Jump to content

Recommended Posts

При мен и на английски, и на български си е ок, там, където има нови непрочетени мнения си личи, като се цъкне на времето, тогава ме праща на последния пост. От заглавието на темата ме праща от самото начало, ако цъкна на аватара на потребителя, написал последното мнение, ми отваря профила му. А кой браузър използвате?

Firefox и Chromе(на Windows XP) и Firefox(Windows7)

ама няма проблеми, и така ми е достатъчно :P, просто рекох да си кажа

• Upvote 1

На последното мнение праща и от жълтеникавото кръгче (или звездичка) преди името на темата - говоря, когато се влезе в дадения раздел. Това получава ли ти се?

:D нямам представа за какво кръгче говориш

аа, ок, звездичка имам, но само на темите, в които съм писала, но не са активни ;) когато темата е прочетена, обаче в случай, че реша да пиша нещо в последствие, а не в момента на прочитането пак трябва да си действам по обиколния метод.., НО това само на български

**сега на английски ми е ок, така че да не се занимаваме повече с казуса(иначе ако някой от форума реши да проверява, аз съм готова да тествам или отговарям, де:beer:)

@Aretka, извинявам се - чела съм те по диагонал и чак сега схванах за какво говориш. Проверих - и при мен е същото като при теб.

Когато е на български

Off Topic

885138.png

И когато е на английски

Off Topic

885139.png

Изписването преди 29 август и от вчера и днес се вижда и при двата варианта - проблемът е между двата периода - там, където на английски се изписва в кой ден от седмицата е публикувано мнението. Интересно ми е дали утре вчерашните публикации ще имат дата и час на публикуване, или и при тях ще изчезнат, а ще се появят тези от 30 август, да речем. Не знам дали ми схванахте мисълта...

възможно е да има такова нещо, защото в тази тема като се пишеше непосредствено след *атаката* си се виждаше статуса, после обаче явно поне два дни никой не беше писал и ми беше изчезнал пак.., когато писах отново се появи, та възможно е да има някакво времетраене при новите мнения.., всичко това само на български, де

на английски всичко си е точно:P

Spoiler

ей, руски атаки по всички фронтове

• Haha 1

Мен ме кефи словоредът. "тема отговори на helyg's lukreciana в Корейски сериали", примерно. Добре че Господарите на ефира ги спреха :D

• Haha 1