Jump to content

Профилактика


Recommended Posts

Изчисти ли кеш - Ctrl + Shift + R? Какъв файл качваш (с линк, ако може), качвала ли си досега файл? Пробвала ли си с друг файл. Кое меню ползваш? Въобще, опиши какво правиш, че само еръра не ми е достатъчен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, като пускам тема и искам да сложа някакво видео, не става, това е само при началните постове, пробвах сега в темата "да споделим песен" и нямаше проблеми, с ctrl+v видеото се появи. Дали е само при мен този проблем? Виждам, че при други пуснати теми си има трейлъри, май че само при мен не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.07.2018 г. at 13:51, Sierra написа:

Изчисти ли кеш - Ctrl + Shift + R? Какъв файл качваш (с линк, ако може), качвала ли си досега файл? Пробвала ли си с друг файл. Кое меню ползваш? Въобще, опиши какво правиш, че само еръра не ми е достатъчен.

Изчистила съм кеша, качвам някакво изображение, jpeg формат, различно за различните теми, нито веднъж не ми се получава, преди съм качвала. Последното беше скрийншота на "проблема", който също не щя да се качи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я пробвай следното: ако снимката е някъде онлайн - с десен бутон кликаш върху нея в хром, след това цъкаш на "копирай изображението" и после директно пейстни. Има някакви ограничения от 500 кб за файлове, може затова да не се получава. И аз с менюто отстрани не успявам, но и грешка не ми дава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се,че се намесвам но искам да споделя за това как аз качвам снимки тук и ми се получават.Начинът е много лесен,само трябва снимката да е на плота или в някоя папка на компа или лаптопа примерно.Ето линк за качване на снимки и после само се копира директният линк и се поставя тук,след това веднага се появява дадената снимка,поне при мен е така.А да и не ми иска определени размери колко трябва да е.

http://picbg.net/login.php 

Надявам се че ще ви се отвори линкът,пробвайте и ми пишете дали ви върши работа:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29.06.2018 г. at 23:18, Color написа:

Намен този линк ми си върши работа,качвам си от него снимките тук и ме ми иска ограничение на размерът им.Ето ползвам същият.Пише че иска регистрация,аз нямам там но явно не ми пречи.Не знам защо при вас не става кофти.

http://picbg.net/login.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Color написа:

Резултат с изображение за flower

 

Взе, че стана. Но не разботи за снимки които качвам от устройство.

Радвам се че ви се е получило.Ами не знам защо и това не ви се получава.Аз например вамси ту снимк и от телефона по същият начин и без без проблем.Пак така свалям снимката. Даже повечето време от телефона влизам пиша и качвам снимки,ето сега от него пиша.

a4b7329b1460e711.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/19/2018 at 10:48 PM, parab said:

Системата е преместена. Форумът е ъпгрейднат до текущата версия.

Всички, които ползват скина Магнум, ще се наложи да изберат един от другите два, защото не е съвместим с настоящата версия.

 

Ако имате някакви перипетии с някоя опция, очаквам питанията ви.

Ужас на мен магнума си ми харесваше много, въпреки че беше шарения всичко излизаше много подредено, ще ми липсва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На чатбокса емотикони ли не му работят след профилактиката? Гледам през ред, през два "true, true" и си викам, брей, толкоз ли не си вярват тез хора :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Color написа:

Ся па чува, че имало и други скинове. От къде се сменят?

 

Отивааш най-долу на страницата в средата - където пише Тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.08.2018 г. at 1:15, bealonenomore написа:

 

Отивааш най-долу на страницата в средата - където пише Тема.

Открих топлата вода, благодаря!

Има само една опция при мен, и тя е кликната. Нищо не може да се сменя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Color написа:

Открих топлата вода, благодаря!

Има само една опция при мен, и тя е кликната. Нищо не може да се сменя.

може.., избираш СТАНДАРТЕН изглед :na2: и гледаш дали ти харесва синичкото, ако ли не се връщаш на ОСНОВНАТА тема.., звучат приблизително еднакво, но са различни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Aretka написа:

може.., избираш СТАНДАРТЕН изглед :na2: и гледаш дали ти харесва синичкото, ако ли не се връщаш на ОСНОВНАТА тема.., звучат приблизително еднакво, но са различни :)

На мен само по цвета ми се ралзичават,иначе друго ли имаш предвид под това,че са различни.:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, Aretka написа:

че малко ли е :na2:, основната тема по-топла :kissx:, стандартния изглед за момченца :D

Мен са ме чакали да се родя момче, ще взема да я пробвам тая синя тема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...