Jump to content

Профилактика


Recommended Posts

Чатбоксът е изключен временно, поради технически причини.

 

Относно проблема от вчера, причината беше, че провайдерът по своя воля реши да включи опцията за кеширане на сесии, за да намали натоварваването, и се получи този ефект. Надявам се, че няма да има такива неприятни изненади повече.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От време на време и на мен ми се хилят големи емотикони,ама си викам,че телефонът ми се бъгва нещо:D Защато виждам огромна емотикона,излезна от темата и си е нормална и малка.Значи не ми е телефонът виновен:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, helyg написа:

При мен само от телефона изглеждат големи, на настолния са си малки.

И при мен така,особенно на един виц тук,има три емотикона две големи и една малка ужас:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ще го имам напредвид,благодаря:D:) 

Имам въпрос през повечето време влизам от телефонът си без проблем,е с малък:D Та сега си влизам пиша си точно име и парола и натискам да се впиша,но ми дава грешка номер еди коя си.Вместо да се мъча пак с вписването направо отивам на началната страница и готово,това след профилактиката ми стана,но на настолния комп не ми е така:D Не ми пречи иначе изобщо:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Кева написа:

Дискриминация има в тоя форум, дискриминация ! Нито са ми големи емотиконките , нито проявяват агресия :mad2:

Може пък да е от самите технологии,не знам.То по-добре че не ти проявяват агресия,иначе лошо:D

Сега в момента само мойте от одевешният коментар ми са огромни,а другите малки,а като влезнах тук преди да напиша коментара другите бяха злобни и големи:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е честно - винаги изпускам забавното :28558:.

П.П. Обичах "Зоната на здрача" , чаках родителското тяло да заспи и се промъквах до телевизора, а когато не спяха се криех зад вратата, че да гледам и аз. Всъщност това е единственото, което помня от поредицата :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/24/2018 at 7:13 PM, parab said:

Чатбоксът е изключен временно, поради технически причини.

 

Аз да си питам. Вече доста време мина от времнното изключване.

Ще имаме ли чат?

Знам, че не го ползвха много хора напоследък, но все пак... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дами, на този етап няма да се пуска чата. Доколкото разбрах, не позволява хостинга, надвишава някои параметри. Ако ви липсва много, отворете една тема в общи приказки със заглавие "чат-спам за всеки" и пишете в нея до промяна на положението с чатбокса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...