Jump to content

Fukuyado Honpo ~ Kyoto Love Story (2016)


Recommended Posts

6rp4IyYG0R4Ldhn4YWmxxSm3YcW.jpg

Off Topic

zi3EmFHCINmXkJFMvwkN1zVa3sR.jpg

 

Fukuyado Honpo ~ Kyoto Love Story (福家堂本舗-KYOTO LOVE STORY)

Страна: Япония

Също така известен като: The Fukuyadou Family Shop

По мангата на: Yuchi Yayomi - „Fukuyadou Honpo"

Период на излъчване: 2016 Октомври 19 до 2016 – Декември – 28

Време на излъчване: Сряда

Формат: Renzoku

Жанр: Комедия, Романс, Семеен

Канал: Amazon Prime

Епизоди:12

Режисьор: Furusawa Takeshi

Субтитри: Английски

 

Участват:

Hayami Akari като Fukuyoshi Arare

Sasaki Nozomi като Fukuyoshi Hina

Miyano Hina като Fukuyoshi Hana

Ichihara Hayato като Miyasako Kenji

Maeda Oushiro като An Tomo

Yamashita Kenjiro като Hiyama Kaoru

Onoe Ukon като Ichioka Shojuro

Asano Yuko като Fukuyoshi Komako

 

Резюме: Fukuyoshi Hina (Sasaki Nozomi), Arare (Hayami Akari) и Hana (Miyano Hina) са три сестри, чието семейство ръководи „Fukuya“, 450-годишна традиционна японска сладкарница в Киото. Това е историята на техните индивидуални романи, любов към семейството и жертвите в името на защита на традициите....

 

 

 

Свали :click:  :click:

 

Оналйн с английски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май само аз я гледам тая глупост :) . Нито е комедия, а романаса е един.........тури му пепел. Не е дразнещо, но определено е слабо. От друга страна Хаято говори ли говори. 

На 8-ма серия съм и честно казано до сега все обмислям какво му липсва на сценария, какво би могло да се пипне за да се направи поносимо, приятно или силно. Много неща в героите и развитието ме дразнят, виждам прилики с други сюжети , но това си е просто зле. Живо отражение на кризата в която е изпаднало японското кино в последните години.

Защо го гледам ли ? - Хаято говори много всяка серия. Рядко тембъра на някой толкова да ми харесва и заради единият му тембър ще го глътна това недоразумение :rofl:

Off Topic

Малко се уплаших от външният вид на момчето - някак преждевременно състарен ми се струва. По-млад е от мен и известно време ще избягвам огледалата, че знаели човек какво ще погледне от там :)

 

Все си мисля, че ако човек няма пристрастие към Хаято - не си струва да се опита да гледа сериала, колкото и да са кратки сериите, живота ни е достатъчно кратък, че да го губим с толкова белезникави занимания.

 Стига съм пръскала "мъдри мисли", време е да се залавям за работа

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама как не ми се работи :asian:. Вече може да мине в графа изгледани. В последните 4 серии може да говорим за някакво развитие на романтиката, дори почти стана приятно :lol2:.

Е, то никаква химия нямаше между тия хора, но Кенджи го бяха разписали като много пропиляващ тип. Един такъв, доблестен, благороден, мил. Нищо чудно, че майката искаше да пласира една от дъщерите си на него, независимо коя.

Мога да избълвам много змии и гущери по адрес на сценариста, но трябва да му призная голямата заслуга : кръстил е девойката Араре, а тембъра на Хаято когато има р-та в думите е един път :panda-145:. Като се замисля се оказва, че нямам по-любим глас от неговия, наистина обичам да го слушам и това далеч не е първата глупост с него, която изгледах почти с кеф. Аз , с хилядите ми претенции заради единият глас, толкова лесно преглъщам какво ли не :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...