Battle at the Dawn 黎明决)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Tiffany Tang като Xiao Qing

Luo Jin като Shu Che

Yu Ji Wei като Ning Ming

Xu Ling Yue като Mou Ying

Wang Tian Chen като Chen Ran

Ma Cheng Cheng като Lu Ka

Wang Zhi Wen като Shu Wang

Shi Jing Ming като He Yan

Shi Ke като Yu Wen

Zhang Xi Lin като Cheng Wei

Dan Ming Kai като Wang Te Zhu

 

Резюме: Shu Che (Luo Jin), Xiao Qing (Tiffany Tang), Liao Ying (Amelie Xu) и Ning Ming (Tim Yu) са деца от богати домакинства, които отиват в Америка или защото семействата им искат да учат там, или заради самото приключение. Там те стават елитни чуждестранни студенти. В същото време Shu Che и Liao Ying стават любовници, но родителите им ги принуждават да се разделят. Докато Xiao Qing е различна от останалите, тя се гордее с неподкупният си баща и вярва, че целите трябва да бъдат постигнати само чрез собствената си упорита работа. Дори когато всички останали се смеят, тя и майка и не се оттеглят. Малко по малко, тя печели уважението на другите и Shu Che се влюбва в нея. Но когато Xiao Qing е забъркана в корупционен скандал, нейните вярвания са поставени на изпитание, тъй като трябва да избира между любовта и справедливостта…

 

Свали Raw :click: :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:  :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, това ще се гледа! Хвърлих едно очо на първите епизоди, къде със субтитри, къде без. 

Да не забравяме, че  изпълнителите на двете главни роли са двойка и в живота, дори не знам дали не са се оженили вече. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да  избираш между семейството и любимия,

който иска да разобличи престъпните действия на баща ти,

още повече, че се гордееш с неговата неподкупност, не е което да не сме гледали,

и все пак... ще е интересно да се види.

Още повече че двамата главни са страхотна двойка като партньори в киното.

За живота не знам дали се е получило нещо повече...

Но и двамата имат излъчване и се допълват добре.:yes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам да го гледам, макар че 50 еп. доста ми се струват, голямо теглене на локуми ще е. Кой с кого се среща, само главната двойка или и другите двама?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми метнах едно око на плаката и до там... като екранна двойка са ми перфектни, но ... вече едни 50 серии имам с тях. и малко откоре даже ...

ай ще ви понаглеждам с коментарите и ще го измисля... дано да успее да ви впечатли, за да ме навиете да го гледам :)

п.с. няма ли да ги женим вече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре показват колко изкушаваща, комфортна и естествена може да бъде корупцията. И даже на моменти главният герой изглежда твърде неестествен, като се съпротивлява на семейството си по този въпрос - та всичко е толкова мило, приятелско, добронамерено или даже бизнес-патриотично... Толкова морални герои в наше време, пък и в миналото, няма много :wacko:

Off Topic

Ама много жествоко изостави любимата си, чак такава решимост говори май повече за липса на любов... И че сценаристите са му намерили нова сгляда :D Ама с тоя пусти морал...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...