Jump to content

Профилактика


Recommended Posts

On 5/18/2018 at 4:58 AM, Кева said:

Стига да не е техническа помощта  и аз се включвам.

 

Това е платена система и въпросното местене трябва да влиза в пакета. Всъщност бих се учудил, ако има възможност сам да си местиш нещата, без тяхна намеса. Ако да би била оставена подобна възможност, то с едно плащане можеш да си направиш сто форума, нещо, което издателите му едва ли желаят.

 

Без Firefox останалите би трябвало да имат „твърдо“ презареждане като възможност в контекстното меню на иконката на самото презареждане (кръглата стрелкичка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз потвърждавам, че работи нестабилно. Но понеже аз влизам с Tor Browser, мислех, че може би ми реже част от връзките. Но щом двама други го написаха, не е защото някой е вкарвал адреси в черен списък. Спирането на работа е за по секунди. След едно или две презареждания се връща. Прилича на denial of services, защото отговор изобщо не се получава. Двамата нагоре ми звучат същото. Имат нещо, което им вади от cache, но после не успява да установи връзка, а те не настояват (F5).

 

Целия ден беше така, като най-много се губеше следобяд. Показателно е, че за това време, нямаше нито едно мнение. По регистрите (logs) ще се разбере, какво става. Аз засега мога да имам едно от две предположения. Едното е, че не ви достига честотна лента (демек жицата не може да поеме трафика) или самата обслужваща машина (server) е слаба и се получава същия ефект. При втория случай може да е кажи-речи всичко, от малко памет или процесорна мощ до буболечки в изпълнявания код. Без да погледне някой, който разбира, отвън няма как да разберем, какво е.

 

https://oshi.at/XjSk/hprw.png

 

 

Редактирано от k-drama-monk
екранна снимка за онагледяване
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е DoS. В понеделник местихме хостинга и има някои проблеми, които чистим в движение. Имайте малко търпение тази седмица. Ще има моментни прекъсвяния и забавяния при отваряне/ровене из форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...