Jump to content

Recommended Posts

till-the-end-of-the-world.108929.jpg

 

Off Topic

MV5BMWExNTllMjItMzNjMy00ZWRhLTg3MGUtYWZiMV5BYWY2MGY4ODItYzE0Zi00YWVmLTliMGUtNzVl

 

Till the End of the World (南极之恋)

Страна: Китай

Също така известен като: Nan ji jue lian

По новелата на  Youyin Wu – „Till the End of the World“

Премиера: 01 Февруари 2018

Времетраене: 117 мин.

Жанр: Драма, Приключенски, Романс

Режисьор: Youyin Wu

Субтитри: български

:imdb:

 

Участват:

Mark Chao като Wu Fu Chun

Yang Zi Shan като Jing Ru Yi

 

Резюме: В Антарктика се разбива частен самолет, единствените оцелели са арогантен милионер и жена-биолог. Така двама напълно непознати намират любов, докато са хванати в снежна буря в продължение на 75 дни…

:essub:

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Сваляне с български букви :subs: :click: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click:

Редактирано от felicyti
добавени линкове за онлайн
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам една дума за филма - КРАСИВ!

Заснет прекрасно, диалозите - шеговити, смислени, а и доста образователни. Актьорите се справят чудесно, особено Марк :)

Наистина се надявах драмата да е по-малко, но точно ТЯ го прави КРАСИВ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 25.10.2018 г. at 11:47, NyXe написа:

Имам една дума за филма - КРАСИВ!

 

Наистина беше много красиво заснет. Щом аз, дето не понасям нищо, свързано със зима, сняг и студ, зяпах с отворена уста страхотните гледки!

 

Иначе твърде тежки ми дойдоха битките на главния с оцеляването:

Off Topic

Бях на косъм да спра да гледам, когато беше затиснат в ледника и не можеше да мръдне ни напред, ни назад, както и когато не можеше да разбие леда - изпитвам ужас от това да попаднеш в подобен капан и да нямаш никакъв изход. Добре, че беше само на фил, но все пак ми беше в повече.

 

А арогантността на младежа беше само в началото в самолета - после много бързо и коренно се промени, чак да му се възхити човек. На този фон главната издишаше малко откъм поведение :)

 

Благодаря за превода!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки многото недомислици, аз съм много впечатлена от филма - артистите - прекрасни, гледките - невероятни. И все пак, искаше ми се финалът да е по-различен. :wub:

Благодаря за буквичките!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много, МНОГО красив филм. Позната история, с малко нереални действия и ситуации, но с по-различно изпълнение и това определно ми хареса. Самото ведро начало носи едно чувство на лекота и кара зрителя да мисли, че историята ще се развие по-доста оптимистичен начин, но уви! Успоредно с красотата на  природата се движеше и драмата, която с всяка изминала минута надделяваше. Много емоционални и затрогващи сърцето сцени имаше, както и много моменти  изпълнени с напрежение и рискови ситуаци. Прекрасна актьорска игра и на двамата главни иии трети проект с Марк, който гледам и ми доказва, че господина е наистина добър актьор и влиза в различни образи. 

Благодаря на @helyg за препоръчката на филма. Два часа ревах и подсмърчах. Ще ти върна жеста. :D 

Благодаря и за прекрасния превод.:bow:

Филмът може да се гледа и онлайн: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...