Jump to content

Профилактика


Recommended Posts

А като пусне в cmd  ping www.easternspirit.org  какво се получава като резултат? Може ли да й предадеш да го направи и да прати скрийншот? И кои са местата? Няколко компютъра с един и същи интернет? Или различни доставчици? Кой е доставчикът й? Виваком ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, потребителите с проблемен достъп дали са със собствен рутер или оборудване на Виваком? Телефонът (когато дава грешка) сигнал от рутера ли дърпа или е през клетка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че и аз съм на Виваком, с тяхно оборудване, но проблем съм имала само веднъж-дваж веднага след преместването. След това всичко си е наред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички, които не отварят форума, а виждат съобщение за грешка 500, подозирам, че всъщност отварят стария сайт при предишния доставчик, който вече е спрял сайта.

Затова пробвайте да стартирайте като Администратор Command Prompt (cmd) - > и после с командата ipconfig /flushdns , както някой беше писал по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да кажа знам, че тук не е мястото,ама все пак.Видях че доста от вас използват Вивакомски нет и са се оплакали,че не може да влезнат тук,и с право.Бях хванала уай фай на Вивакомот телефона си и наистина не можех да влезна тук.Слава Богу,че у дома не съм на него:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера вивакомският не ме пуска да влизам твърдо нито от телефона, нито от компа, явно проблем има и може би не само от нета, защото винаги съм си била с него и не съм имала проблем.Сега съм влязла от комшийски, незнайно какъв, но факт, че влизам.И всякакви тестове там с пинг правих, само дето не разбрах с ква цел.Какво правя, като ми изпише една камара редове теста?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз у дома ту влизам, ту не влизам :lol:, все с вивакомски.., определено е с тях проблема, но не е постоянен, може би нещо с IP адресите, аз всеки ден си спирам и пускам рутера(ако има значение), не го държа постоянно включен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...