Jump to content

Recommended Posts

AHoo9o8.jpg

Be With You (지금 만나러 갑니다)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Jigeum Mannareo Gabmida

По новелата на Ичикава Такудзи "Ima, Ai ni Yukimasu"

Премиера: 14 март 2018

Времетраене: 132 мин.

Жанр: Драма, Фентъзи, Романс

Режисьор: Lee Jang Hoon

Субтитри: Руски

:imdb:

Участват:

So Ji Sub като Woo Jin

Son Ye Jin като Soo Ah

Kim Ji Hwan като Ji Ho

Ko Chang Seok като Hong Goo

Lee Joon Hyuk като Instructor Choi

Son Yeo Eun като Hyun Jung

Seo Jung Yun като Madre Seo Bin

Kong Hyo Jin като Han Bok Nyeo

Lee Min Sung като Seo Bin

Lee Seung Joon като profesor

Shin Woo Hee като Profesora de Ji Ho

Резюме: Филмът разказва за Чон У Джин (Со Джи Соп), който се грижи сам за сина си след смъртта на жена си, която, преди да умре, обещава, че ще се върне след година по време на дъждовния сезон …

Въз основа на японския роман "Ima, Ai ni Yukimasu" на  Ичикава Такудзи, по който са правени филм и сериал през 2004  и 2005 г.

Линк към японския филм :click:

Свали с английски и български субтитри :subs: :click:

Български субтитри :subs: :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click: 

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 2

Филмчето е много нежно и въздействащо. Макар,че навява малко тъга,не бих казала,че е сълзлива драма. Просто една любовна история,пресъздадена по малко по-нетрадиционен начин.

Джи Соп ....с доста освежена визия ,а и драматичната роля, просто супер му лепне .

А, като сложим и прекрасната Со Йе Джин, нещата добиват един наистина приятен и емоционален завършек.

Препоръчвам на харесващите топлите,лирични и романтични драми!

• Like 2
  • Upvote 1

Двама от любимите ми артисти ... трилъра е страхотен ... Дано краят да не е много сълзлив ... :es:

Много приятен филм - с чудесни актьори и добре разказана история. Мисля, че на романтиците определено ще им хареса. Речта на дребоса по време на училищното представление беше трогателна. Появата на Конг Хьо Джин беше бонус за мен - макар че имаше само с две-три реплики :)  А гледката на Со Джи Соб с розовото сако не е за изпускане :D

• Like 1

Много хубав филм! страхотна актьорска игра!

Прекрасно беше! Нежно, въздействащо, извън реалистично, направо приказно, но с добре разказана история. Всички актьори бяха страхотни от малки до големи. Вълшебна приказка за любовта и възможните вероятности предопределени или не. И решенията, които могат да доведат до различни случвания. Много ми хареса символиката на дъжда. Романтично и лирично, с такова усещане останах.:wub:

• Like 1
  • Upvote 1

Един от тези филми, дето няма да забравиш.С тези актьори пък- съвсем.Гледах го веднага след излизането, но усещането от филма не е изчезнало.

• Like 3
  • Upvote 2

Не харесах японския оригинал, това тук също.

Дълго отлагах този филм, въпреки че това са любимите ми артисти. Предполагах много сълзи и сополи, а не съм на тая вълна, но всяко нещо си идва времето. Филма е много нежен наистина. Играта уникална, но това се очакваше. Не съм виждала нещо толкова добре пресъздадено наскоро. Малко повече е разтеглено според мен, но това е въпрос на вкус. Мога само да предположа, че им е било трудно да режат от толкова успешно заснети сцени :-) Последния кадър- чуден. Благодаря за субтитрите!

• Like 1
  • Upvote 1

На мен филма ми хареса,а много се зарадвах и на гост- актрисата ...