Jump to content

Профилактика


Recommended Posts

При мен и на английски, и на български си е ок, там, където има нови непрочетени мнения си личи, като се цъкне на времето, тогава ме праща на последния пост. От заглавието на темата ме праща от самото начало, ако цъкна на аватара на потребителя, написал последното мнение, ми отваря профила му. А кой браузър използвате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последното мнение праща и от жълтеникавото кръгче (или звездичка) преди името на темата - говоря, когато се влезе в дадения раздел. Това получава ли ти се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D нямам представа за какво кръгче говориш

аа, ок, звездичка имам, но само на темите, в които съм писала, но не са активни ;) когато темата е прочетена, обаче в случай, че реша да пиша нещо в последствие, а не в момента на прочитането пак трябва да си действам по обиколния метод.., НО това само на български

 

**сега на английски ми е ок, така че да не се занимаваме повече с казуса(иначе ако някой от форума реши да проверява, аз съм готова да тествам или отговарям, де:beer:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Aretka, извинявам се - чела съм те по диагонал и чак сега схванах за какво говориш. Проверих - и при мен е същото като при теб.

 

Когато е на български

Off Topic

885138.png

 

И когато е на английски

Off Topic

885139.png

 

Изписването преди 29 август и от вчера и днес се вижда и при двата варианта - проблемът е между двата периода - там, където на английски се изписва в кой ден от седмицата е публикувано мнението. Интересно ми е дали утре вчерашните публикации ще имат дата и час на публикуване, или и при тях ще изчезнат, а ще се появят тези от 30 август, да речем. Не знам дали ми схванахте мисълта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е да има такова нещо, защото в тази тема като се пишеше непосредствено след *атаката* си се виждаше статуса, после обаче явно поне два дни никой не беше писал и ми беше изчезнал пак.., когато писах отново се появи, та възможно е да има някакво времетраене при новите мнения.., всичко това само на български, де

на английски всичко си е точно:P
 

Spoiler

ей, руски атаки по всички фронтове

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме кефи словоредът. "тема отговори на helyg's lukreciana в Корейски сериали", примерно. Добре че Господарите на ефира ги спреха :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време се появиха няколко видими бъга с форума. Първо мислех, че нещо в моята машина не е наред, но след тест на няколко други конфигурации открих, че проблемът е по-скоро от сайта. Първият бъг е при преминаването от една страница на друга. Много често тази функция просто не сработва и си оставаш на същата страница и съдържание.

 

aR2LhAg.jpg

 

Вторият бъг е при зареждането на "мини"-информацията за профила на даден потребител:

 

Mg93tvU.jpg

 

Проблемът според мен се крие някъде в JavaScript-а, понеже, ако го изключите (чрез uBlock Origin напр.) - първият бъг изчезва и страниците се сменят нормално. За съжаление бутонът за зареждане на "повече" постове тук - https://www.easternspirit.org/forum/index.php?/discover/ - не сработва както и да го мъчи човек.

Горните проблеми ги има и на Firefox, и на Chrome.

Драснете, ако знаете нещо повече по въпроса. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен "Зареди още активност" и "мини-профила" не работят в моменти когато изглежда форума е претоварен, когато няма много активност работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ErutanПодозирам, че проблемът е локално при теб на машината. Тествах и всичко се зарежда нормално.

Пробвал ли си на друг компютър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, parab said:

@ErutanПодозирам, че проблемът е локално при теб на машината. Тествах и всичко се зарежда нормално.

Пробвал ли си на друг компютър?

Вече се зарежда всичко. Проблемът явно е бил отстранен от поста ми насам.

 

Пробвах на не една машина. Проблемът беше в сайта 100%.

Редактирано от Erutan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали е бъг или не, но го споделям и тук... Когато форумът се гледа без да си логнат прехървлянето към последния коментар в темите не функционира:

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Отскоро ми се появява това.Като съм в един раздел и като искам да се върна назад,от време на време ми се показва.На мен не ми пречи.Може и други да го имат,да не съм само аз:)

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/28/2021 at 7:13 PM, Erutan said:

Не съм сигурен дали е бъг или не, но го споделям и тук... Когато форумът се гледа без да си логнат прехървлянето към последния коментар в темите не функционира:

spacer.png

Това е бъг във версията, ще бъде отстранен в следващата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SSL сертификата на домейна изглежда е изтекъл, и понякога ми показва тази грешка, вероятно много потребители не знаят как да я заобиколят(трябва да се цъкне Advanced-> Proceed to ... www.easternspirit.org(unsafe)  или Разширени -> продължи до ...)

image.png.579871ea525ef16f967e0e8498cd1852.png

Редактирано от superkdrama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, helyg said:

Това във форума ни ли ти го показва, или в супекдрама?

във форума.

image.png.7bb2e22c285c6f3d32904d1c380a9d67.png

по принцип се показва като Not Secure с http://, а ако влезнем през https:// директно дава грешката. Ако е зададено пренасочване от https към http, няма да е проблем този сертификат.

иначе дава го че е изтекъл на 3ти:

image.png.0c5a912f54ed7d197ee014d75c47d4ee.png

Редактирано от superkdrama
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имахте ли проблеми с влизането? На мен ми даваше, че няма информация за страницата. Опитах се да вляза и ми изписа, че имам забрана. А като гост успях да вляза. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Koizora написа:

Имахте ли проблеми с влизането? На мен ми даваше, че няма информация за страницата. Опитах се да вляза и ми изписа, че имам забрана. А като гост успях да вляза. 

 

Аз нямам проблеми при влизането. Откъкто сте написали съобщението,до моментът в който Ви отговоря.Днес когато и да вляза в профилът си,ми си е наред. Явно при Вас е нещо временно и моментно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съобщавам, че поради технически причини ще затворим форума на 17 декември вечерта, като няма да бъде достъпен и на 18 декември. 

Ще извършваме профилактика и се надяваме да приключим навреме.


Моля да следите страницата ни във фейсбук за повече информация.

  • Харесвам 3
  • Мерси 4
  • Sad 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...