Jump to content

Профилактика


Recommended Posts

Скъпи потребители,

 

Този уикенд форумът ще трябва да бъде преместен на друго място, което ще наложи да бъде заключен и спрян за опрелено време.

Може да има прекъсвания на достъпа, докато се обновят всички връзки.

 

Извинявам се за неудобството!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финансиране нужно ли е? Ако да, ще се включим. Техническа помощ не мога да предложа, щото ще трее да си търсите половината инфо у паралелна вселена :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за предложената подкрепа! :)

Няма да се наложи нищо друго, освен да се заредите с много търпение, докато се извърши преместването и всички промени бъдат обновени по сървърите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спорна работа, а аз ще ви очаквам с нетърпение. Надявам се да няма не разбрали, че прекъсването е наложително и ще се осъществи този уикенд :yes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, хаирлия да е! Само да не ми затриете подписа, ей, че после пак гифове трее да качвам :896767:

 

@cucyta, тебе не те знам как ще изтраеш, давай напрао да зимаме текилата :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, seal_reinforce написа:

Финансиране нужно ли е? Ако да, ще се включим. Техническа помощ не мога да предложа, щото ще трее да си търсите половината инфо у паралелна вселена :896767:

 

Пак, че само половината :D Значи те бива за нещо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Системата е преместена. Форумът е ъпгрейднат до текущата версия.

Всички, които ползват скина Магнум, ще се наложи да изберат един от другите два, защото не е съвместим с настоящата версия.

 

Ако имате някакви перипетии с някоя опция, очаквам питанията ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотни сте и експедитивни:D Понеже бях от тези с Магнум още ми е малко странно с друг скин, но ще свикна щом няма как:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А! А какво е това скин да ми го обясните по-ясно, че не разбирам :blush::blush::blush: Че в момента пиша от телефона, но от компа не мога да вляза все още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/18/2018 at 9:45 PM, seal_reinforce said:

Айде, хаирлия да е! Само да не ми затриете подписа, ей, че после пак гифове трее да качвам :896767:

 

Като стана дума за гифчетата - това от кое филменце е, че ми стана любопитно. Такваз целувка и лепна, че ако има сийдъри ще му дам шанс  :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, cucyta said:

А! А какво е това скин да ми го обясните по-ясно, че не разбирам :blush::blush::blush: Че в момента пиша от телефона, но от компа не мога да вляза все още.

Скин е обликът по който виждаш сайта. Т.е. информацията винаги е една и съща, но може да се настройва в какви разцветки и форми да се показва, като има няколко стандартни шаблона от които си избираме ;)  Новорегистрираните виждат облика със скин, който се използва по подразбиране, но от настройките на профилът всеки може да си го смени на "по-як" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@DreamCatcher, тенкс. Да кажем, че нещо разбрах, по важното е е вече мога да влизам тук :D, че май съм се пристрастила и ми липсваше. Макар отсъствието на форума да беше за кратко :D. Благодаря, за експедитивната работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, ма ние сме имали форум :896767:

Плюс това с подобрения, мерси за новия фон на карето за корицата, че онова розово ми вадеше очите. И менюто с емотиконите е една идея повече user-friendly. Чудех се какво не ми зарежда като хората през тел-а, ама то се оказа логото, дето май си липсва в момента. И темата долу не ще да се embed-не, само като линк става. 

 

@cucyta, по твоя въпрос -  червено-жълт го оставих, червено-жълт си го намирам. Не съм ли царица на обясненията :D

 

@Kiddo, то такава е думата. Винаги има време да лъсне действителната пълна трагичност на възможностите ми :896767:

 

@DreamCatcher, ей това е:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След профилактиката форума  у дома ми зарежда само на мобилния ми интернет. На вивакомския не ще и не ще, съотв. не мога да си го зареждам на компютъра, а само на телефона.

 

Интересно, че на работа зареждаше, но там не знам какъв точно ни е нета..

 

Някакви идеи какво да направя? :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно се изписва при опит да се зареди сайта? С какъв браузър?
Понякога браузърите кешират данни, тоест записват локално информация, за да не се обръщат всеки път към сървъра и да зареждат по-бързо сайтовете. Може да опитате с друг браузър (Firefox, Google Chrome, Edge). Ако си имате предпочитан браузър, след  натискане на линка, ако не се зареди сайта, трябва да се натиснат бутоните Ctrl+F5 (тоест двата едновременно). Така браузърът ще се опита да зареди сайта от сървъра, не от кеша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...