Jump to content

Профилактика

parab
 Share

Recommended Posts

Скъпи потребители,

Този уикенд форумът ще трябва да бъде преместен на друго място, което ще наложи да бъде заключен и спрян за опрелено време.

Може да има прекъсвания на достъпа, докато се обновят всички връзки.

Извинявам се за неудобството!

• Like 3
  • Upvote 1

Финансиране нужно ли е? Ако да, ще се включим. Техническа помощ не мога да предложа, щото ще трее да си търсите половината инфо у паралелна вселена :896767:

• Haha 2

Благодаря ви много за предложената подкрепа! :)

Няма да се наложи нищо друго, освен да се заредите с много търпение, докато се извърши преместването и всички промени бъдат обновени по сървърите.

• Like 2

Спорна работа, а аз ще ви очаквам с нетърпение. Надявам се да няма не разбрали, че прекъсването е наложително и ще се осъществи този уикенд :yes:.

Айде, хаирлия да е! Само да не ми затриете подписа, ей, че после пак гифове трее да качвам :896767:

@cucyta, тебе не те знам как ще изтраеш, давай напрао да зимаме текилата :P 

• Haha 1

Преди 23 часа, seal_reinforce написа:

Финансиране нужно ли е? Ако да, ще се включим. Техническа помощ не мога да предложа, щото ще трее да си търсите половината инфо у паралелна вселена :896767:

Пак, че само половината :D Значи те бива за нещо :D

• Haha 1

Системата е преместена. Форумът е ъпгрейднат до текущата версия.

Всички, които ползват скина Магнум, ще се наложи да изберат един от другите два, защото не е съвместим с настоящата версия.

Ако имате някакви перипетии с някоя опция, очаквам питанията ви.

• Like 1
  • Thanks 1

Страхотни сте и експедитивни:D Понеже бях от тези с Магнум още ми е малко странно с друг скин, но ще свикна щом няма как:)

А! А какво е това скин да ми го обясните по-ясно, че не разбирам :blush::blush::blush: Че в момента пиша от телефона, но от компа не мога да вляза все още.

On 5/18/2018 at 9:45 PM, seal_reinforce said:

Айде, хаирлия да е! Само да не ми затриете подписа, ей, че после пак гифове трее да качвам :896767:

Като стана дума за гифчетата - това от кое филменце е, че ми стана любопитно. Такваз целувка и лепна, че ако има сийдъри ще му дам шанс  :wub:

2 hours ago, cucyta said:

А! А какво е това скин да ми го обясните по-ясно, че не разбирам :blush::blush::blush: Че в момента пиша от телефона, но от компа не мога да вляза все още.

Скин е обликът по който виждаш сайта. Т.е. информацията винаги е една и съща, но може да се настройва в какви разцветки и форми да се показва, като има няколко стандартни шаблона от които си избираме ;)  Новорегистрираните виждат облика със скин, който се използва по подразбиране, но от настройките на профилът всеки може да си го смени на "по-як" :D

• Thanks 1

@DreamCatcher, тенкс. Да кажем, че нещо разбрах, по важното е е вече мога да влизам тук :D, че май съм се пристрастила и ми липсваше. Макар отсъствието на форума да беше за кратко :D. Благодаря, за експедитивната работа!

• Upvote 1

Ооо, ма ние сме имали форум :896767:

Плюс това с подобрения, мерси за новия фон на карето за корицата, че онова розово ми вадеше очите. И менюто с емотиконите е една идея повече user-friendly. Чудех се какво не ми зарежда като хората през тел-а, ама то се оказа логото, дето май си липсва в момента. И темата долу не ще да се embed-не, само като линк става. 

@cucyta, по твоя въпрос -  червено-жълт го оставих, червено-жълт си го намирам. Не съм ли царица на обясненията :D

@Kiddo, то такава е думата. Винаги има време да лъсне действителната пълна трагичност на възможностите ми :896767:

@DreamCatcher, ей това е:

• Like 1

След профилактиката форума  у дома ми зарежда само на мобилния ми интернет. На вивакомския не ще и не ще, съотв. не мога да си го зареждам на компютъра, а само на телефона.

Интересно, че на работа зареждаше, но там не знам какъв точно ни е нета..

Някакви идеи какво да направя? :asian:

И при мен беше така, но после се оправи, без да съм правила нещо конкретно. Може би трябва търпение?!?

Какво точно се изписва при опит да се зареди сайта? С какъв браузър?
Понякога браузърите кешират данни, тоест записват локално информация, за да не се обръщат всеки път към сървъра и да зареждат по-бързо сайтовете. Може да опитате с друг браузър (Firefox, Google Chrome, Edge). Ако си имате предпочитан браузър, след  натискане на линка, ако не се зареди сайта, трябва да се натиснат бутоните Ctrl+F5 (тоест двата едновременно). Така браузърът ще се опита да зареди сайта от сървъра, не от кеша.

• Upvote 1